Familieberichten 34 j Zaterdag 8 maart 2008 PZC be Heden bereikte ons het droevig bericht, dat ons trouw koorlid, tevens oud bestuurslid, Mevr. Riddersma-Doeser is overleden. Namens het bestuur, leden en dirigent, wensen wij de familie veel sterkte toe. Middelburg: Koor "Soli Deo Gloria" Intens verdrietig zijn we, dat na een ernstig ziek zijn, we nu afscheid moeten nemen van onze neef Simon de Vos We wensen Koos, de kinderen, kleinkinderen, broers en zussen, kracht en troost toe om dit verlies te dragen. Kapelle: J. Wisse de Vos M.E. Wisse de Vos C. Wisse Neven en nichten Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze droefheid mededelen dat na een kortstondig ziekbed, voorzien van de H. Sacramenten dei- Zieken, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonpa en trotse opa Raymond Aimé de Smet echtgenoot van Anny Maria Mathilda Taalman in de leeftijd van 95 jaar. Oostburg: A.M.M. de Smet-Taalman Oostburg: P. de Smet M. de Smet-Ferket Sebastian en Zhaorui Ruben Biervliet: M. Martens-de Smet H. Martens Floris Koen Annemiek 5 maart 2008 Schouwburgstraat 46 4501 BP Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 11 maart om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg, waarna aansluitend de crematieplechtigheid in besloten kring zal plaatsvinden teTemeuzen.. Samenkomst dinsdag om 10.15 uur aan de kerk. Er is gelegenheid tot schriftelijke condoleance in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar allen die hem de laatste periode van zijn leven goede zorg hebben verleend. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Simon is 'terniemi. Moe van 't vecht'n is Pa de Vos wig e hean. Ie eit verloor'n. Noe kriegt 'n de rust die at'n verdient ei. leis 59 jaerewor'n. Koos de Vos - Weststrate Lianne en Peter Peter en Penney Puk, Pol, Pier, Pip 6 maart 2008 Oosterscheldestraat 33 4424 EN Wemeldinge De herdenkingsdienst wordt dinsdag 11 maart om 14.00 uur gehouden in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de koorkerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je nu dat wij zullen zijn, maar afscheid nemen doet ons zo 'n pijn. Bedroefd zijn wij om het verlies van onze lieve broer, zwager en oom Simon de Vos Anneke en Jan Catrien Toon en Matty Corrie Kees en Willy Neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van onze vriend en vroegere buurman Simon de Vos Zijn behulpzaamheid en het omgaan met zijn ziekte blijven bij ons in herinnering. Wij wensen Koos, kinderen, kleinkinderen en familie Gods kracht toe om dit zware verlies te dragen. Adrie en Gré Schouwenaar en kinderen We zijn erg verdrietig nu we afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke vriend Simon de Vos Allen die hem lief waren wensen we veel sterkte. Jasper en Hubert Arie en Colinda Hannelore en Diederik Ik zal je nooit vergeten Ik zal je altijd blijven herinneren zoals je was Nu wil ik nog één ding tegen je zeggen: Rust maar zacht. Onze vriend Simon de Vos Jan en Janneke Diep bedroefd maar met grote bewondering voor de manier waarop hij zijn ongelijke strijd tegen de slopende ziekte heeft gestreden, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker en collega Simon de Vos Hij heeft met veel toewijding en betrokkenheid vele jaren op ons bedrijf gewerkt. Het wel en wee van ons bedrijf, maar ook van ons als mens lagen hem na aan het hart. Wij wensen Koos, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Leo Wabeke en medewerkers Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid en oud-bestuurslid Simon de Vos Simon is 43 jaar lid geweest van onze vereniging. Zijn be trokkenheid en inzet was groot. We wensen Koos, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens het bestuur en de leden van Ringrijderijvereniging Ons Genoegen te Wemeldinge. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Langs deze weg wil ik mijn dank betuigen voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man Adriaan Bolleman Het heeft mij goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zovelen geliefd was. G.M. Bolleman-de Ruysscher Axel, maart 2008 Heden ontvingen wij het droeve bericht dat onze zwager en oom Simon de Vos is overleden. Wij wensen Koos. kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit zware verlies. Marius en Jozien Weststrate kinderen en kleinkinderen Roquetas de Mar, 6 maart 2008 Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor uw belang stelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve vader en schoonvader Willem Jacobus Bondewel Annemarie en Jacco Ras-Bondewel Groede, maart 2008 Voor uw blijk van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen, na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, maart 2008 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men liefheeft. Het medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat onze lieve moeder, oma en opoe Janna Bras - Tramper niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. De belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten, de bloemen en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warmte waaruit wij kracht putten om verder te gaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Wemeldinge, maart 2008. Dankbetuiging Voor uw blijk van medeleven tijdens de korte ziekteperiode en na het overlijden van onze schoonvader, groot-en overgrootvader Pieter Buijze Weduwnaar van Anna Elizabeth de Jonge danken wij u hartelijk. Uw blijken van belangstelling en medeleven waren voor ons een grote steun. familie Buijze familie Stoffels kleinkinderen achterkleinkinderen Zaamslag maart 2008 De vele blijken van warmte en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Suzanna Cornelis-de Rijcke hebben ons zeer goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. dit aller naam: E. Jacobse-de Rijcke Oost-Souburg, maart 2008 De belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze broer, zwager en oom Hendrik Faas hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van "Huize den Berg", afdeling Tulp in Goes. Familie Faas Cadzand, maart 2008 Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Lauwrens Pieter Faasse willen wij u hartelijk dankzeggen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Maart, 2008 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man en pa Adriaan Guerand hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven,betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. C.J.Guerand-Riemens Adri Guerand St Kruis, maart 2008 Voor meer familieberichten zie pagina 44

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66