:amiSieber§cliten 34 I Zaterdag 15 maart 2008 PZC be rZijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. In gedachten zul je altijd bij ons zijn. Na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die hem dierbaar was, is stilletjes en onverwachts van ons heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze lieve zorgzame pa, en opa Barend de Jonge Nard echtgenoot van Nellie de Jonge-Franse 21-10-1935 's-Heerenhoek t 14-3-2008 Terneuzen Kloosterzande: Nellie de Jonge-Franse Hulst: Marloe en Patrick Biesbroeck-de Jonge Ilse, Robin Kloosterzande: Beppie en Stanny Goossen-de Jonge KimberleyUfê Bas. Indra, Nina Kloosterzande: Peter en Karin de Jonge-van Kerckhoven Mi la Clinge: Ronald en Tanja de Jonge-Delforge Niek, Rik Heinkenszand: Ellen en Eric Hoondert-de )onge Coen, Martijn St. Jansteen: Jeanette de Jonge en Mario Bikker Oudeweg 18 4587 LD Kloosterzande De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 18 maart om 14.00 uur in de H. Martinuskerk, Parochie ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19 te Kloosterzande. Liever geen bezoek aan huis. Intens verdrietig maar met een dankbare herinnering aan zijn leven hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Nard de Jonge echtgenoot van Nellie Franse Wij wensen Nellie, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit zware verlies. Goes: Mattie en Jan Velbert (D): Tannie en Martin (in gedachtenis) Goes: Lou en Catrien Jan en Nellie Roosendaal: Nellie en Piet Heinkenszand: Adrie en Greta Lona en Rinus Corrie en Wim Neven en nichten Stil ging je heen. weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daarwaar je rusten mag. Bedroefd delen wij u mede dat zacht en kalm is ingeslapen, mijn lieve moeder, schoonmoeder, zus, schoonzus en tante Johanna Jacoba van Leeuwen-van Schaik weduwe van Adriaan van Leeuwen Rotterdam, 10 januari 1924 t Oost-Souburg, 13 maart 2008 Grijpskerke: Kobie van Leeuwen Wim Maljers en kinderen Oost-Souburg: Cobie en Jos Goedbloed-van Schaik Grijpskerke: W. Maljers-Meijer neven en nichten Wij bedanken het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum De Zoute Viever' voor de liefdewlle verzorging. Correspondentieadres: J.M.L. van Leeuwen Bergwei 49 4364 AZ Grijpskerke Moeder is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 18 maart a.s. van 14.00 tot 14.30 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd L/V rouwcentrum. - - Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na jaren waarin onze moeder, schoonmoeder en oma vele zorgen kende, heeft ze de laatste tijd mogen genieten van het leven en wij met haar. Nu is zij vredig van ons heengegaan. Janny Lindenburg-Louisse Sinds 1983 weduwe van J.G.P Lindenburg 3 september 1919 113 maart 2008 Pieter Lindenburg (in herinnering) Middelburg: Koos en Marianne Lindenburg-Lenselink Yasmin Ray en Nadine Middelburg: Jacqueline en James Denton-Lindenburg Oegstgeest: Stefan Middelburg: Christian en Debbie Nieuw en Sint Joosland: Jolanda Lindenburg Serooskerke: Mauring Lindenburg Onze dank gaat uit naar de hartverwarmende zorg van al het personeel van verpleeghuis Ter Reede. Correspondentieadres: Park de Griffioen 1014334 CH, Middelburg De afscheidsdienst welke geleid zal worden door de heer C. Simons, zal gehouden worden op dinsdag 18 maart om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden mijn lieve zuster, onze schoonzuster en tante Janny Lindenburg-Louisse Wij zijn dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. Goes: J. Luijk-Louisse Goes: A.A. Louisse-Melse Middelburg: S. Louisse-Duvekot Neven en nichten Bedroefd delen wij u mede, dat zacht en kalm is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Cornelia Manni-Louwerse weduwe van Willem Cornelis Manni 26 juli 1916 Serooskerke (W) Middelburg: Middelburg: Hellevoetsluis: Terneuzen: Middelburg: Vlissingen: Axel: Middelburg: Armagao de Pera: Middelburg: Arnemuiden: Koudekerke: t 14 maart 2008 Middelburg Willy Janse-Manni Piet Janse (in herinnering) Jopie Oosthoek-Manni Leen Oosthoek Hans Manni Maaike Manni-Goedbloed Kees Manni Maja Manni-de Kam (in herinnering) )an Manni Lucy Manni-de Bruijne Riet Mijnsbergen-Manni Cor Mijnsbergen Wim Manni Betsie Manni-Provoost Piet Manni Grada Manni-van Hemert Ella van Luijk-Manni Richard van Luijk Henk Manni Ankie Manni-van Geel Leen Manni Conny Manni-Vosse Paula Manni Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J.C. Manni. |ohn van Reigers bergstraat 189, 4336 XH Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 maart om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelbrug. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Buitenrust. Veilig in Jezus' armen Veilig aan Jezus' hart Verdrietig maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden was, is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia de Meulmeester-Vader Sint Laurens, 03-10-1915 r Oost Souburg, 14-03-2008 Nieuw- en Sint Joosland: P. Dellebeke-de Meulmeester M. Dellebeke Nijverdal: L.L. Visser-de Meulmeester Visser Vlissingen: J.M. de Meulmeester T.G.J. de Meulmeester-Dekker 's-Heer Hendrikskinderen: M.J. de Meulmeester M.S. de Meulmeester-Boonman Heinkenszand: M. van Eekelen-Dellebeke A. van Eekelen JeroenRené Nieuw- en Sint Joosland: C. Knuijt-Dellebeke L. Knuijt StefanMarieke Delfgauw: M. de Meulmeester N.CJ. de Meulmeester-Nefs Evi, Vera, Jochem Breda: M. de Meulmeester V. de Kraker Quinten Wij zijn de medewerkers en vrijwilligers van "De Zoute Vieverzeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Strandwal 72 4386 HL Vlissingen Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen op woensdag 19 maart om 13.15 uur in uitvaart centrum H. JobseBach weg 2 te Middelburg Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuw- en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Moeder hield van kleurige bloemen Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Je liefde voor ons stond bovenaan Wij moeten aanvaarden om zonder jou verder te gaan Bedroefd, maar met een goede herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, en dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en lieve opa Daniel Willem Ollebek Daan echtgenoot van Riet Ollebek-Steinman Terneuzen, 30 december 1925 Terneuzen. 13 maart 2008 Riet Ollebek-Steinman lan en Jolanda Stefanie Yannick, Charlotte Oostelijk Bolwerk 542 4531 GW Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 17 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 18 maart om 16.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel fijne herinneringen, verzachten onze pijn. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart te zijn. Vaarwel lieve Opa, rust zacht Stefanie, Yannick, Charlotte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66