Lijnoperators m/v Eleclriciën AVA bruynzeel Servicemonteur CV Loodgieter/CV-monteur QjobTrack.nl Geef voorrang aan verkeersveiligheid en steun Veilig Verkeer Nederland VEILIGVERKEER AVA Electro Ervaren Verkoopmedewerker Manager Vastgoed fulltime (m/v) Kijk ook op PZC Zaterdag 15 maart 2008 55" Hoeveel verantwoordelijkheid wil jij op je bord? Wij zoeken voor de afdeling machinale op onze productielocatie in Bergen op Zoom fulltime: -3 ploegendienst- In 7 op de 4 woningen in Nederland staat een Bruynzeel-keuken. Sinds 1897 is Bruynzeel Keukens één van de belangrijkste spelers op de Nederlandse keukenmarkt en inmiddels ook daarbuiten. Onze kwaliteitskeukens met een puur Nederlands design worden geproduceerd in Bergen op Zoom. Veel van onze keukens worden verkocht in de projectenmarkt en daarnaast beschikt Bruynzeel Keukens over 40 filialen in de Benelux. Wat bieden wij Ms lijnoperator werk je binnen een team die verantwoordelijk is voor het instellen, bedienen en controleren van CNC machines ten behoeve van het produceren van halffabricaten of elementen voor onze keukens. Naast het bepalen van de efficiëntste productievolgorde en verwerking van de productiegegevens, zal ook het bewaken en bijvullen van grond- en hulpstoffen tot je taken behoren. Het continue bewaken en/ of bijstellen van het productieproces en een proactieve werkhouding zijn nodig om storingen te voorkomen, zodat de productieoutput voldoet aan onze geldende kwaliteits normen. Daarnaast speel je een belangrijke rol in het uitvoeren van eerste lijnsonderhoud,en ben je ondersteunend naar de technische dienst voor het tweede lijnsonderhoud. Oftewel, een uitdagende functie waarbij je een belangrijke bijdrage hebt bij het realiseren van de doelstellingen van je afdeling. Dat alles maakt ons typisch Bruynzeel! Wat zoeken wij Je beschikt overeen MBO-diploma, Va pro A/Bof je bent bereid hierin opgeleid te worden. Je hebt kennis van CNC machines. Verder heb je aantoonbaar oog voor kwaliteit, ben je nauwkeurig in je werk en kun je zowel zelfstandig als in team verband werken. Ben je daarnaast ook nog in staat om technische aanpassingen aan machines voor te stellen en advies uit te brengen over het verbeteren van productieprocessen? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Onze arbeidsvoorwaarden Naast een prima salaris kom je in aanmerking voor goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaarsuitkering, uitstekende pensioenregeling en diverse collectieve verzekeringen. Onze procedure Indien je geïnteresseerd bent en aan de functie-eisen voldoet, dan kun je tot en met 24 maart 2008 reageren. Stuur een e-mail met motivatie en CV naar vacatureshoofdkantoor@bruynzeei.com. Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met Debbie Zandee, recruiter, telefoon: 0164-285390 of Ad van den Hoek, teamleider, telefoon: 0164-285340. Kijk voor ons actuele vacatureaanbod op www.bruynzeelkeukens.nl KEUKENS Maak uw bijdrage vandaag nog over op t.n.v. Veilig Verkeer Nederland o.v.v. gift. Donateur worden of meer weteri? V\W pz Uneto-Vni IPZ b.v. is een erkend all-round installatiebedrijf, gespecialiseerd in het aanleggen en onderhouden van technische installaties. Ter versterking van ons team hebben wij plaats voor de onderstaande funkties: Interesse? Stuur dan je sollicitatie met CV naar onderstaand adres, t.a.v. dhr. W. Kafoe. Groeneweegje 13e 4301 RN Zierikzee T 0111-414722 E info@ipz-installaties.nl I www.ipz-installaties.nl is wegens groeiend succes op zoek naar een enthousiaste Full time: (dinsdag t/m zaterdag donderdag koopavond) Functie eisen: Ervaring is een pré Gevoel voor techniek Goede lichamelijke conditie Gevoel voor kwaliteit van werk en product Collegiaal Service gericht Doorzettingsvermogen Representatief Belangstelling voorverkoop van wit- en bruingoed Stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met C.V. naar: Wij bieden u: Uitdagende baan met groeimogelijkheden Een functie binnen een zeer dynamisch bedrijf Veel zelfstandigheid Een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden AVA Electro V.O.F.. t.a.v. Dhr A. Kooman Kanaalstraat 44 4388 BN Oost-Souburg angeio@avaelectro.nl Wij zijn per direct voor de sector Vastgoed op zoek naar een Taken: De manager Vastgoed ressorteert rechtstreeks onder de sectormanager Vastgoed en geeft leiding aan de afdelingen Service, Bedrijfsbureau en Projecten. - je adviseert en vormt een klankbord voor de sectormanager over Mt-zaken; - je realiseert mede doelstellingen voor te behalen resultaten, stelt werkplan procedures en instructies op; - je voert binnen de eigen afdeling het personeelsbeleid uit en zorgt voor effectieve inzet van de medewerkers en middelen; - je stelt het draaiboek planmatig onderhoud en strategisch voorraad beheer op; - je stelt het communicatieplan op met bewoners en je stelt het haalbaarheidsonderzoek op van de nieuwbouwprojecten; - je bent verantwoordelijk voor het uitvoeren van bestuursbesluiten die betrekking hebben op de sector Vastgoed. Profiel: Om deze functie succesvol uit te voeren, beschik je minimaal over HTS Bouwkunde en enkele jaren aantoonbare ervaring met nieuwbouw, beheer, onderhoud en renovatie. Je beschikt over specifieke op de functie gerichte kennis. Je kunt processen aansturen en stroomlijnen. Verder ben je contactueel sterk, sociaal vaardig en een teamspeler. Arbeidsvoorwaarden: Het dienstverband wordt voorlopig aangegaan voor de periode van een jaar. Salaris conform de CAO Woondiensten waarbij het minimum brutosalaris 3.872 per maand bedraagt tot een maximum brutosalaris van 5.095 per maand op basis van 36 uur. Dit afhankelijk van kennis en ervaring. Daarnaast kun je rekenen op een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Woondiensten. Informatie: Wil je meer informatie? Bel dan met de heer H.A.M. van de Vijver, sectormanager Vastgoed. Telefoonnummer 0115-636070. Solliciteren kan schriftelijk vóór 9 april 2008 naar Woongoed Zeeuws- Vlaanderen, Postbus 269, 4530 AG Terneuzen, onder vermelding van "sollicitatie". Je kunt ook solliciteren via info@woongoedzvl.nl Woongoed Zeeuws-Vlaanderen is aangesloten bij Aedes, vereniging van woningcorporaties ONGOED voor elkaar woongoed ZEEUWS-VLAANDEREN Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Communicatielaan 2, Terneuzen Tel 0115-636000. fax 0115-636099 info@woongoedzvl.nl www.woongoedzvl.nl Woongoed Zeeuws-Vlaanderen heeft circa 6.300 woningen in bezit en beheer op diverse locaties in heel Zeeuws-Vlaanderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 57