jf senior inkoper Allround monteur m/v Schilder m/v lililll! ii Radiodiagnostisch laboranten m/v De gemeenteTemeuzen, een slag vaardige en professionele organi satie waar mensen graag werken. Samen met inwoners, bedrijven en instellingen wordt gewerkt aan verdere ontwikkeling van wonen, werken en recreëren voor onze ruim 55.000 inwoners. Wij streven hierbij een klantgerichte werkwijze na. Om onze doelstellingen waar te kunnen maken, willen we onze organisatie versterken met mensen die vraag- en resultaatgericht werken en integer zijn. Bij de afdeling Beheer en Onderhoud (cluster Gebouwenbeheer en tractie) zijn twee vacatures ontstaan. Afdelingsinformatie De afdeling Beheer en Onderhoud is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de openbare ruimte inclusief gebouwen en objecten. Binnen de afdeling werken momenteel 133 personen. Het cluster Gebouwenbeheer en tractie is verantwoordelijk voor het onderhoud van alle gemeente lijke gebouwen en objecten (ca. 280 stuks) en daarnaast voor het onderhoud van alle voertuigen (ca. 70), machines en gereedschappen. Binnen het cluster Gebouwen beheer en tractie werken 15 personen. In de garage (onderdeel tractie) zijn, naast een chef-monteur en 1e monteur, een lasser/bankwerker en magazijnmedewerker werkzaam. (technisch vakspecialist d) Functie-informatie en profielschets U bent verantwoordelijk voor het onderhoud aan voertuigen, machines en gereedschappen variërend van vrachtwagens, bestelwagens, tractoren tot veegmachines, kolkenzuigers, maaimachines en elektrische handgereedschappen. U verzorgt samen met de chef monteur en een collega onderhouds-, reparatie- en revisiewerkzaamheden en zorgt ervoor dat onze voertuigen en machines vrij blijven van storingen, onder andere door preventief onderhoud al dan niet in samenwerking met marktpartijen (garages e.d.). Daarnaast zorgt u dat storingen snel en vakkundig worden verholpen. Een deel van het takenpakket omvat 'wegenwachttaken'. Wij vragen dat u minimaal in het bezit bent van een diploma mbo motorvoertuigentechniek (minimaal niveau 2) eventueel aangevuld met andere relevante cursussen of opleidingen. U bent bereid tot het volgen van relevante opleidingen. U heeft ervaring met voertuigonderhoud (met name ook van Vrachtwagens). U heeft grote interesse in en gevoel voor techniek, u bent communicatief, zelfstandig en stressbestendig waardoor u in staat bent overzicht te houden in complexe situaties. Verder dient u een flexibele instelling te hebben en bereid te zijn alle binnen de afdeling en het cluster voorkomende werkzaamheden aan te pakken, ook buiten de gangbare werktijden, bijvoorbeeld vanwege de inzet in piketdienst bij onderhoud aan voertuigen en machines buiten kantooruren. U bent in het bezit van minimaal een rijbewijs B. Een rijbewijs C strekt tot aanbeveling. Vanwege de toekomstige nieuwe huisvesting en samenwerking met onze afdeling Brandwéer vragen wij tevens de bereidheid om lid te worden van de vrijwillige brandweer en het volgen van daarbij behorende opleidingen. Informatie Het functieniveau van een monteur (technisch vakspecialist D) is loonschaal 6. Bij 36 uur per week is het maximumsalaris bruto 2.334,-- per maand. Het aanvangssalaris wordt vastgesteld aan de hand van ervaring en opleiding. Meer informatie over de gemeenteTerneuzen kunt u vinden op www.terneuzen.nl. Voor vragen over deze functie kunt u terecht bij de heer De Putter, chef-monteur of bij het hoofd van de afdeling Beheer en Onderhoud, de heer Marinissen. (medewerker openbare ruimte a) Functie-informatie en profielschets U bent samen met uw collega verantwoordelijk voor het (schilder)onderhoud van gemeentelijke gebouwen en objecten. Wij vragen dat u minimaal in het bezit bent van een diploma vmbo bouwtechniek met differentiatie schilderen eventueel aangevuld met andere relevante cursussen of opleidingen. U heeft ervaring met gebouwenonderhoud (met name schilderen). U bent communicatief vaardig en zelfstandig. Verder dient u een flexibele instelling te hebben en bereid te zijn alle binnen de afdeling en het cluster voorkomende werkzaamheden aan te pakken, ook buiten de gangbare werktijden. U bent in het bezit van een rijbewijs B. Een rijbewijs BE strekt tot de aanbeveling. U bent bereid tot het volgen van relevante opleidingen. Informatie Het functieniveau van een schilder (medewerker openbare ruimte A) is loonschaal 5. Bij 36 uur per week is het maximumsalaris bruto 2.221per maand. Het aanvangssalaris wordt vastgesteld aan de hand van ervaring en opleiding. Meer informatie over de gemeenteTerneuzen kunt u vinden op www.terneuzen.nl. .Voor vragen over deze functie kunt u terecht bij de heer Kroes, opzichter of bij het hoofd van de afdeling Beheer en Onderhoud, de heer Marinissen. