Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 13 maart 2008 PZC wa Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii p2cfamil'ieberichte.n@weg.enerD.ie.üWsme.dja,o.! tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Sterk van lichaam en geest tot de laatste week is, voor ons nog onverwacht, rustig van ons heengegaan Johanna Catharina de Blieck-van Bremen weduwe van Marinus de Blieck in de leeftijd van 92 jaar. Yerseke: Han en Rina Mark en Ankie Goes, 11 maart 2008 Correspondentieadres: Koningin Julianastraat 35 4401 CZ Yerseke De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 17 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig maar met een dankbare herinnering aan haar leven hebben we kennis genomen van het overlijden van onze tante Johanna Catharina de Blieck-van Bremen Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Familie Menheere Veilig in Jezusarmen Bedroefd geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Bartel Willem Christiaanse in de leeftijd van 57 jaar. Sint-Laurens: J. Christiaanse (in herinnering) S. Christiaanse-Louwerse Gre Berends-Christiaanse Peter Berends (in herinnering) Jan Sandra en Gerbrand Timo, Lisa Wim Christiaanse (in herinnering) Wim Christiaanse Janny Christiaanse-Flikweert Johnny en Inge Ronald en Leila Middelburg: Rina Boogaard-Christiaanse Andre Boogaard Ernst-Jan en Jacoline Carolien en Alwin Natalie Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel voor de liefdevolle verzorging. Arnemuiden, 12 maart 2008 Buitengat 1 Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 270 4335 JJ Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 17 maart om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372 te Sint-Laurens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Sint-Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Je weet nooit hoe oud je wordt Bart Totaal onverwacht is overleden Bart Christiaanse Werner, Caroline, Nelleke, Arja, Johan, Conny, Rebecca, Francis, Kees, Helene, Marjo, Astrid, Mieke, Krina, Yvonne Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega en medewerker Wim de Greeve Bijna 12 jaar was zijn inzet en betrokkenheid voor het bedrijf een voorbeeld voor iedereen. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn ouders, vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Directie en medewerkers Busbedrijf van Oeveren Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van onze werknemer Wim de Greeve Zijn inzet, opgewektheid en betrokkenheid waren een voorbeeld voor velen. Wij wensen zijn ouders, vrouw en kinderen alle kracht toe om dit enorme verlies te dragen. Familie van Oeveren nooit meer samen muziek spelen nooit meer same?i carnaval vieren nooit meer samen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Wim de Greeve We hebben Wim leren kennen als een fijne collega-muzikant. We wensen Monica, de kinderen en familie alle sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Ook onze collega's van Vals Alarm veel sterkte gewenst. Dweilband Te Zot uit Goes Ons schuifmaatje is er niet meer" Dweilband Vals Alarm Stefan Kimmel Eddy Hillebrand Bas Aertssen Lenny de Blok Leone de Haan Ad van den Berg Johnny en Vivian Soeters Anita en Marius de Fouw Diane Nijsse Dick Boterhoek en alle familieleden Ontsteld en verdrietig waren we toen we hoorden van het onverwachte overlijden van Wim de 6reeve vader van onze leerling Marieke de Greeve uit groep la We wensen Marieke, Quinty, hun moeder en familie veel sterkte toe met dit grote verdriet. Team, ouders, leerlingen, medezeggenschapsraad en activiteitenraad van P.C. basisschool 't Noorderlicht Bestuur van Alphascholengroep We zijn heel erg geschrokken en verdrietig toen we hoorden dat de papa van Marieke plotseling is overleden. We wensen Monika, Marieke en Quinty, familie en vrienden heel veel sterkte om dit verlies een plekje te geven. We zullen er voor jullie zijn. Veel liefs van: Sharona Zoë Daphne Jordy Noor Luka El ine Thorn Sam Emil Kaisa Eva Sven Arwen Tycho Linde Dominic Ward Mees Jente Delano Wei Yi Yordi Zorah Juf Esther Juf Jantien Juf Lisette Juf Monique Heden is overleden onze zus, schoonzuster en tante Neeltje Janse weduwe van C. Grootjans B. de Herder-Janse J. v.d. Repe-Janse A.J. v.d. Repe E. Janse-Buijze M. Janse J.L. v.d. Repe Neven en nichten Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 43 In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is ontslapen onze lieve, zorgzame vader en opa Pieter Jansen sinds 18 augustus 2001 weduwnaar van Pieternella Willemina Oele in de leeftijd van 85 jaar. Adri en Corrie Jansen-Verlare Gerrie en Menno, Luuk, Eva Peter en Flossie Els Jansen Corrie en Arie Willeboer-Jansen Petra en René, Nannie Franny en Ronald, Marien, Julia, Gideon, Rebecca Lydia en René, Gemma Arianne Peter en Marianne Jansen-Sonke Leonie en Frank 11 maart 2008 Slotstraat 56 4416 AW Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt zaterdag 15 maart om 10.00 uur gehouden in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal om plm. 11.30 uur de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Piet Jansen 's-Gravenpolder: Q. Jansen M.E. Jansen-Jansen Kruiningen: M. Visscher-Jansen Neven en nichten Kruiningen, 11 maart 2008 Na een kort ziekbed is onze geliefde buurman overleden Piet Jansen Theo en Beth Adri en Sannie Ko en Betsie Piet en ïna Kees en Bep Kruiningen, 11 maart 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30