Lichaam Zegers gevonden Vader zette kinderen in als drugskoerier PZC Wie werk zoekt moet naar de haven gaan Pak uw kans op vele euro's voordeel! Actieleider wil doorgaan met politieprotest PZC 10c HET WEER: Bewolkt •a^JP37 Vrijdag 14 maart 2008 - PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT - 250e jaargang nr. 63 - los nummer 1,40, zaterdag 2,00 Auto met lijk verdachte uit Kanaal Gent- Terneuzen getakeld. door Peter Ullenbroeck WESTDORPE - Aarnout Zegers, de vermoedelijke moordenaar van zijn twee kinderen in Roosendaal, is gevonden. Zijn lijk werd gister avond aangetroffen in zijn Volvo stationcar, nadat die uit het water van het Kanaal Gent - Terneuzen bij Westdorpe was getakeld. Recherchechef Sander Schaep- man, die het onderzoek naar Ze gers leidde, hield gisteravond op een ingelaste persconferentie in Roosendaal nog een kleine slag om de arm. „We gaan er vanuit dat hij het is, maar zekerheid kun nen we pas geven na de sectie." Die vindt vanochtend plaats. Justitie zegt er zeker van te zijn dat de 41-jarige vader zijn kinderen Li dewij (6) en Pepijn (4) om het le ven heeft gebracht. „Andere ver dachten zijn niet in beeld ge weest", aldus persofficier Huibert Donker, die aangaf dat het onder zoek afgesloten wordt zodra van daag blijkt dat het om Zegers gaat. Zegers is waarschijnlijk na de dood van zijn kinderen direct naar Zeeuws-Vlaanderen gereden om zichzelf daar van het leven te bero ven. Volgens Schaepman lag de au to al minstens twee weken in het water. De lichaampjes van de kinderen werden op zondag 24 februari in de ouderlijke woning aan de Jako- bijnberg in Roosendaal gevonden. De politie trof er ook een aantal af scheidsbrieven van de vader aan. Maar een duidelijk motief voor de moord op zijn kinderen werd vol gens justitie daar niet in beschre ven. De politie gaat ervan uit dat ze het stoffelijke overschot van Aarnout Zegers, verdacht van de moord op zijn kinderen, heeft gevonden. De auto van Aarnout Zegers wordt uit het water getakeld. pagina 2 en 3: brandweer in diepe rouw - vrijwillige brandweerduikers zijn vakkundig Kijk op www.veilingkranten.nl voor de volledige veilingvoorraadRuim 1600 nieuwe producten van regionale ondernemers in Brabant en Zeeland. U kunt u nog bieden t/m zaterdag 15 maart aanstaande. Gelderse politie verricht twintig aanhoudingen in omvangrijke zaak. DOESBURG - De politie in Gelder land heeft een 35-jarige man aange houden, die zijn drie jonge kinde ren gebruikte om harddrugs op be stelling af te leveren bij klanten. De politie beschouwt zowel de va der als de kinderen als verdachten in een omvangrijke drugszaak, die de afgelopen weken in het oosten van het land is ontrafeld. In Doesburg, Arnhem en Zeve- naai zijn in totaal twintig verdach ten aangehouden. In zes wonin gen is huiszoeking gedaan, waarbij GOES - Actieleider Frans de Ridder van de Nederlandse Politie Bond Zeeland vindt dat het protest moet doorgaan, wanneer minister Guusje ter Horst het personeel niet verder tegemoet komt. „Als we dit nu laten lopen, zijn we over drie jaar terug bij af', reageert hij op de mededeling van het hoofd bestuur dat er meer niet te halen valt en verder actievoeren dus geen zin heeft. De Ridder: „Of we gooien de kont écht tegen de krib. Er is geld genoeg. Het is een kwes tie van keuzes maken." De bonden raadplegen deze week hun achter ban over het bod van Ter Horst. Als de leden besluiten de hand doek in de ring te gooien, rest de NPB Zeeland weinig anders dan te volgen, beseft De Ridder. Zondigverklaring past niet in deze tijd Zie pagina 9 Ter Horst is gul genoeg geweest eens :I9BI 65% °neef§§BI 35% aantal reacties: 449 en MWBBBÊuÊ Zeeland: 2, 3, 25 t/m 31; Binnen land: 4 t/m 7; Buitenland: 8 en 9; Meningen: 10 en 11; Auto: 15 en 17; Weer: 22; Strips: 23; Cultuur: 33; Agenda: 35; Economie: 36 en 37; Beurs: 38; Sport: 41 t/m 45; Te levisie: 46 en 47. foto Camile Schelstraete grote partijen xtc, speed, cocaïne en hennep zijn gevonden. Ook trof de politie veel contant geld en geladen vuurwapens aan in de wo ningen, aldus een woordvoerder gisteren. De zaak kwam aan het rollen, toen agenten in Doesburg opmerk ten dat er in bepaalde buurten in hun stad veel gedeald werd. In een woning in Doesburg vond de poli tie 6 kilogram speed, bijna 5 kilo cocaïne, drieduizend xtc-pillen en 25 kilo versnijdingsmiddel voor drugs. In een andere woning trof fen agenten partydrugs aan. Voor de drie kinderen is de Raad voor de Kinderbescherming inge schakeld. A Word ook abonnee! Zie bon op pagina 2 of bel gratis 0800 - 1688 555530

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 1