Carets Goes groeit en zoekt diverse collega's die jÈ mee willen groeien JobTrack.nl Operators Werkvoorbereider Eerste elektromonteur Elektromonteur Een unieke kans voor enthousiaste mensen die willen investeren in hun toekomst PZC Zaterdag 15 maart 20081 41 Kijk ook op HBI^arels Goes BV. (www.carelsgoes.nl) is specialist in het ontwikkelen, produceren en vermarkten van hoogwaardige fruitpreparaten voor professionele afnemers, in de Europese voedingsmiddelenbranche. Met ruim 170 medewerkers vormt Carels Goes een zelfstandige en dynamische businessunit Behalve het eigen Carels i merk ten behoeve van de ambachtelijke fc_, bakkerij, is -het productassortiment y; tailor made en bestaat uit diverse MR varianten RPBitenvullingen, geleien en ^M: De marktfocus is gericht op het bakkerijsegment (zowel ambachtelijk als industrieel), alsmede op industriële afnemers in zuivel en ijs. Cafels Goes is een dóchteronder- neming van CSM nv, een mondiale -Speler in de markt van Bakery Supplies food Ingredients. Wereldwijd heeft CSM 8.900 medewerkers in dienst www.csm.nl Binnen de afdeling productie zijn er diverse taken variërend van het uitpakken en uitlezen van fruit, het bedienen en afvullen van de kookketels tot en met het besturen van onze volledig geautomatiseerde aseptische fabriek. Als Operator wordt je, afhankelijk van kennis en ervaring, ingezet op diverse plaatsen in de productie. Je wordt uitgedaagd te investeren in je eigen ontwikkeling en toekomst. Wat verwachten wij van onze operators Mbo werk- en denkniveau betrokkenheid en enthousiasme actief meedenken en flink aanpakken een klantgerichte instelling en aandacht voor kwaliteit Opleiding Onze operators dienen in bezit te zijn van het VAPRO A of VAPRO B diploma. Ook als je dit diploma (nog) niet hebt kun je solliciteren. Via onze interne opleiding krijg je alle mogelijkheden en ondersteuning om dit diploma te behalen. Al vele jaren voert Carels Goes een sterk innovatief productbeleid. Groei, en constante hoge kwaliteit zijn ,jr; hierbij sleutelwoorden. Werken bij «rt Carels Goes betekent dan ook een uitdaging voor mensen die een Ml constructieve bijdrage willen leveren r. aan deze ontwikkelingen. Dit in een omgeving waar klanten, medewerkers - ên producten centraal staan. Ons aanbod: Een uitdagende functie bij een succesvolle markt- en kennisgerichte groeiende organisatie. Wij bieden daarnaast een prettige en collegiale werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer informatie over de vacature kun je krijgen bij Esmeralda van Boven (HR Officer),Tel: 0113-236411 Je sollicitatiebrief met uitgebreide CV kan je sturen aan: Carels Goes B.V. t.a.v. Esmeralda van Boven, HR Officer Postbus 81,4460 AB Goes. Esmeralda.vanboven@carelsgoes.nl Financieel Adviseurs DGA Financieel Adviseurs is een onafhankelijk adviesbureau pp het gebied van hyg$tfteken, kredieten, pensioenen en levens schadeverzekeringen. Door divérsë'Volmachten kunnen we snel wer ken en behoren we tot Öe top intermediairs in consumptief krediet. DGA Financieel Adviseurs gericht in 1970 en inmiddels zijn er ruim 25 ïndige medewerkers actief. De facilitaire t.verzorgt administraties voor andere as surantiekantoren. DGA Financieel Adviseurs verzekert haar relaties van een deskundig financieel advies en is hiermee bijzonder succesvol. Eind 2008 staat er een verhuizing naar een splinternieuw kantoor in Vlissingen op stapel. We zijn vanwege groei op zoek naar een: Schadebehandelaar M/V (fulltime) Als schadebehandelaar werk je met diverse volmachten, ook provinciaal. Je beoordeelt schade-aanvragen en handelt deze verder af. In deze uitdagende functie stel je de polisdek king, schadeomvang, aansprakelijkheid en de regresmogelijkheden vast en verzorg je daar naast de aansprakelijkheidstelling. Je beoordeelt of een expert nodig is en desgewenst schakel je deze in. Je vraagt ontbrekende informatie op, behandelt correspondentie en je ontwikkelt jezelf om op termijn een goed onderbouwde schuldvraagdiscussie te kunnen voeren. Hierbij informeer je betrokken partijen over de voort gang van de schadebehandeling. Verder onderhandel je met derden (zoals tegen partijen, klanten en tussenpersonen) over de afwikkeling van de