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties met cv kunnen tot uiterlijk 26 maart 2008 worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Alle bovengenoemde personen zijn bereikbaar via het algemene nummer van de gemeente, tel. 0115-455 000. TERNEUZEN, ruimte voor werk, ruimte voor leven GemeenteTerneuzen, Oostelijk Bolwerk 4, postbus 35, 4530 AATerneuzen, tel.: 0115-455 000, www.terneuzen.nl OOSTERSCH ELD EZ! EKENHUIZEN min iillMI Ziekenhuis Walcheren Voor de afdeling Beeldvormende Technieken van Ziekenhuis Walcheren en de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen zoeken wij per direct enthousiaste U rouleert over alle onderzoekskamers en vervaardigt zelfstandig röntgen- opnamen.Verder assisteert u de medisch specialisten bij röntgenonderzoeken ter ondersteuning van de diagnosestelling en behandeling. U heeft de opleiding tot radiodiagnostisch laborant of MBRT afgerond en bent bereid avond-, weekend- en bereikbaarheidsdiensten te draaien. De functie is ingeschaald onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen, salariëring volgens FWG schaal 45 met een maximum van 2.602,-. Het betreft een dienstverband van 36 uur per week voor de duur van één jaar, deeltijd werken is bespreekbaar. Voor volledige vacaturetekst kijk opwww.soz.nkwww.zwv.nl of www.zz.nl. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw J. van den Hil, afdelingshoofd BVT, tel: 01 13 - 234367 /Oil 8-425580 of mevrouw G. Schroevers, teamleider BVT, tel: 01 13 - 234360 of mevrouw M. de Bree, teamleider BVT, tel: 01 18 - 425584. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer ZZ 08.09 richten aan de Stichting Oosterschelde ziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren.goes@zzlnd.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Frankrijkweg 2 Voor verdere professionalisering van ons huidige inkoopteam Havennummer 5993 bestaande uit 4 senior inkopers, 1 interim inkoper en 4 personen 4389 PB Vlisingen-Oost voor de administratieve ondersteuning, zijn wij op zoek naar een TH0'S0I4!'?M VliSSin9en enthousiaste The Netherlands P +31 (0)113 615 000 F+31 (0) 113 615 090 info@za1co.nl www.zalco.nl Zeeland Aluminium Company NV is één van de leidende ondernemingen op het gebied van pro ductie van primair aluminium in Europa. Onze eerste prioriteit is veiligheid, gezondheid en milieu; betrokken op onze medewerkers, onze installaties en onze omgeving. Bij ons bedrijf werken 700 mensen. Wij zijn ISO 9001, ISO 14001 en OHSAS 18001 gecertificeerd. Onze productie bedraagt jaarlijks 230.000 ton aluminium in de vorm van extrusiepalen en walsplakken in ruim 100 verschillende legeringen en 50 verschillende formaten. voor wie het behalen van een hoog inkooprendement een persoonlijke drijfveer is. Werkzaamheden: Het onderhouden van relevante kennis betreffende specifieke producten en markten door middel van marktonderzoek en het volgen van trends en prijsontwikkelingen; Het kennen en kunnen toepassen van gecompliceerde inkoopprocessen en leverancierstrategieën, het managen van interne- en externe klantrelaties, effectief strategisch onderhandelen en financieel management (TCO); Deelname aan projectmatige verbeteractiviteiten volgens Lean Six Sigma/5S methodiek. Profiel: HBO+ of WO opleiding en/of ervaringsniveau op commercieel/ technisch gebied, NEV11 en 2 is een pre; Minimaal 5 jaar werkervaring als zelfstandig inkoper in een industriële omgeving met klantspecifieke technische componenten en/of diensten; Commerciële instelling, resultaatgericht, proactief, goed kunnen onderhandelen en weten te overtuigen op basis van argumenten; Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Beheersing van andere moderne talen is een pre; Ervaring met SAP is een pre. Wij bieden: Een uitdagende functie in een organisatie die volop in beweging is; Een marktconforme beloning met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Uitgebreide opleidingsmogelijkheden. Reageren Stuur uw sollicitatiebrief en CV aan jan.vanwijck@ZALCO.nl of naar ZALCO, t.a.v de heer J. van Wijck, hoofd P&O. Voor nadere informatie over de functie kunt u bellen met Niels de Jong, interim senior inkoper, telefoonnummer 0113-615238. Zeeland Aluminium Company NV i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18