Familieberichten Colofon Familieberichten 32 I Zaterdag 8 maart 2008 PZC be Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiiieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09,00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Nisse 12-03-1958 Colijnspaat 12-03-2008 50 jaar getrouwd Bram de Smit en Nellie de Smit-Hoogesteger We honden een receptie op 15 maart a.s. van 16.00 tot 17.50 uur in Hotel Bras de Mer Brasserie, Voorstraat 42 Colijnsplaat. Beatrixstraat 23 kadotip:^ 4486 AE Colijnsplaat Je wereld werd kleiner. Beelden gingen vervagen. Je verlegde je grenzen. Gedachten vulden je dagen. Verdrietig omdat wij nu ook hem moeten missen, maar ook dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat na nog geen twee maanden na het overlijden van ma, wij nu ook afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zorgzame vader, groot-en overgrootvader Jacob Daniel van Damme Jaap sinds 13 januari weduwnaar van Corrie van Damme-de Koster in de leeftijd van 93 jaar. Franny en Manfred Hans-Peter Cilla, Niki Michel en Ester Ben, Birgit Ina, en Manfred in herinnering Nicole en Donny Ramon, Kay Stefan en Kim Carla en Arie 7 maart 2008 Woonzorgcentrum "De Blide", K212 Correspondentieadres: Familie Göbels-van Damme Dennenstraat 9 4537 XN Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 maart van 19.50 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 11 maart om 14.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Een woord van dank aan Dr. J. Bosman en het personeel van "De Blidevoor de goede en liefdevolle zorg gegeven. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Leven na een werkzaam leven Fietsen samen in de wind Het heeft je veel plezier gegeven Net als ieder kind Diepbedroefd, maar met een dankbare herinnering, geven wij u kennis dat is overleden onze zeer zorgzame vader, schoonvader en onze onvergetelijke opa en overopa Hubregt Cornells Poleij sinds 9 november 2003 weduwnaar van Tannetje Kievit geboren 7-7-1919 overleden 6-3-2008 Hansweert: Piet en Willy Poleij - van Oeveren Hugo en Marijke Tanja en Adriaan Krabbendijke: jan Poleij en Jozien Dijl Nellie Poleij - Molendijk (in herinnering) Humphry en Karin Maureen, Damian (in herinnering), Dylan Daniëlle en Ruben Collin, Veerie Yerseke: Lenie en Marius Dij kwel - Poleij Mariska en Niels Dennis Correspondentieadres: Zouteweg 3 4417 ND Hansweert De afscheidsdienst wordt dinsdag 11 maart om 10.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweert - sestraatweg 1 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke voorde liefde\'olle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen Heden is uit onze familiekring weggenomen onze beste ome Huib H.C. Poleij Neven en nichten Dankbetuiging Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle gelukwensen, kaarten en de vele bloemen die wij gekregen hebben bij ons 70-jarig huwelijk. Familie M. Goetheer-Bolle Ook namens mijn vrouw wil ik iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling, aardige reacties en gulle gaven bij mijn afscheid als huisarts. Dankzij u kunnen wij een grote donatie doen aan de Stichting Onyame! Dokter D. W. Thijssen Ter kennisgeving Het overlijden van Jean Marc Marie Gino 2-6-1945 4-3-2008 Tout passe Tout s'efface Seul les souvenirs restent Met heel veel liefde zal hij voor altijd in onze herinnering blijven. Rosemarie, Patricia, Marc, Esther, Julian en Yannick Duinenburg 27 4357 EC Domburg De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Op de leeftijd van 72 jaar is van ons heengegaan Cor de Bruyne M.J. van der Linden-Kramp en familie 6 maart 2008 Nicolaas Honighstraat 15 4381 SPVlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 11 maart om 10.00 uur op de Noorder begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Heden overleed onze lieve schoonzuster en tante Maria Janse-Griffioen op de leeftijd van 86 jaar. Namens de familie M. janse-Pleijte Met ontsteltenis hebben wij vernomen dat op dinsdag 4 maart 2008 overleden is onze oud-collega J.M. Gino Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere nabestaanden veel sterkte toe. Namens Ortec Industrie Nederland BV, Directie en medewerkers Met grote droefheid geven wij kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze broer Cornelis Johannes de Bruyne Oost-Souburg: Familie I. de Bruyne Vlissingen: Familie P. de Bruyne Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwacht van ons heengegaan op 74-jarige leeftijd onze lieve vader en opa Sebastiaan Poortvliet Bas weduwnaar van Maria Elizabeth Poortvliet-Moreauw Veel dankbaarheid, respecten waardering gaan uit naar het verplegend personeel van Ter Weel Zorgstroom, de Alfahelpende, het personeel van afdeling E van het Oosterschelde Ziekenhuis en de huisartsenpraktijk voor de liefdevolle verzorging in zijn laatste levensfase. Goes: Kees en Corina Poortvliet-Kunst Levina, Shania 's Heerenhoek: Liesbeth en Ron Stokx-Poortvliet Kruiningen: Ploni en Martin Tjeertes-Poortvliet Dirkjan Goes, 6 maart 2008 Correspondentieadres: Ron en Liesbeth Stokx Nassauweg 2,4453 VJ 's Heerenhoek Pa is thuis opgebaard, Kerkeboomgaardstraat 28 te Kwadendamme, waar u afscheid van hem kunt nemen op zondag 9 maart van 14.00 -16.00 uur. De Uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 11 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifatius in Kwadendamme, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K.-Kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw 'De Burcht' te Kwadendamme. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze beste vriend Huib Poleij in de leeftijd van 88 jaar. Fam. J. van den Boomgaard-Francke Fam. M. van de Klooster-Paauwe Mevr. A. Dek-Kole Fam. P. Komejan-de Bel Kruiningen, 6 maart 2008.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 64