Buijs gaat zandhappenin Libië PZC PZC Computercursussen Winst Walcherse poolbiljarters Lesley Kerkhove staat geen set af Raad wil Vitesse toch redden Workshop Fotobewerking ih Gezocht DEPOTHOUDER in MIDDELBURG &r~<& WPZC Zaterdag 15 maart 2008 49 „Het wordt een avontuur", weet Van den Buijs op voorhand. „Ik heb van tevoren het etappeschema gezien. We gaan van A naar B, maar ik kan heel vaak op de kaart plaats B niet terugvinden. Het is negentig procent woestijn waar we doorheen moeten. Het wordt zandhappen, vrees ik." Van den Buijs heeft eigenlijk geen idee wat hij moet verwachten. „Twee jon gens uit onze ploeg hebben al eens de Ronde van Cuba gereden en zijn ook in Burkina Faso ge weest. Van hen heb ik begrepen dat het er meestal anders aan toe gaat dan in Europese ronden. Het is allemaal wat gemoedelijker. In Eurpa willen ze je nog wel eens op de kant zetten en desnoods in de berm rijden, maar dat is bij dit soort ronden niet het geval." Van den Buijs heeft in de aanloop naar de Ronde van Libië 'gewoon' zijn kilometers gemaakt. „Ik heb redelijk getraind, niet meer dan normaal. Nee, dan ben ik voordat het seizoen begint al compleet af gedraaid. Dat wil ik niet. Ik zie dit als een leuke extra reisje. Kijk, ik zal blij zijn als ik de ronde uitrijd. Dat is mijn doel." Tjitte van den Buijs gaat op avontuur in Libië. foto Willem Mieras Grenadiorweg 17b www.baderie.nl MIDDELBURG - Zowel Roadhouse Blues in de regionale eerste klasse als Cue Action 2 in tweede klasse haalde mooie winstcijfers. De Blues versloegen thuis Scooby's Part Three met 7-2 en Cue Action 2 deed met 9-0 nog beter tegen Scooby's Grote Assorti. Voor de Blues betekende de overwinning in de laatste thuiswedstrijd van het seizoen een versterking van de koppositie. Met nog drie uitwed strijden in het vooruitzicht komt de titel binnen handbereik. Jeroen Damman was de man van de match. Cue Action 2 deed met de zege goede zaken in de race om een plaats in de play-offs. Met nog drie partijen te gaan lijkt die voor het grijpen te liggen. ROTTERDAM - Tennisster Lesley Kerkhove heeft gisteren eenvoudig de eerste ronde overleefd van het Nederlands indoorkampioenschap voor speelsters tot achttien jaar. De zestienjarige Zierikzeese ver sloeg Lisanne Coenen met twee maal 6-0. Kerkhove is in Rotterdam als twee de geplaatst. Het toernooi duurt tot en met morgen. Vandaag speelt Kerkhove in de tweede ronde te gen Monique Zuur voor een plaats in de kwartfinale. ARNHEM - Een ruime meerderheid van de Arnhemse gemeenteraad wil voetbalclub Vitesse alsnog red den. Ook de collegepartijen zijn gevoe lig voor het standpunt van de be windvoerders dat, zonder kwijt schelding van de schuld aan de ge meente, Vitesse failliet wordt ver klaard. Het college van burgemees ters en wethouders (B en W) vraagt de gemeenteraad maandaga vond in een extra raadsvergade ring akkoord te gaan met een kwijtschelding van ongeveer 11 mil joen euro. Per direct starten de volgende cursussen: Windows XP en Vista Internet en Email Senioren Word Excel Publisher Powerpoint De cursussen worden klassikaal gegeven (max. 9 personen), maar u kunt ook kiezen voor ons zelfstudieproject. Voor alle cursussen: we hebben basis- en gevorderdenpakketten. Tevens kunt u per direct inschrijven voor onze populaire Twijfelt u? Informeer naar de vrijblijvend te volgen proefles (niet voor de workshop). U bent tot niets verplicht! Stap Vooruit Opleidingen Postbus 82 4430 AB 's Gravenpolder Tel.: (0113) 639174 (voorkeur) (0113) 311335 0645 556500 Email: info@stapvooruit.nl Website: www.stapvooruit.nl «f£- wy De PZC zoekt een man of vrouw die: - 700 euro per maand wil bijverdienen - minimaal 18 jaar oud is - toezicht houdt op zijn/haar verdeelplaats - tijdig aanwezig is op de werkdagen - de verantwoording draagt voor de verspreiding vanuit zijn/haar verdeelplaats Wij bieden: vaste vergoeding aanbrengpremies voor bezorgers interessante extra's gratis krant Interesse? Neem aan (tijdens kantooruren) contact op met de afdeling Support: 0800-0232333 *ar Borsseie w- v te Kandiasten dienen zult bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 51