Fiorentina is 'beetje gelijkwaardig' verlosser deOndernemer- Babel en Kuijt treffen Van Persie Hoe passen parttimers JtÊk in mijn totaalplaatje? PZC Zaterdag 15 maart 2008 51 Loting kwartfinales Champions League UEFA Cup HALVE FINALE FINALE FINALE HALVE FINALE KWARTFINALE 3 april 10 april ANP bron UEFA PSV neemt loting tegen Fiorentina voor kennisgeving aan. door Frans van den Nieuwenhof eindhoven - Van opwinding was geen enkele sprake. „Ik neem het voor kennisgeving aan, het maakt me niks uit", zei PSV-trainer Sef Vergoossen gistermiddag toen AC Fiorentina als de volgende Ue- fa-Cuptegenstander uit de koker kwam. Alle ogen zijn gericht op de competitie. „We hebben voor die tijd nog vier wedstrijden af te werken. Die zijn momenteel het belangrijkste, daarna komt Fioren tina wel. Het is nog zo ver weg." Ook toen hij in de kleedkamer om zich heen keek, bemerkte Vergoos sen weinig reactie. „Ach, iedereen heeft wel zijn eigen voorkeur. Car los Salcido had gehoopt op Getafe, Jan Wouters wilde graag tegen Rangers spelen, Stan Valckx vond Sporting Lissabon mooi. Maar het hield ons héél weinig bezig. Nu de ze stap gezet is, hebben wij tegen iedereen kans om te winnen." De coach gaf ook toe weinig te we ten van Fiorentina. „We hebben nog tijd genoeg om ze te leren ken nen." Zo zal de club informatie op vragen bij FC Groningen - dat eer der dit seizoen op de Italianen stuitte - en gaan de scouts Willy Sef Vergoossen: „Nu deze stap gezet is, hebben wij tegen iedereen kans om te winnen." foto Vincent jannink/EPA van der Kuijlen en Klaas van Baai en de wedstrijden Napoli-Fiorenti- na (19 maart) en Fiorentina-Lazio Roma (22 maart) bekijken. Op voorhand schat Vergoossen de kracht van Fiorentina - de huidige nummer vier in de Serie A - in als 'een beetje gelijkwaardig' aan die van PSV. „Zij hebben de voorbije rondes Rosenborg en Everton uit geschakeld, de laatste na straf schoppen. Wij hebben tegen Hel- singborg en Tottenham hetzelfde gedaan." De wedstrijd van morgen tegen Roda JC vraagt nu alle aandacht. In het Parkstadion, gelegen op vijf tien fietskilometers van zijn huis in Aalbeek, verwacht Vergoossen een hete middag. „Roda JC is dit seizoen heel degelijk en creatief Ook zijn ze fysiek sterk. Veel vol- wassener dan aan het begin van dit seizoen. Ze hebben het recht om stevig te spelen, net als wij." Eerder dit seizoen won Roda JC met 2-4 in Eindhoven. „Maar dat zegt me weinig", zei de coach. „Wij hebben de laatste weken aan getoond dat we er staan als het moet. Dat zal zondag ook moeten. Het is ons beroep om daarvoor te zorgen. Ik ga echt niet lopen schreeuwen dat we moeten win- Da Costa waarschuwt Fiorentina-verdediger Manuel Da Costa treft in de Uefa Cup zijn oude club PSV. De Portu gees zal echter niet in actie ko men, want hij is niet speelge rechtigd in Europees verband. Hij waarschuwde wel al vast zijn trainer Cesare Prandelli: „PSV is een goed georgani seerd team, met sterke indivi duele kwaliteiten." De Portugees waarschuwt zijn ploeg vooral voor doelman Heurelho Comes en aanvaller Jefferson Farfan. nen. Achter die andere kleedka merdeur staat ook een idioot te schreeuwen dat zij moeten win nen." Groot voordeel voor PSV is dat Vergoossen kan putten uit een bre de selectie. Voormalige bankzitters als Méndez, Culina en Koever- mans toonden de voorbije weken paraat te zijn als het moet. „Uitein delijk is niet alleen de kwaliteit doorslaggevend, maar ook de fit heid van je totale groep", stelde Vergoossen. „Wij zijn compleet, daarvan moeten we zo optimaal mogelijk gebruik maken. Doe je dat niet, dan ben je een ezel." de toezegging dat er geïnvesteerd kan worden", zei Keegan al eerder. „Daar maak ik me ook geen zor gen over. Het is nu zaak zo snel mogelijk op veertig punten te ko men zodat we zeker in de Premier League blijven. Als we vier keer winnen zijn we er." De eerstvolgende opdracht is met een een cruciale. Newcastle gaat maandagavond op bezoek bij Bir mingham City. De ploeg van ex-Ajacied Daniël de Ridder staat twee plaatsen lager, met twee pun ten minder. Wanneer Keegan er eindelijk in slaagt zijn eerste zege te boeken, kan Newcastle United weer voorzichtig naar boven