Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Woensdag 12 maart 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzclamiiieberjchterL^v^geji^ojBüWsme-dLajj tei 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl State l Luc en Marie-José Sturm-Koning geven met grote dankbaarheid en vreugde kennis van de geboorte van hun vijfde kleinkind Jasmijn Anouk dochter van Myriam en Frank Schulte-Sturm zusje van Maartje geboren 10 Maart 2008 te Den Haag Zwagermanweg4,4364 SH Grijpskerke Over de horizon... Ontsteld en verdrietig geven wij kennis van het onverwacht overlijden van onze geliefde verloofde, zoon, broer, zwager en schoonzoon Michiel Jacques Alexander Becht - Mick - 1 augustus 1969 7 maart 2008 Rotterdam: Lisa Pao Middelburg: Jack Becht Liesbeth Becht-den Teuling Coevorden: Barbara Becht Willo van Eendenburg Sydney, Australië: Gerry Pao Judy Pao Coolhaven 501 3023 BA Rotterdam Wij nodigen iedereen die samen met ons afscheid van Mick wil nemen uit voor een bijeenkomst op zaterdag 15 maart om 13.00 uur in uitvaartcentrum Van der Spek, Fascinatio Boulevard 822 (afslag Fascinatio vanaf Abram van Rijckevorselweg) te Capelle aan den IJssel. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Draag gerust de kleding waarin Mick je graag zou zien. Dag aller, aller, allerliefste Mick Geweldige vriend, bijna zoon, als een broer, niet meer bij ons maar voor altijd in ons hart. Wat zullen we je missen jongen! Een behouden vaart en we zien elkaar daar! Hans Anna Lodewijks Hans Corine Maarten Marjolein Anne Jop |an Willemijn lohn Totaal onverwacht is van ons weggenomen mijn lieve schoonzoon, onze altijd opgewekte zwager en oom Gommert van de Griek Hij mocht slechts 63 jaar worden. Krabbendijke: Ma en Pa t Walraven Kruiningen: Hannie en Piet Piet t Anna Paulowna: Joop en Thea Rilland-Bath: Kees Neven en nichten Correspondentieadres: C. van de Griek Kloosterdrift 74 3436 TJ Nieuwegein Na 5 jaar weer samen Omringd door hen die haar dierbaar waren, is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Neeltje Grootjans-Janse Nel Sinds 2 maart 2003 weduwe van Cornelis Grootjans In de leeftijd van 82 jaar. Kees en Lenie Grootjans-de Meulmeester Ron Petra en Jan Dana Tristan Victor Oscar Rien en Paula Grootjans-Poortvliet Lianne en Ronald Manouk Helen en Willem-Jan Isabelle Liselotte Gerard en Betty Grootjans-de Roos Marleen Liesbeth en Raymon Stijn Bas Loek Grootjans en Ger Huiszoon Middelburg, 10 maart 2008 't Gasthuis Correspondentieadres: Helmkruidstraat 10,4341 JX Arnemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 maart van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg Een samenkomst voor familie en belangstellenden zal aansluitend gehouden worden om 11.15 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraafplaats Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis Onze dank en respect gaan uit naar alle mensen die haar in de afgelopen 6 jaar hebben verzorgd en bijgestaan in 't Gasthuis in Middelburg Uit onze familiekring is heengegaan onze schoonzuster en tante Neeltje Janse weduwe van C. Grootjans J. van Belzen-Grootjans C, van Belzen (in herinnering) L. Siereveld-Grootjans J.J. Siereveld Neven en nichten Met respect en waardering voor wie ze was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Catharina Maria Hubregtse weduwe van Dirk Nieuwenhuize in de leeftijd van 91 jaar. Max en Jennie Kees en Marianne Dion, Alex en Nanou Goes, 10 maart 2008 Zorgcentrum 'Rehoboth' Correspondentieadres: Fazantberg 214708 CK Roosendaal De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 14 maart om 13.15 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Rouwcentrum. Bedroefd, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, oma, opoe, zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Ruijsaard weduwe van Cornelis Adriaan Dees Geb. 18 oktober 1930 te Hoedekenskerke Overl. 7 maart 2008 te Terneuzen Rieneke en Rini de Vries Marco en Eva, Fabian, S? Gilbert t Zorgcentrum "Bachtendieke", Kamer 203 Correspondentieadres: Churchilllaan 1174 4532 JK Terneuzen Volgens persoonlijke wens heeft de begrafenis op dinsdag 11 maart te Hoedekenskerke in besloten kring plaats gevonden. Verdrietig nu we afscheid moeten nemen van Ko Schreijenberg die heel veel jaren onze buurman is geweest. Heel veel sterkte gewenst. Nelly en kinderen Enige en algemene kennisgeving "Hij hield zo van orgelmuziek" Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, op 75-jarige leeftijd is over leden mijn broer, zwager, oom en oudoom Izaak Verhage St. Bavodijk Nieuwvliet Vlissingen: C. van Gemert-Verhage Zuidzande: C.B.deNeve Familie Buize Familie van Gemert Familie de Neve 'De Honte' Terneuzen, 10 maart 2008 Correspondentieadres: C.C, de Neve Dr. Huizingastraat 20 4507 AB Schoondijke Izaak is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, waar u donder dag 13 maart van 19.00 tot 19.30 uur afscheid van hem kunt nemen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 14 maart om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Nieuwvliet. Samenkomst om 13.45 uur in Dorpshuis 'De Heerlijckheyt'. Na de begrafenis is ergelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis. Lieve zuster en tante Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn zuster en onze tante Paulina Verton-van den Berge Mevrouw L.L. van den Berge-Fokker en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 60