schade. Je betaalt uit of wijst de schade af. Tenslotte ben je in staat om een uitstekend contact met de toegewezen relaties op te bouwen en te onderhouden en bewaak je de juiste reserveringen. Functie eisen: MBO werk- en denkniveau. Ervaring met schadebehandelingen in volmacht, ook provinciaal. In bezit van het diploma Motorrijtuigen en Schadebehandeling of de bereidheid hiervoor te studeren. In staat om planmatig te werken en prioriteiten te stellen. Sterk probleemoplossend vermogen. Stressbestendig, initiatiefrijk en enthousiast. Goede sociale en communicatieve vaardigheden. Teamplayer. MKB Adviseur M/V (fulltime) Als specialist binnen het adviesteam draag je zorg voor de opbouw en actieve advisering aan MKB relaties. Je bent binnen het kantoor de ondernemer voor de ondernemers. Je zult moeten gaan bouwen. Je gaat zelfstandig de advisering en acquisities verzorgen en wordt hierbij gesteund door een actieve back office. Je bent een volwaardige gesprekspartner voor de ondernemer, zijn personeel en zijn organisatie. Je bent goed thuis in de diverse verzekeringsgebieden waaronder inkomens verzekeringen en schadeverzekeringen. Functie eisen: Representatief. Opleidingsniveau ligt op HBO werk- en denkniveau, Assurantie B, aangevuld met branche diploma's, Pensioenpraktijk I en II. Enige jaren ervaring als MKB adviseur is een pré. Zelfstandig en bereid tot verdere studie om dit niveau uiteindelijk te bereiken. In bezit van goede mondelinge- en schriftelijke vaardigheden en een netwerker in hart en nieren. Analytisch en doelgericht. Een schriftelijke sollicitatie met CV kun je richten aan: DGA Fipancieel Adviseurs Zeeland b.v., t.a.v. M.P. Pdppe, Postbus 400, 4330 AK Middelburg yteb je nog vragen over de2e functie, bel dan naar: Menno Poppe, 0118-633 03 35. Internet: www.dgazeeland.nl Electro Technisch Bureau Brand is een enthousiast, dynamisch installatiebedrijf. Wij zijn lid van Uneto-VNI, erkend leerbedrijf en KOMO-instal BRL-6000 gecertificeerd. Onze werkzaamheden bestaan onder andere uit het aanleggen van: elektrische installaties in utiliteit en woning bouw, evenals bij renovatie, aanbouw en nieuwbouw. Ter versterking van ons team zijn we op korte termijn op zoek naar invulling van de onderstaande functies: Inhoud functie: Zelfstandig technische beslissingen nemen Beoordelen van het ontwerp van installaties, controle en keuringen Maken van calculaties en offertes Planning tussen monteur en klant Inkopen t.b.v. projecten In bezit van rijbewijs B Functie-eisen: a Mbo-opleiding h Ruime technische ervaring en commerciële kennis r Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift a Zelfstandig en doortastend met goed analytisch denkvermogen Inhoud functie: Zelfstandig uitvoeren van kleine tot middelgrote projecten Installeren van installaties evenals het plannen, organiseren en coördineren Bewaakt de voortgang van de werkzaam heden, materialen en signaleert meerwerkzaamheden a Begeleiden en opleiden van aankomende monteurs en stagiaires a Het plegen van service en onderhoud m Het oplossen van storingen s In staat zijn een team te motiveren en werkzaamheden te delegeren Functie-eisen: MTS-E aangevuld met VCA diploma Ruime ervaring in de elektrotechniek In bezit van rijbewijs B Inhoud functie: Zelfstandig uitvoeren van kleine projecten Functie-eisen: Opleiding monteur sterkstroominstallatie of gelijkwaardig In bezit van rijbewijs B Ruime ervaring in de elektrotechniek Wij vragen van je... - Flexibiliteit, motivatie, enthousiasme, verantwoordelijkheidsgevoel - Representatief - Resultaatgerichtheid, probleemoplossend vermogen Wij bieden je... - Een salaris passend bij functie en ervaring - Mogelijkheden voor cursussen en trainingen - Een interessante functie in een dynamische omgeving, waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden - Stabiele werkomgeving met enthousiaste collega's Ben je geïnteresseerd in één van de genoemde functies dan kun je je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: e.t.b. brand Postbus 2 3255 ZG Oude-Tonge T.a.v. de heer H. Brand Voor eventuele vragen kunt je contact opnemen met de heer H. Brand. tel. 0187 - 64 36 96

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 155