1 O STAVENISSE PZC Bag Familieberichten Bilfc Is Uw bijdrage redt levens! giro 103400 -mm 32 I Donderdag 13 maart 2008 PZC sd "Heer ik kom tot U Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons koorlid Kees Wissel In de periode dat hij lid was van ons koor hebben wij Kees leren kennen als een integer mens, en heeft hij bij ons allen een bijzondere plaats ingenomen. Ondanks zijn ziekte bleef hij nauw betrokken bij het koor. Bij de afscheidsdienst zullen we de wens van Kees in vervulling laten gaan door medewerking te verlenen aan de uitvoering van zijn geliefde liederen. Wij wensen Henny en zijn kinderen erg veel sterkte toe met dit grote verlies. Gospelgroep "One People" Zaamslag Na samen 61 jaar lief en leed gedeeld te hebben is vredig ingeslapen mijn allerliefste vrouw, ons zorgzame mem, grootmoeder en overgrootmoeder Martje van der Zwaag-Kuindersma Martha Haskerland, 27 december 1922 t Goes, 11 maart 2008 Piet van der Zwaag Peter en Christine-An Rein en Tineke Jeannette en Ton Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Rooseveltlaan 41 4463 GL Goes Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Ter Weel", unit 6 in Goes voorde bijzonder ongekende liefde\'olle verzorging. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 15 maart van 10.15 tot 10.25 uur in de aula op de Algemene Begraaf plaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Om 10.30 uur willen we haar gedenken in bovengenoemde aula, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Overweldigend en hartverwarmend waren de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn vrouw, mijn moeder en oma Willy Deurloo-Nouwen Uw aanwezigheid bij de begrafenis, alsmede de schriftelijke reacties hebben ons gesterkt en bemoedigd. André Trea Bradley Burgh-Haamstede, maart 2008 atilÜfJljhWl 13-03-2006 13-03-2008 Paul Akerboom We missen je De warmte van je ogen Het geluk van je lieve lach Je stem, je grapjes, je telefoontjes Verlies en nieuw leven zo dicht bij elkaar Hoe zou je als oom zijn geweest Was je er nog maar Papa, Mama, Maarten, Aukje, Sanne Maak uw bijdrage vandaag nog over op t.n.v. Veilig Verkeer Nederland o.v.v. gift. Donateur worden of meer weten? Bel (035) 524 88 00, mail info@vvn.nl of ga naar www.veiligverkeernederland.nl Elke dag in onze gedachten, onze neef Paul Akerboom 13-03-2006 - 13-03-2008 Dorien, Hanna en Pieter Geef voorrang aan verkeersveiligheid en steun Veilig Verkeer Nederland VEILIGVERKEER In Memoriam Joost Slabbekoorn f 13-03-2007 Lia Slabbekoorn-Vermast 22-12-1984 "Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven...." Jan-Kees, Yvonne, Tim en Marit Cathalijne, Sander en Lisa Elke herinnering is een kostbaar geschenk 2004 Marianne Veerman 2008 Pa en Ma Veerman Anneke en Theo Sonja en Frank Je tantezeggers Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Als een warme deken was uw medeleven. Uw hartverwarmende reacties per brief of kaart. Uw aanwezig heid bij de uitvaartdienst en de plechtigheid in het crematorium. Het heeft ons goed gedaan dat zo velen mijn lieve man, onze pa en opa Jan van der Zwet een laatste groet kwamen brengen. Onze dank gaat uit naar allen die ons hebben bijgestaan. Ans van der Zwet-Verdijk Hans en Lia Niels Wouter en Paul Anne-marie en Marco Nieuwerkerk, maart 2008 - 's, ,y i' BEZORGERS GEZOCHT IN De PZC zoekt enthousiaste bezorgers die wei een extraatje willen r verdienen! Word dagbladbezorg(st)er van de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste, gratis krant en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 0800-0232333 (gratis) Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebijbaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84