El\l... JIJ? QJobTrack.nl Process/Product Engineer Kunststoffen Philips Lighting «Terneuzen PHILIPS 14 I Zaterdag 15 maart 2008 PZC Kijk ook op Simplicity is starting a new, enlightened career Join the simplicity movement. Bij Philips ziin we ervan overtuigd dat technologie zowel geavanceerd als eenvoudig moet zijn. Of het nu gaat om de 3D echografietechnologie die ouders voor het eerst hun ongeboren kind laat zien of om verlichting die goed is voor mens en milieu, wij raken het dagelijkse leven van mensen. Dit is jouw kans om deel uit te maken van die ervaring. Philips Lighting is wereldwijd nummer I in vei lichting. De pijlers onder deze sterke positie zijn leiderschap in innovatie en vastberadenheid om nieuwe kansen op de markt te benutten. Onze strategie is erop gericht het tempo in de verlichtmgsindustne te bepalen door het leveren van creatieve en economische verlichtingsoplossingen. InTerneuzen bevindt zich de enige starterfabriek van Philips. De vestiging is wereldwijd marktleider dankzij toonaangevende kwaliteit, innovatie en marketing. Je wordt verantwoordelijk voor het verbeteren van kunststof onderdelen voor onze starters en voor de verwerking ervan in onze productieprocessen. Daartoe geef je leiding of neem je deel aan innovatie- en verbeteringsprojecten voor starters en hun verwerking. Je vertaalt de eisen van in- en externe klanten naar procesparameters, rapporteert je resultaten en draagt zorg voor de invoering ervan in het procesborgingssysteem. Daarnaast onderhoud je de contacten met de leveranciers van onze onderdelen; je werkt met hen samen om de constante verbetering van onze producten vorm te geven. Ook stimuleer je een open interne communicatie over toepassingen, verbeteringen en kostenbesparing. Je hebt een technische opleiding op hbo-niveau en minimaal 2 jaar ervaring, bij voorkeur met organische chemie en/of kunststoffen in een innovatieve omgeving. Je hebt een echte hands-on mentaliteit en bent sterk oplossingsgericht Je kunt goed communiceren op verschillende niveaus, zowel in het Nederlands als in het Engels. Projectervanng is een pre. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.philips.com/careers en reageer online via Job ID: 48887. Wil je proeven hoe het is om bij Philips te werken, in een dynamische, professionele sfeer met een open cultuur? Kijk en luister dan naar de videoportretten in de 'Inside Story' op onze website. www.philips.com/careers sense andsimplicity Op korte termijn zijn wij op zoek naar een; Meubelmaker interieurbouwer m/v fulltime Functieomschrijving: Wij zoeken een enthousiaste interieurbouwer die goed kan samenwerken in een team, gestructureerd is en zelfstandig kan werken. Ambitie heeft om te groeien naar een leidinggevende functie of in te nemen. Functie-eisen jouw profiel - ervaring en vakkennis als interieurbouwer is een vereiste geen 9 tot 5 mentaliteit goede contactuele eigenschappen klantgericht en oplossingsgericht onder druk van een deadline kunnen werken in bezit van rijbewijs B afgeronde opleiding minimaal MBO niveau leeftijd vanaf 30 jaar INTERIEURBOUW EN ADVIES Wij bieden: een uitdagende en gevarieerde functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit prettige werkomstandigheden salaris conform leeftijd en ervaring aantrekkelijke secundaire omstandigheden Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen aan Mevr. D.J. Smit of mail naar: info@smitinterieurbouw-advies.nl LAAN DER VERENIGDE NATIES 1D 4334 ES MIDDELBURG T 0118 - 611460 F 0118 - 614804 WWW.SMITINTERIEURBOUW-ADVIES.NL sr i ■k sm mm KÖ88A MOULDS B.V. Kobra Moulds B.V. is een organisatie die zich bezig houdt met de productie, verkoop en service van stalen mallen voor de betonindustrie. Onze klanten produceren betonnen producten