kij ken. Maar als The Magpies voor de vijfde keer op rij onderuit gaan, komt degradatie toch angstvallig dichtbij. De positie van Keegan, wiens krediet grenzeloos leek, zal dan toch echt onder druk komen te staan. En de naam van Alan She arer zal dan steeds iets nadrukkelij ker klinken op St. James' Park. Home Mijn Regio Mijn Bedrijf Mijn Netwerk Services Alles oven personeelsbeleid en méér. deOndememer.nl is hét business-to-business platform van Nederland, U vindt er bijvoorbeeld gratis handige tips, praktische artikelen, checklists, modelbrieven, modelcontracten en andere antwoorden op vragen met betrekking tot personeel, financiën, bedrijfsvoering, ICT, juridische zaken en meer, Meld u dus nu gratis aan bij de grootste regionale kennisbron voor ondernemers nl Gericht op succes nyon - Dirk Kuijt en Ryan Babel nemen het in de kwartfinales van de Champions League met Liver pool op tegen het Arsenal van Ro bin van Persie. Met Liverpool en Arsenal staan de verliezend finalisten van de afgelo pen twee seizoenen tegenover el kaar. Wenger begon gisteren al met de koude oorlog in de aanloop naar de confrontatie tussen de Engelse grootmachten. „We hebben de re gerend kampioen en de finalist in ons schema. AC Milan is al versla gen, dat was een hoge horde. Ar senal is sterk genoeg om de kam pioen uit te schakelen, dus laten we dat ook doen met Liverpool", aldus Wenger. De teams treffen el kaar ook nog in de competitie. Nederlandse tweeling als vijfde naar finale EK eindhoven - Bianca en Sonja van der Velden hebben zich gisteren bij de Europese kampioenschap pen synchroonzwemmen als vijf de geplaatst voor de finale van de duetten. De tweeling kreeg van de jury voor de vrije en technische routine in totaal 90,600 punten. De medaillestrijd is maandag. In de vrije routine eindigde het Ne derlandse duo ook al als vijfde. De zusjes Van der Velden hebben al een olympische nominatie op zak. Ze moeten deze volgende maand verzilveren bij het kwalifi catietoernooi in Peking. Robin Haase is ronde verder in Indian Wells indian wells - Tennisser Robin Haase heeft zich geplaatst voor de tweede ronde van het toernooi in het Amerikaanse Indian Wells. Ne derlands beste speler vesloeg in zijn eerste partij in het hoofdtoer nooi de Serviër Dusan Vemic. Haase had drie sets nodig: 3-6 6-3 6-2. De 20-jarige Haase kwam wat stroef op gang tegen de 31-jarige Vemic, die evenals de Hagenaar als qualifier het hoofdschema had be reikt van het toernooi uit de Mas ters Series. Haases volgende tegen stander is de Argentijn Monaco. Amerikaanse skiërs herhalen succes 1983 BORMIO - Voor Lindsey Vonn was het gisteren alsof ze een gouden olympische medaille had veroverd. De Amerikaanse skiester verzeker de zich tijdens de laatste slalom van het seizoen van de algemene wereldbeker, waardoor de Ameri kanen voor het eerst sinds 1983 zo wel bij de mannen als de vrouwen het allroundklassement naar zich toetrokken. Bode Miller had zich een dag eerder al van de kristallen bokaal verzekerd. In 1983 waren Phil Mahre en Tamara McKinney de grote skihelden van Amerika. Ferrari en McLaren domineren trainingen melbourne - Ferrari en McLaren hebben de eerste trainingen in de Formule 1 gedomineerd. Wereldkampioen Kimi Raikkonen van Ferrari en Lewis Hamilton van McLaren maakten gisteren de dienst uit in de oefensessies op het circuit van Melbourne. Raikkonen was de allersnelste van de dag. Hij klokte in de eerste trai ning 1 minuut en 26,461 seconden over een ronde. Hamilton heerste in de tweede sessie met 1.26,559. Bolides van de andere renstallen waren een seconde of meer langza mer. RKC en Volendam nemen afstand Rijswijk - RKC Waalwijk en Volen dam hebben op weg naar recht streekse promotie naar de eredivi sie geen misstap gemaakt. Beide ti telkandidaten wonnen gisteravond hun duel in de 33e ronde van de iupiler League. Het verschil bleef derhalve twee punten. Ze liepen bovendien weer iets uit op de naas te achtervolgers FC Den Bosch en FC Zwolle. Deze sloten de onder linge confrontatie af op 0-0. De Bossche schutter Koen van der Bie zen miste vlak voor de pauze eeo strafschop.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 53