Sterrenjacht (^3 Ballast Nedam 14 I Woensdag 12 maart 2008 Het José Alvalade-stadion in Lissabon heeft 5 sterren van de UEFA gekregen. Als ontwikkelaar van het stadion zijn we daar heel blij mee. Maar zo'n stadion komt natuurlijk pas echt tot leven als er lekker gevoetbald wordt: het Euroborg stadion in Groningen is daar een voorbeeld van. Daar zijn andere sterren voor nodig. Waar wij dan ook weer enorm van kunnen genieten. Ballast Nedam biedt een breed pakket van bouwgerelateerde producten en diensten en is actief in heel Nederland en selectief in het buitenland. Ballast Nedam behoort tot de grotere aannemers van Nederland. Wij beseffen dat het bij bouwen niet alleen draait om beton en steen, maar vooral om mensen. Ballast Nedam voert daarom een actief en stimulerend personeelsbeleid. Hl Limburglaan 36 5652 AA Eindhoven Telefoon (040)2 66 12 66 Fax (040)2 55 19 35 Minervum 7099 4817 ZK Breda Telefoon (076) 5 33 15 00 Fax (076) 5 33 15 99 www.debouwvoorjou.nl Murre - de Visser Afbouwsyste men is een jonge, flexibele en enthousiaste organisatie. De be langrijkste activiteiten zijn het leveren en monteren van systeem wanden en -plafonds. Maar het bedrijf verzorgt bijvoorveeld ook verlichting. Bij Murre - de Visser is veel ruimte en waardering voor eigen inbreng. De werksfeer bij het bedrijf is bij zonder prettig: professioneel en informeel tegelijk. PLAFOND-/WANDMONTEURS Wij zijn op zoek naar plafond-/wandmonteurs (m/v 40 uur per week). We zoeken mensen met een (V)MBÖ-oplei- ding, liefst met ervaring en in staat om vanaf tekening te werken. Maar ook leerling-monteurs zijn welkom. Een ge motiveerde. initiatiefrijke en flexibele instelling is een must. Murre - de Visser biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden, maar boven alles is het bij ons gewoon leuk werken. Denk je dat je in ons team past? Bel of mail ons dan even. Of schrijf een brief met cv. Murre - de Visser Afbouwsystemen SPACHTELAAR/STUCADOOR We zoeken iemand (m/v 40u per week) met een (V)MBO-opleiding, liefst met ervaring als spachtelaar en bij voorkeur ook als stucadoor. Leerling-spachtelaars of -stucadoors zijn eveneens welkom. Een gemotiveerde, initiatiefrijke en flexibele instelling is een belangrijke pré. Murre - de Visser biedt prima opleidingsmogelijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden. En bovendien is het bij ons gewoon leuk werken. Denk je dat je in ons team past? Bel of mail ons dan even. Of schrijf een brief met cv. Postbus 44 4450 AA Heinkenszand tel. (OM3) 567 880 info@murre-devisser.nl MURRE-DEVISSER AFBOUWSYSTEMEN Ter versterking van ons team zoeken wij PLAFOND-/WANDMONTEURS SPACHTELAAR/STUCADOOR www.rasenberg.nl RASENBERG Al bijna 90 jaar werkt Rasenberg, als zelfstandige organisatie met ruim 500 betrokken collega's, in Nederland aan infrastructurele, bouwkundige, milieutechnische en procestechnologische projecten. De divisie Infra is sterk in het aanleggen van complete infrastructurele projecten en het aanleggen van ondergrondse kabel- en leidingnetwerken. Rasenberg biedt ruimte voor eigen initiatief in een succesvolle organisatie waar korte communicatielijnen en een informele werksfeer bijdragen aan ons succes. U kunt rekenen op een goed salaris en prima arbeidsvoorwaarden waaronder aantrekkelijke mogelijkheden tot scholing ter ondersteuning van uw functioneren. Voor de Kwaliteitsdienst (standplaats Breda): contactpersonen bij' wie u telefonisch informatie kunt inwinnen. Rasenberg wordt in deze procedure begeleid door Epris Personeelsadviseurs B.V. Geïnteresseerde kandidaten verzoeken wij vriendelijk voor 26 maart 2008 een schriftelijke sollicitatie te sturen naar: Epris Personeelsadviseurs B.V. t.a.v. mevrouw A. van Geel, Postbus 1106, 4801 BC in Breda of via a.vangeel@epris.nl Rasenberg Wegenbouw B.V. groeit. Om onze ambities te realiseren zoeken wij enthousiaste en getalenteerde collega's voor de volgende functies: Voor onze vestigingen In Breda, Eindhoven, Krabbendijke en Rotterdam: Rasenberg Kabels Leidingen B.V. (Tilburg) zoekt, vanwege een grote toename van de activiteiten in de regio Midden-Brabant, enthousiaste medewerkers met een kwaliteitsgerichte instelling voor de volgende functies: Bent u geïnteresseerd in een van deze functies? Op www.rasenberg.nl vindt u uitgebreide functieomschrijvingen en de Voor het Centraal Projectbureau (standplaats Breda): Voor al onze regio's zijn wij ook op zoek naar:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 96