voor zowel infrastructurele werken als de particuliere markt. Het werkterrein beslaat de Benelux, Groot-Bnttannië en Ierland. In samenwerking met onze Duitse partner zijn wij de toonaangevende mallenproducent in de wereld. In verband met uitbreiding van onze huidige activiteiten, zijn we op zoek naar een COMMERCIEEL MEDEWERKER We bieden je een divers takenpakket bij een groeiende onderneming. Je hebt actief telefonisch contact met bestaande en potentiële klanten en leveranciers. Je bent verantwoordelijk voor de interne afhandeling van orders en offertes. Tevens ben je verantwoordelijk voor het organiseren van kleinschalige transporten en het afstemmen van technisch details. Het geven van ondersteuning aan de externe verkoop zal ook tot je dagelijkse taken behoren. Bij gebleken geschiktheid en verdere groei van de huidige activiteiten, is er de mogelijkheid om een deel van de externe verkoop- en advies activiteiten op je te nemen. Functie-eisen Afgeronde commercieel technische opleiding op minimaal MBO/MEAO-niveau Beheersing Nederlandse taal (uitstekend) en Engelse taal (goed). Duits is een pré Werkervaring O tot 4 jaar Klant- en resultaatgericht Representatief voorkomen en technische affiniteit Leergierig en open instelling Geboden wordt Fulltime dienstverband Uitzicht op vaste aanstelling Prettige werkomgeving in klein teamverband Internationale organisatie met zeer korte lijnen Afwisseling - geen dag is hetzelfde Interesse Stuur uw sollicitatiebrief met c.v. en motivatie naar: Kobra Moulds B.V. T.a.v. Frank Boerjan Schouwersweg 9 4451 HS Heinkenszand Frank.Boerjan@nl.kobragroup.com Informatie Bekijk onze website: www.kobragroup.com of bel 0113-562460 De provincie Zeeland. Land van zee, land... en van jou? Werken bij de provincie Zeeland betekent werken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. In een organisatie waar zo'n 750 collega's klaarstaan om jou te verwelkomen. Zeeland. Daar waar werken, wonen en ontspannen uitstekend samengaan. Met prachtige stranden, een ruime woonkeuze, een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Zee, land... iets voor jou? Senior statenadviseur, wnd. statengriffier vacaturenummer 1.09.08 Het accent van deze functie ligt op juridische en bestuurlijke ondersteuning en advisering. Je adviseert gevraagd en ongevraagd de leden van Provinciale Staten (PS). Je bewaakt de kwaliteit van informatie en voorstellen aan PS en de commissies. Je organiseert zo nodig onderzoek vanuit de kaderstellende en controlerende rol van de Staten Zowel binnen als buiten de provinciale organisatie onderhoud je contacten. Bij afwezigheid van de statengriffier neem je hem waar. Medewerker secretariaat Commissaris van de Koningin vacaturenummer 1.01.08 In deze functie ben je, samen met de persoonlijk assistent, belast met de secretariële en administratieve ondersteuning van de Commissaris van de Koningin. Onder de taken van het secretariaat vallen in ieder geval het bijhouden van de agenda van de commissaris, het onderhouden van contacten met relaties, het beantwoorden van de telefoon, het organiseren van vergaderingen, het bijeen zoeken van vergaderstukken, het (op)volgen van besluiten en het archiveren van stukken. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.zeeland.nl. Stuur vóór 25 maart a.s. je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Provincie Zeeland MENSEN ONTWERP PROJECTBEGELEIDING TOEGEPASTE KUNST MEUBELEN OP MAAT ANTIEKRESTAURATIE De Provincie Zeeland Is recentelijk tijdens een landelijk onderzoek in de top 5 van beste werkgevers - non-profitorganisaties - gekozen. In een deelonderzoek hiervan, het medewerkers tevredenheid onderzoek behaalde zij de 1e plaats!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 124