formule manager Doe mee en win GPTRAVEL.NL Kijk voor meer informatie op www.pzc.nl/formule1 manager en geef je op! een geheel verzorgde vliegreis naar de GP van Spanje!* - Deze actie wordt mede mogelijk gemaakt door Op 14 maart is het weer zover: dan breekt een nieuw Formule 1-seizoen los! Ervaar het seizoen als nooit tevoren met het spel Formule 1 Manager. Mis niets, beleef het en word dé Formule 1 Manager van 2008! Hoe werkt het? Als Formule 1 Manager krijg je een fictief budget van 100 miljoen euro. Hiermee stel je je eigen dreamteam samen dat bestaat uit 2 coureurs, 1 motor en 1 chassis. Bij elke race verdien je salaris. Hoe meer punten je scoort, hoe meer salaris je verdient! Na iedere race kun je je tactiek aanpassen. Met je verdiende salaris en de opbrengsten van de verkoop van een onderdeel of coureur, kun je deze weer met nog betere vervangen! Versla je vrienden en collega's Om het extra spannend te maken, kun je samen met vrienden of collega's een eigen klassement maken. Zo maak je onderling voor eens en altijd uit wie de echte Formule 1-kenner is! Alleen deelnemers die ook meedoen met de Formule 1 Manager-quiz maken kans op prijzen. Kijk voor spelregels en voorwaarden op de website. Fantastische prijzen Naast eeuwige roem als de enige echte Formule 1 Manager, kunnen de winnaars van de quiz van Formule 1 Manager fantastische prijzen* winnen. Wat dacht je van een volledig verzorgde Formule 1-reis voor twee personen naar Spanje? Hoe doe ik mee? Ga snel naar het spel op de website www.pzc.nl/formule1manager en geef je op! Je kunt je team gedurende het hele seizoen aanmaken, maar let er wel op dat de reeds gereden wedstrijden dan niet meer bijdragen in je score. Schrijf je dus in vóór 14 maart 23.59 uur om het gehele seizoen mee te doen! We vragen een kleine bijdrage van 2,50 voor abonnees en 4,- voor niet-abonnees.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 63