HET IS GEEL EN ZOEKT ECHTE TEAMWORKERS 'Elk project verdient een maximale inspanning walcherse bouw unie Werken in de Bouw Winters bouw ontwikkeling: 2 Woensdag 12 maart 2008 Van de aanbouw van een serre tot de ontwikkeling van grote projecten en permanent onderhoud van gebouwen." Zo schetst algemeen directeur Michiel Stevens van Winters bouw ontwikkeling het dien stenpakket van zijn bedrijf dat onlangs voor haar eigen kantoorpand aan de Rat Verleghstraat de Bredase architectuurprijs 2007/2008 ontving. "In het pand komen onze vaste kernwaarden tot uitdrukking. Daarmee maken we duidelijk wie we zijn en waar we voor staan. De prijs betekende voor Stevens de erkenning voor de werkwijze van Winters bouw ontwikkeling. "Wij onderscheiden ons van andere aanne mers. Dit gebouw van Grosfeld Archi tecten toont waar wij goed in zijn. Het laat zien dat je op iedere plek in een voud betaalbare architectuur met een hoofdletter A kunt maken. We ontvin gen daarvoor ook alle lof van de jury van het landelijke Jaarboek van de Architectuur. Zo krijgen we waardering voor de weg die we jaren geleden zijn ingeslagen. Onze doelstelling is en blijft: een toonaangevende bouwer en ontwikkelaar zijn van ambitieuze projec ten in West-Brabant." Hoogwaardige projecten Maar bouwen is niet de enige activiteit van het Bredase bedrijf, dat momenteel zeventig werknemers telt. "We zijn gegroeid tot een middelgrote, zelfstan dige onderneming met een jaarlijkse omzet van zo'n 25 miljoen euro. Winters heeft een ruime ervaring in de professionele organisatie van bouwpro jecten, zoals wij zeggen: van de eerste schets tot de laatste steen. Veel daarvan zijn hoogwaardige en aansprekende projecten in de woning- en utiliteits bouw: van het theehuis in het Rat Verleghstraat 116 4815 PT Breda bedrijfsnummer 1250 telefoon 076 - 565 32 50 fax 076 565 39 25 Valkenbergpark in Breda tot het hoofd kantoor van ROC West-Brabant in Etten- Leur, van de realisatie van 128 apparte menten in het Bredase Brabantpark tot tientallen bankgebouwen voor de Rabobank door heel Nederland. Door dat we consequent laten zien waartoe we in staat zijn, merken we dat opdrachtgevers, architecten en ingeni eursbureaus ons steeds vaker zien als partners om hun projecten mee te rea liseren. Voor ons staat vast dat een pro ject alleen succesvol kan zijn als de samenwerking tussen alle partijen opti maal is. En dan maakt het niet uit of het klein of groot is; elk project verdient een maximale inspanning." Vakmanschap Over kennis en ervaring beschikt Winters in ruime mate. Meer dan dui zend projecten werden uitgevoerd in de afgelopen 59 jaar. "Winters bouw St ontwikkeling viert volgend jaar haar zes tigjarig bestaan. Dat betekent ook dat we hier veel enthousiaste en vakkundi ge mensen in huis hebben. Dat is de belangrijkste voorwaarde voor vakman schap. We stellen hoge eisen aan de kwaliteit van onze werknemers. Met goed werk creëer je immers nieuw werk. We groeien dit jaar naar dertig miljoen euro omzet en tachtig vaste medewerkers. In Zuidwest-Nederland zijn we een bouwer van goede naam en faam. We zijn nu hard op weg om in West-Brabant ook een toonaangevende ontwikkelaar te worden van kwalitatief hoogwaardige projecten. Ons kantoor pand onderstreept dat op een spraak makende wijze." Meer informatie is te vinden op www.wintersbouw.nl Walcherse Bouw Unie uit Grijpskerke iseen zelfstandige, middelgrote bouwonderneming binnen Heijmans Vastgoed. Heijmans kent u natuurlijk als één van de grootste bouwers van Nederland. De Walcherse Bouw Unie realiseert met 150 medewerkers een omzet van circa 45 miljoen in de woning- en utiliteitsbouw. Het werkgebied strekt zich uit over heel Zeeland en onze groeiende organisatie heeft uitstekende toekomstverwachtingen. Daarom zijn we op zoek naar accurate collega's met een groot door zettingsvermogen. Projectleider Als projectleider bent u verantwoordelijk voor de voorbereiding en uitvoering van één of meerdere projecten, in zowel technische, organisatorische als financiële zin. Hierbij gaat het om zowel nieuwbouw, renovatie als restauratiewerkzaamheden binnen woning-en utiliteitsbouw Werkvoorbereider Projectanalyses, planningen, begrotingen en werkvoorbereiding. U neemt het allemaal voor uw rekening Zowel planmatig, logistiek als bouwtechnisch. Walcherse Bouw Unie, Postbus 8088, 4330 EB Middelburg.www.wbu.nl Meer maken van uw carrière? We bieden voor beide vacatures een boeiende zelfstandige (fulltime) functie met groeimogelijkheden, binnen een collegiaal team Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Wilt u meer informatie over het bedrijf? Kijk dan op www.wbu.nl. Of neem contact op met Bert te Winkel, directeur, T 0118- 59 59 00. Acquisitie n a v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84