bijleveld WARTSILA Banen J Q JobTrack.nl Herenrnode-adviseurm/v ZSB Reconditioning Services Netherlands TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER 48 I Zaterdag 15 maart 2008 PZC Kijk ook op Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en tientallen diensten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verder en wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere banen met inhoud. Verkeersleiders Rijkswaterstaat Zeeland, waterdistrict Westerschelde, Terneuzen en Vlissingen Opleiding: mbo+/hbo nautisch. Ervaring als stuurman is een pre. Bereid de opleiding NNVO te volgen. Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt maximaal 2.963,- bij een 36-urige werkweek. We zorgen voor een veilige, vlotte, efficiënte, effectieve en milieubewuste afwikkeling van het scheepvaartverkeer. Ook beheren en onderhouden we als netwerkmanager de scheepvaartroutes, de natte infrastructuur en de natte natuurgebieden. Jij informeert en adviseert over, en geeft aanwijzingen voor een veilige en vlotte doorstroming van het scheepvaartverkeer in je werkgebied. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS08067-PZ www.werkenbijhetri jk.nl Werken bij hetftfffA Als je verder denkt ■«Jmannenmode Wij willen graag kennismaken met een ervaren Fulltime Leeftijdsindicatie vanaf 24 jaar die onze filosofie begrijpt, zich thuis voelt bij onze klanten, vakkennis en persoonlijke service hoog in het vaandel heeft staan en van onze collectie houdt. die modeadviezen wil geven in een eigentijdse toonaangevende modewinkel met een uitstekende naam. die graag samenwerkt met vriendelijke vakkundige collega,s in een informele sfeer die als vakman gerespecteerd wordt en daarom ook uitstekende arbeidsvoorwaarden krijgt. die initiatief toont en NU pen en papier pakt om ons te schrijven dat hij de man is die wij zoeken. Ook als jij denkt nog niet voldoende vakkennis of ervaring te hebben, maar jij hebt wel de ambitie om dit te leren, dan is je reactie welkom Stuur je reactie aan: Bijleveld mannenmode Nieuwe Burg 12 4331 AH MIDDELBURG t.a.v. Robert Bijleveld mailen mag natuurlijk ook: info@bijleveld-mannenmode.nl gr 4g ZSB Jj Jr f |HHanddBV I ZSB Constructie BV is een middelgroot constructiebedrijf, gespecialiseerd in constructie werk in een zeer breed gebied. Door de toename in onze orderportefeuille, en ter versterking van ons 25 medewerkers tellend team, hebben wij plaats voor Constructiebankwerker/lasser Onderhoudsmonteur Wij vragen: bezit van vakdiploma en aangevuld lasdiploma Mig/Mag en Tig affiniteit met RVS zelfstandig kunnen werken en tekening lezen enkele jaren ervaring in de metaalbranche flexibele inzet in bezit van rijbewijs B voor het onderhouden van machines op diverse locaties Wij vragen: flexibele inzet ervaring is een pré Wij bieden: een leuke en afwisselende baan in een enthousiast en betrokken team een salaris volgens CAO metaal eigentijdse secundaire arbeidsvoorwaarden 38-uurige werkweek Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. Schipper: telefoon 0113-317320, bereikbaar tijdens kantooruren. Uw sollicitatiebrief voorzien van CV kunt voor 31 maart 2008 sturen aan ZSB Constructie BV t.a.v. de heer C.J. Gorsse Postbus 21, 4430 AA 's-Gravenpolder of per e-mail naar info6zsbconstructie.nl o.v.v. sollicitatie Wartsila Reconditioning Services in Kruiningen maakt deel uit van het Finse Wartsila concern, één van 's werelds grootste producenten van medium- en low speed diesel en gas motoren. In onze vestiging in Kruiningen houden we ons voornamelijk bezig met het reconditioneren van onderdelen voor scheepsdieselmotoren. Voor de afdeling verkoop binnendienst van deze vestiging zijn wij op korte termijn op zoek naar een fulltime: Functie beschrijving: Opbouwen en onderhouden van klantenrelaties Het beoordelen van de technische haalbaarheid van de klantvraag Omzetten van klantvragen in aanbiedingen en deze actief opvolgen Verzorgen en beheren van het gehele ordertraject Het technisch/commercieel/administratief ondersteunen van de buitendienst Functie eisen: Technische vooropleiding (b.v. Scheepswerktuigkundige) op minimaal MBO-niveau Commerciële instelling Team speler Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift Informatie over de functie is te verkrijgen bij: Roené ten Kate, tel. 0113 - 317751 Wijnand Krijnsen, tel. 0113 - 317745. Sollicitaties vóór 24 maart 2008 te richten aan: Wartsila Kruiningen BV Postbus 64 4416 ZH Kruiningen Tav afd. Personeelszaken MN Frank van Haastert en Job de Visser zijn afgelopen zondag Nederlands Kampioen Tuinaanleg 2008 geworden tijdens de landelijke finale op Tuin Idee In 's Hertogenbosch. In de finale moesten Frank van Haastert en Job de Visser het opnemen tegen de teams van Helicon Opleidingen uit Boxtel, Citaverde College uit Heerlen en De Groene Welle uit Zwoll«. S,.. Edudelt; *'rC- We bedanken Marcel Hassink, Pouwelse Tuinen uit Vlissingen en Van Haastert Hoveniersbedrijf uit Hellevoetsluis voor alle begeleiding en facilitaire steun. - 7' - •rwftgroep -ti-nf il'ui -CYi"ï.%i-iifiiuir',(TiKlTiynfi- vi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 162