dat kon toch echt niet meer! WeyeBlick geopend Bezoek dé woonwinkel van Middelburg www.onderdetoren.com Bruynzeel Keukens Voorjaarsvoordeel Man komt met auto in berm A58 O JU w PZC Vrijdag 14 maart 2008 27 De leukste kinderschoenen', o.a. ROMAGNOL1 Betaalbaar Betrouwbaar Betrokken Nieuwe Kerkgang 1 4331 BE Middelburg ARNEMUIDEN - Een 19-jarige auto mobilist uit Middelburg is in de nacht van woensdag op donder dag op de A58 bij Arnemuiden in de sloot terecht gekomen. Hij reed in de richting van Middel burg en kwam door onbekende oorzaak in de linkerberm terecht, waarna hij corrigeerde en vervol gens in de rechterberm belandde. Aan het einde van de berm kwam de man tot stilstand in een sloot. De bestuurder hield aan het onge luk een snee bij zijn oor en pijn in zijn schouder over. De auto is ver nield. VLISSINGEN - Het appartementen complex WeyeBlick in Vlissingen is gisteren officieel geopend. De woningen staan in de wijk Pape gaaienburg. Het complex bestaat uit 44 appar tementen boven het winkelcen trum, waarvan 21 sociale huurwo ningen en 23 luxe appartementen. In het complex is zorg aanwezig van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Mensen kunnen er zelfstandig wonen en Provinciale Staten Provincie Zeeland 24 uur per dag over zorg beschik ken, afgestemd op de behoefte van de bewoner. Het winkelcentrum zelf is vergroot en vernieuwd. Er is onder meer een Agrimarkt en een Lidl. Over de uitbreiding van het winkelcentrum is ruim vijfentwin tig jaar gesproken. Samen met welzijnsorganisatie Pal ladium begint de SVRZ welzij nsac- tiviteiten in de recreatieruimte van het appartementencomplex Weye Blick. Langstraat 83 - Arnemuiden www.walkyschoenmode.nl Vergunning voor sloop Koningstraat onterecht MIDDELBURG - De gemeente Mid delburg had zichzelf geen vergun ning mogen geven voor de gedeel telijke sloop van vijf panden aan de Koningstraat. Dat heeft de com missie bezwaarschriften bepaald. De gemeente sloopte de panden op het moment dat er krakers in één van de panden trokken. De huizen staan in het beschermd stadsgezicht. Fiod doet in inval in Middelburgse woning MIDDELBURG - Bij huiszoekingen door de Fiod in Middelburg en Bergen op Zoom zijn dinsdag vier mensen aangehouden. De Fiod doet onderzoek naar fraude bij be leggingen in landbouwgrond in Costa Rica. De vier worden ver dacht van oplichting, verduiste ring en valsheid in geschrifte. Hoe veel arrestaties in Middelburg zijn verricht, is niet bekend gemaakt. Opslag voor bedrijf en particulier Zeeuwse acts bij Lost Key avond in Walk-lnn VLISSINGEN - Drie Zeeuwse muziek acts verzorgen morgen weer een Lost Key avond in het Vlissingse jongerencentrum Walk-lnn. De band R.E.A.C.H. staat het eerst op het podium met covers en ei gen werk. Vervolgens treedt dj The Dude op. Het jonge drietal The Artemis besluit het evene ment. De toegang is gratis. Het pro gramma begint om 20.30 uur. Jaarlijkse uitvoering Brassband Crescendo OOSTKAPELLE - Brassband Crescen do uit Oostkapelle bestaat dit jaar 110 jaar. De jaarlijkse uitvoering van het gezelschap op 15 maart zal dan ook in het teken van de jarige Brassband staan. Naast de Brassband treden onder meer blokfluitgroepen en het leer lingenorkest op. De uitvoering in de Halve Maan in Oostkapelle be gint om 19.30 uur. Vissingse jongeren knappen zelf hun jongerencentrum De Paraplu op. Eén van de muren die nu wordt gewit, wordt binnenkort opnieuw beschilderd, maar dan met graffiti van kunstenaar Martijn Prins. foto Ruben Oreel Statenvergadering Volg vandaag de Statenvergadering via www.zeeland.nl of Omroep Zeeland Televisie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 51