Familieberichten 30 I Donderdag 13 maart 2008 PZC wa Al het werk in je leven, al je zorgen en plezier, daar was je tegen opgewassen, maar je ziek zijn ontnam je alle kracht. Pa, veel liefs en rust zacht. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons en anderen gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat, voor ons toch nog onverwacht, is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Adriaan Kole - Adrie - Kloetinge f Goes 10 februari 1934 11 maart 2008 Goes: J.N. Kole-Wagenaar Kloetinge: Rens en An ja Adinda en Rachid Amauro Bongerd 14 4462 TA Goes Vrijdag 14 maart is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 15 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wij willen Poli Cardiologie/Hartfalen, Dokter Oortman en Allévo Thuiszorg hartelijk dankzeggen voor de liefde\'olle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere vrouw, mam en oma. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij bedroefd afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze mam en oma Margaretha Jeanne de Ligt echtgenote van Jacobus Jan Pauw in de leeftijd van 52 jaar. Terneuzen: Jan Pauw Temeuzen: Karin en Ivo Denise Terneuzen: Mark 11 maart 2008 Valeriaanstraat 7 4537 DD Terneuzen Mijn vrouw, onze mam en oma is opgebaard in rouw centrum Monuta, Rooseveltlaan 6 in Temeuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 13 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 14 maart om 11.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. "In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen (Joh. 14 vers 2) In de leeftijd van 96 jaar heeft de Here, toch nog plotseling, tot zich genomen onze broer, zwager en oom Jan van de Ree Weduwnaar sinds 3 mei 2000 van Geertruida Willemina Verlinde familie van de Ree familie Verlinde Zaamslag t Zaamslag 23 januari 1912 5 maart 2008 De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden, woensdag 12 maart op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag. Lieve opa, Je was altijd lief Je was gezellig Je was sportief Je was vooral muzikaal Je was altijd bereid een ander te helpen, voor ons ben je onmisbaar. Zoals je zelf zei: "Dit knokpartijtje win ik echt niet". Opie, rust zacht Adinda en Amauro Verdrietig, maar dankbaar dat zijn lijden nu voorbij is, delen wij u mede dat na een moeilijke laatste levensfase is heengegaan onze lieve zwager en oom Adriaan Kole echtgenoot van onze jongste zus Hanna, in de leeftijd van 74 jaar Namens de familie Wagenaar Goes, Kloetinge, Heinkenszand Geheel onverwacht is dinsdag 11 maart 2008 overleden Kees Louwerse *Meliskerke, t Oost-Souburg, 30 oktober 1924 11 maart 2008 "Lieve Kees, Je zorg voor mii was fantastisch!" Je vrouw Pita Kramer "Lieve papa, bankje we! voor de heerlijk onbezorgde jeugd, waar we altijd met plezier aan zullen terugdenken. Je kinderen "Lieve opa, Wij zullen je herinneren aIs een heel lieve opa, lezend, genietend van de zon en ons altijd heel veel lekkers toestoppend. Je 11 kleinkinderen Oost-Souburg Pita Kramer Vlissingen Marianne en Ed Compeer Bas Alexander Maastricht Thijs en Elly West-Souburg Alex en Manon Louwerse Charlotte Ruben Zoutelande Marjoleen en Kees Leijnse Sjoerd Lyanne Veroni Roelof arendsveen Petra en Paul van Ruiten Piet Jozef ien Frederiek Zeewijksingel 33 4388 tN Oost-Souburg De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 15 maart a.s om 12 uur in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen dat, in de leeftijd van 88 jaar, onverwacht is overleden Jacoba Adriana Noussen weduwe van Anthony Jannis Triou Middelburg: C.A. Burgers-Triou T.C. Burgers Vlissingen: M. Burgers G. Coster Michael Anouk Middelburg: B. Burgers 6 maart 2008 Correspondentieadres: Mevrouw C.A. Burgers-Triou Meestoof 35 4331 VD Middelburg Op verzoek van de overledene heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Wij zijn diep bedroefd nu wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame zus en onze lieve tante en oudtante. Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft. Maria Rozalia Sophia Vereecken Rie 7 oktober 1920 f 11 maart 2008 t Gerarda de Waele-Vereecken Terhole: Gaby Bruggeman-Vereecken Tilburg: Carel en Annelies Vercauteren-de Waele Stijn en Renske, Fiene Friso en Fieke Amsterdam: Marleen de Waele Totnes (Engeland): Andrew en Jeanine Page-de Waele Owen en Rachel Nicolas Hulst: Carla de Waele Linda en Sander Anne en Ruben Terhole, Pastoor Boumanstraat 9 4583 SH De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 15 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gerardus Majella in Terhole. Aansluitend zal de begrafenis plaats hebben op het parochiekerkhof aldaar. Wij zijn hen dankbaar die haar gedurende haar ziekte met zorg en toewijding omringd hebben. Geen bezoek aan huis. Alleen schriftelijke condoleance. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt. Bedankt van ons, voor al je liefde en geven. 't Zal zwaar zijn zonder jou te leven. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, delen wij u mede dat wij na een langdurig ziekbed, toch nog geheel onverwacht, met veel verdriet afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Johannes Pieter van de Vreugde -|o- echtgenoot van Janny Traas in de gezegende leeftijd van bijna 80 jaar. J. van de Vreugde-Traas Kinderen en kleinkinderen 11 maart 2008 Spoorstraat 15A 4458 AV 's-Heer Arendskerke We nemen afscheid in een rouwdienst die zal worden gehouden zaterdag 15 maart om 11.00 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's pad 6 te Heinkenszand, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met dank aan doktoren en verpleegkundigen van Allé\>o. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht dat is overleden onze broer, zwager en oom J.P. van de Vreugde P.J. van de Vreugde (in herinnering) D. van de Vreugde-Hannewijk C. van de Vreugde (in herinnering) A. van de Vreugde-Smits K. van de Vreugde (in herinnering) G.L.F. van de Vreugde-Bijlo J.B. van de Vreugde M. van de Vreugde-Mincheva Stella van de Vreugde PJ. van de Vreugde M. Verschuren Zacht en kalm is na een moeilijke levensavond overleden onze lieve zwager en oom Jo van de Vreugde Riet Nieuwenhuijse-Tiaas Marit en Chris Boudewijn en Bianca, Bas en Daniëlle Kees en Suzanne Ian en Corrie Traas Cor en Marianne, Carole en Niels Peter en Jeantine, Roos Heinkenszand, 11 maart 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32