voor AKF-spanten kost goud automondo O Scholieren krijgen vrijliggend fietspad fiees www.zeepoort.nl/pzc Rolluiken Zonwering DVZ Zonwering Auto Mondo, de Alfa Romeo specialist llëüi m Cl ÜI IÉ lliiJll PZC Vrijdag 14 maart 2008 I 27 De AKF-hal werd vijfjaar na de sluiting in 1995 onder meer benut als locatie voor het kunstfestival Fly AKF. waarbij de spanten mogelijk worden hergebruikt in het woningbouwproject Goese Schans. De loods gaat deze zomer tegen de vlakte, foto Ruben Oreel Kompleet geleverd en gemonteerd Ruime korting voor doe-het-zelvers Hoofdstraat 51 Kruiningen Telefoon (0113)21 16 45 Provinciale Staten Provincie Zeeland Statenvergadering Volg vandaag de Statenvergadering via www.zeeland.nl of Omroep Zeeland Televisie Voor al uw luxe visspecialiteiten. Vlsspedoolzaok Bezoek ook onze lunchroom ut Krüükeltje di. t/m yr. open tot 20.00 uur Menu's vanaf 7,50 Kreukelmarkt 10/12 Goes Tel. 0113 - 25 38 22 Fietsweg op Westelijke Parallelweg wordt als mislukking beschouwd. door Rob Paardekam KRABBENDIJKE - De Westelijke Pa rallelweg bij Krabbendijke krijgt een vrijliggend fietspad. De weg is nu ingericht als fietsweg, maar dat wordt door het waterschap als een mislukking beschouwd. Een fietsweg is een weg met in het midden een bolling, waar auto's overheen moeten als ze een fietser inhalen. Ze moeten dan iets afrem men. De Westelijke Parallelweg werd zo ingericht om hem veiliger te maken voor de honderden scho lieren die er elke dag fietsen. Er waren echter veel klachten. Op de momenten dat er veel scholie ren fietsen, zou de weg helemaal niet zo veilig zijn. Met name de combinatie van fietsers en bussen is funest. Het waterschap erkent dat nu. „Onderzoek heeft uitgewe zen dat een fietsweg alleen nut heeft bij de goede verhouding. Die is dat twee fietsers staan tot één au to", legt een woordvoerster uit. „Maar in Krabbendijke rijden er per etmaal wel achthonderd auto's over de weg tegenover zeshonderd fietsers." Het waterschap wil nu een vrijliggend fietspad aanleggen, maar het is nog niet duidelijk wan neer. Er moet nog grond worden verworven en de financiën zijn nog niet rond. De gemeente zou moeten meebetalen. Wethouder C. Knuit weet nog niet of hij dat doet. „Maar we heb ben daar wel wat grond die we kunnen inbrengen." Om het leed in de tussentijd iets te verzachten, legt het waterschap binnenkort twee drempels aan. Auto Mondo. met vestigingen in Goes en Roosendaal is erkend Alfa Romeo reparateur en officieel Fiat en Lancia personen- en bedrijfswagendealer: Beide vestigingen beschikken over een uitgekiende voorraad gebruikte Italiaanse auto's, door de fabrikant getrainde monteurs en natuurlijk een behoorlijke dosis liefde voor onze merken. U bent bij ons in goede handen! Graag tot ziens in de showroom of op www.automondo.nl GOES Alfa Romeo 147 l.6-l6VT.Spark 3d Distinctive Bjr. 2002 - 49.356 km 9.950 Alfa Romeo 156 1.8-16VT.Spark SW Distinctive Bjr. 2004 - 48.000 km 16.950 Alfa Romeo GT 2.0 Progression Bjr. 2004 - 24.576 km 24.950 CAR VILLAGE" Pearyweg 17a 4462 GT Goes Tel. 0113 - 27 57 57 www.automondo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 77