Buijs gaat zandhappen in Libië PZC Computercursussen Joan van Belzen is twijfelgeval Lesley Kerkhove staat geen set af Raad wil Vitesse toch redden Workshop Fotobewerking KORTGENE, KATS en KAMPERLAND jïpzc Zaterdag 15 maart 2008 49 „Het wordt een avontuur", weet Van den Buijs op voorhand. „Ik heb van tevoren het etappeschema gezien. We gaan van A naar B, maar ik kan heel vaak op de kaart plaats B niet terugvinden. Het is negentig procent woestijn waar we doorheen moeten. Het wordt zandhappen, vrees ik." Van den Buijs heeft eigenlijk geen idee wat hij moet verwachten. „Twee jon gens uit onze ploeg hebben al eens de Ronde van Cuba gereden en zijn ook in Burkina Faso ge weest. Van hen heb ik begrepen dat het er meestal anders aan toe gaat dan in Europese ronden. Het is allemaal wat gemoedelijker. In Eurpa willen ze je nog wel eens op de kant zetten en desnoods in de berm rijden, maar dat is bij dit soort ronden niet het geval." Van den Buijs heeft in de aanloop naar de Ronde van Libië 'gewoon' zijn kilometers gemaakt. „Ik heb redelijk getraind, niet meer dan normaal. Nee, dan ben ik voordat het seizoen begint al compleet af gedraaid. Dat wil ik niet. Ik zie dit als een leuke extra reisje. Kijk, ik zal blij zijn als ik de ronde uitrijd. Dat is mijn doel." Tjitte van den Buijs gaat op avontuur in Libië. foto Willem Mieras hoek - Hoek gaat vandaag op be zoek bij Dovo in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal. De Zeeuws-Vlaamse club moet het doen zonder Pieter de Munnik, die geschorst is naar aanleiding van zijn zesde gele kaart. Daartegenover staat de terugkeer van Ferry Alfons, wiens schorsing van drie wedstrijden erop zit. Het meespelen van doelman Joan van Belzen is twijfelachtig. De door verscheidende profclubs begeerde doelman heeft op de training een knietje op zijn been gekregen. Hoek richt zich in de slotfase van de competitie op de laatste perio- detitel. Dovo zal uit zijn op revan che na de verrassende nederlaag die de ploeg uit Veenendaal vorige week leed bij Kloetinge (2-0). rotterdam - Tennisster Lesley Kerkhove heeft gisteren eenvoudig de eerste ronde overleefd van het Nederlands indoorkampioenschap voor speelsters tot achttien jaar. De zestienjarige Zierikzeese ver sloeg Lisanne Coenen met twee maal 6-0. Kerkhove is in Rotter dam als tweede geplaatst. Het toer nooi duurt tot en met morgen. Vandaag speelt Kerkhove in de tweede ronde tegen Monique Zuur voor een plaats in de kwartfi nale. arnhem - Een ruime meerderheid van de Arnhemse gemeenteraad wil voetbalclub Vitesse alsnog red den. Ook de collegepartijen zijn gevoe lig voor het standpunt van de be windvoerders dat, zonder kwijt schelding van de schuld aan de ge meente, Vitesse failliet wordt ver klaard. Het college van burgemees ters en wethouders (B en W) vraagt de gemeenteraad maandaga vond in een extra raadsvergade ring akkoord te gaan met een kwijtschelding van ongeveer 11 mil joen euro. Per direct starten de volgende cursussen: Windows XP en Vista Internet en Email Senioren Word Excel Publisher Powerpoint De cursussen worden klassikaal gegeven (max. 9 personen), maar-u kunt ook kiezen voor ons zelfstudieproject. Voor alle cursussen: we hebben basis- en gevorderdenpakketten. Tevens kunt u per direct inschrijven voor onze populaire Twijfelt u? Informeer naar de vrijblijvend te volgen proefles (niet voor de workshop). U bent tot niets verplicht! Stap Vooruit Opleidingen Postbus 82 4430 AB 's Gravenpolder Tel.: (0113) 639174 (voorkeur) (0113) 311335 0645 556500 Email: info@stapvooruit.nl Website: www.stapvooruit.nl BEZORGERS GEZOCHT IN De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wel een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste, gratis krant en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800-0232333 (gratis) Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebiibaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 Kanciidaat-bezorgers dienen zich bi) aanmelding te identificeren Indien van toepassing moet een tewedcstellingsvergunninq worden overlegd. Crenadierweg 17b www.baderie.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 75