KAMPS als je toch gaat werken, dan abird zoekt service monteur J 4 BIJ abird! WWW.ABIRD.NUWERK O JobTrack.nl OP ZOEK NAAR VERANDERING? versluis willeboer Administrateur Administratief medewerker(ster) 40 I Zaterdag 15 maart 2008 PZC Kijk ook op «x*1 sekvicé Tvan den Berg V Autoschade Voor onze vestiging te Goes zoeken wij: Van den Berg Autoschade is in Zeeland een vertrouwd gezicht op de markt van autoschade herstel. Een uitgesproken klantgerichtheid, een hoog kwaliteitsniveau en een efficiënte werkwijze staat daarbij op alle fronten bij ons centraal. ERVAREN PLAATWERKER Je bent een gedreven allround vakman en beschikt over de vakbekwaamheid om zelfstandig schadeherstelwerkzaamheden aan carrosserie en plaatwerk te verrichten met behulp van meet- en richtsystemen. Ook wordt van je verwacht dat je technisch op de hoogte bent van de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van las- en verbindingstechnieken. Kennis en ervaring van kwaliteitseisen en voorschriften is daarbij noodzakelijk. LEERLING PLAATWERKER Als leerling plaatwerker verricht je onder begeleiding en in opdracht van een direct leiding gevende diverse schadeherstelwerkzaamheden. Daarnaast ben je bereid om aanvullende cursussen te volgen die nodig zijn om de nieuwste technieken te leren en je eigen vaardigheden hierdoor te verbeteren. Ons bedrijf is goed georganiseerd, met je toekomstige team is het plezierig werken en je werkt met de meest geavanceerde apparatuur. Geïnteresseerd, en op zoek naar verandering? Kom vrijblijvend en kijkje nemen in onze vestiging te Vlissingen of Goes. Sollicitaties kunnen zowel via een brief, mail of telefonisch gedaan worden. Van den Berg Autoschade, H.L. van den Berg Hermesweg 5 4382 ND Vlissingen Tel. 0118-414329 E-mail: info@vandenbergautoschade.nl Voor meer informatie: www.vandenbergautoschade.nl De buitenkant van uw auto is onze zorg Amesteinweg 27 - 4330 EA Middelburg T 0118 - 62 90 56 m E info@versluisenwilIeboer.nl -I*» Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij met spoed op zoek naar: Gevelmonteurs beglazing, kunststof- en aluminium kozijnen AOC is een moderne goed geoutilleerde groothandel in automaterialen, banden, gereedschappen en werkplaatsinrichting in de breedste zin van het woord. Met vestigingen in Vlissingen en Goes. Daarnaast levert AOC de technische kennis bij de realisering van nieuw- of verbouw van garage bedrijven en werkplaatsen als partner voor werkplaats uitrustingen en de plaatsing ervan. AOC is een belangrijke speler op de Zeeuwse markt en heeft 45 medewerkers in dienst AOC levert hoofdzakelijk aan universele garagebedrijven, dealers, transportbedrijven en overheidsinstellingen in Zeeland. Ter versterking van het team in Vlissingen zijn wij op zoek naar een zelfstandige De functie: In deze functie bent u samen met 2 medewerkers verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van het financiële beleid van AOC. Gezien de groei van AOC speelt u een grote rol bij het verder professionaliseren, het optimaliseren en implementeren van werkprocessen. Dit houdt onder andere in: Het verwerken van de financiële administratie (debiteuren- en crediteurenbeheer; facturatie, betalingen en fiscale aangiften); Het bewaken van de liquiditeitspositie; Budgettering, het voorbereiden van de jaarrekening en het opstellen van periodieke managementrapportage; Het adviseren van directie op financieel en bedrijfseconomisch gebied; Het leveren van een actieve bijdrage binnen het management team; Het mede beheren van IT- en personele zaken; Het op inspirerende wijze leiding geven aan de administratief medewerkers en het uitvoeren van de controlefunctie over de twee vestigingen van AOC. Wij vragen Hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur een opleiding op heao-be niveau, mba of gelijkwaardig; Ten minste 3 jaar relevante werkervaring in een soortgelijke zelfstandige functie; 'Hands-on mentaliteit'; Analytische blik op de cijfers; Uitstekende communicatieve vaardigheden; Daadkracht. Wij bieden Een afwisselende functie binnen een dynamische organisatie; Goede ontwikkelmogelijkheden; Goede arbeidsvoorwaarden. Nadere informatie over ons bedrijf vindt u op de website www.aoc.nl. U kunt uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen sturen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw - Beemster, Postbus 148, 4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl.; internet: www.schipperoaz.nl Wij zoeken: Iemand met ervaring, technisch inzicht, een klantgerichte instelling en een gezonde werklust. Tevens dient men in het bezit te zijn van een rijbewijs B en VCA certificaat. Wij bieden: Een afwisselende functie in de gehele regio Zeeland, een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden, prettige collega's en een leuke werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie graag binnen een week na verschijning van deze advertentie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.versluisenwilleboer.nl STRAAL-EN INDUSTRIËLE SPUITWERKEN Kamps B.V. houdt zich al ruim 40 jaar bezig met oppervlaktebehandelingen van metalen. Hierbij valt te denken aan het stralen, poedercoaten en conserveren van installaties, apparaten en constructies. In combinatie met onze transport- en hijsmogelijkheden zijn wij in staat een volledig dienstenpakket aan te bieden. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in de vestigingen Goes, Heinkenszand en Kats. Momenteel zijn wij voor de vestiging Heinkenszand op zoek naar een: De functie In deze fulltime functie bent u verantwoordelijk voor het beheer van de projectadministratie. U heeft contact met klanten, maakt opdrachten aan voor de werkvloer en draagt zorg voor rapportages van de productmetingen. Tevens voert u administratieve taken uit t.b.v. het kwaliteitssysteem. Uw profiel Een administratieve opleiding op mbo-niveau Ervaring met administratieve werkzaamheden Kennis van MS office Efficiënt en punctueel Ons aanbod Voor de vacature geldt dat wij een goed salaris en passende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. de heer M.H.J. Hoondert Kamps Straal- en Industriële Spuitwerken Schouwersweg 82 4451 HT Heinkenszand Tel: 0113-568206 info@kampsstraalbedrijf.nl www.kampsstraalbedrijf.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Fulltime - 40 uur per week - standplaats Vlissingen-Oost Kijk voor meer informatie en meer werk op: Rental is personal again ABIRD Industrial Rental Services is ruim 45 jaar toonaangevend in verhuur. Dat doen we 24 uur per dag, 7 dagen per week. ABIRD heeft 3 divisies, Energy Rentals, Tools Welding en Industrial Projects.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 154