Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Vrijdag 14 maart 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl r "W Vol liefde en dankbaarheid verwelkomen wij ons dochtertje en zusje Mirre Mirre Sarah Je bent een wonder van teerheid een puur geschenk bemind gekoesterd en gedroomd 12 maart 2006 Ruben en Petra de Ruyper Noa, Isah en Ezra Noordweg 25Ö 4333 GP Middelburg "Arts aller zielen 't is genoeg Gezang 170 Vandaag heeft God tot Zich genomen en met zijn geliefde Tine verenigd Cornelis Antheunisse sinds 26 juli 1996 weduwnaar van Martina Maatje Walraven in de leeftijd van 96 jaar Drager van diverse onderscheidingen van onze drie Vorstinnen Familie Antheunisse Familie Walraven Wil Makkelie Vlissingen, 13 maart 2008 Correspondentieadres: C. Antheunisse, Leeuwenlaan 6,4532 AD Terneuzen De dienst van Woord en Gebed voor familie en belang stellenden zal worden gehouden op maandag 17 maart om 13.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20,4382 NA te Vlissingen. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen van 12.45 tot 13.15 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766, 4382 NB te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid voor een kopje koffie in het uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis "Ter Reede" voor de liefde volle verzorging van de heer C. Antheunisse Namens de familie Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze zwager en oom, die voor ons gezin veel heeft betekend Cornelis Antheunisse Anna Marie Antheunisse-Mudde en kinderen Barendrecht, 13 maart 2008 Wij zijn ontroerd door het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, grote-oma en zus Maria Hilliena Bareman-Stoffels sinds 5 januari 1976 weduwe van Cornelis Bareman 22 februari 1928 t 12 maart 2008 Rini en Marie-José Dennis Marco en Uona Kees en Marleen Miranda en Martin - Raven Debby en Renato Arend en Mattie Kees Metje en Jan Jeffrey Tonia Arend Stoffels Axelsestraat 91 4543 CE Zaamslag Liei'er geen bezoek aan huis. Op maandag 17 maart wordt er om 14.00 uur een afscheidsdienst gehouden in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Rank". Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank aan de huisartsen, Dr. Fraanje, Dr. de Keyser, Dr. Laven en Dr. Penne. De medewerkers van de thuiszorg, de artsen en het ver plegend personeel van ziekenhuis "De Honte". Voor alle goede zorgen aan onze moeder besteed. Maria Hilliena Bareman-Stoffels kinderen en kleinkinderen Zaamslag, 12 maart 2008 Dag lieve oma rust zacht. Bedankt voor alles we zullen je missën. Martin en Miranda - Raven Debby en Renato Marco en Ilona Dennis, Jeffrey en Kees Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Bart Christiaanse Medewerkers en clienten montagebedrijf Vrijburg liefste moeder, dapper mens je hebt je strijd gestreden Al je pijnen zijn voorbij rust maar, moeder, je bent vrij Verdrietig om haar heengaan maar dankbaar dat ze zolang bij ons was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Annie van der Goes-Muller sinds 1971 weduwe van Pieter Jan van der Goes Amsterdam, 30 juli 1918 Axel, 12 maart 2008 Na bijna 37 jaar weer herenigd met pa die ze zo gemist heeft. Axel: Rob van der Goes Janny van der Goes-Meertens Annelies Stefanie en Pieter Sietske, Sanne, Kars Gympie (Australië): Nelly van der Goes Douglas Fitzgerald Jushka Jamie Correspondentieadres: Zuidsingel 10 4571 HP Axel De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 17 maart om 14.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend willen we haar bij pa begraven op de Zuider begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Zondag nog in ons midden nu er niet meer zijn niet tegeloven Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van onze medewerker en oud Prins Wim de Greeve Wij wensen Monica, Marieke, Quinty en familie sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en medewerkers Stichting Arti Carnaval Goes Heden bereikte ons het droevige bericht van overlijden van onze oud-medewerker, de heer A. Kole Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Limagrain Advanta Nederland B.V. Rilland Met droefheid geven we kennis dat in Australië is over leden onze broer, zwager en oom Nicolaas Adriaan de Kunder Nico weduwnaar van Jo Corstanje Schore 05-08-1922 Frankston 12-03-2008 Namens de familie I.M. Joosse-de Kunder Liedboek 267 Bedroefd delen wij U mede, dat na een langdurige periode van afnemende krachten, van ons is weggenomen, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa fan Louws Meliskerke, 19-12-1919 t Koudekerke, 12-03-2008 Korrie en Piet Lizette en Wim Thijs Anita en Edward Joost, Teun Bram en Krina Jan Ab en Helmie Jasper, Sarah David en Hanny Marieke en Jan Evie Jeroen en Rianda Borné 26 4374 DB Zoutelande De rouwdienst wordt gehouden op maandag 17 maart om 13.00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. De dienst wordt geleid door Ds. P. Boekesteijn. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de begraafplaats te Zoutelande. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in zaal Middendorp. Onze dank gaat uit naar de het verplegend personeel van 'de Tiendenen van 'de Vliedberg', appartement 6. Uit onze familiekring is heengegaan onze broer en zwager fan Louws Zoutelande: K. Stroo-Louws Grijpskerke: P. Louws-Melis Zoutelande, 12 maart 2008 Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van mevrouw G. Oyanja mama van onze pupil Eric Wij wensen haar man, Eric, Daphine en familie veel kracht in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers van Bureau Jeugdzorg Zeeland en Stichting AZZ Ferry van den Brüle Hans Goovers

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 88