Directeur Bantu 2 5 om Ervaren Teamleiders Senior Operators Operators Talentvolle Junior Operators ondernemer, communicator, stevige manager De 2 Heeren van Terneuzen KOK HULP KOK BEDIENING EN BAR AIR LIQUIDE Mercuri Urval Acceptatietester Software Bureauredacteur (m/v) 54 Zaterdag 8 maart 2008 PZC Koninklijke Prins Dingemanse in Yerseke is een van de grootste Europese producenten van schaal- en schelp dieren. Met 125 jaar ervaring en ruim 110 medewerkers wordt dagelijks gewerkt aan het leveren van topkwaliteit voor retail, visspeciaalzaken en horeca. Met zowel verse als geconserveerde producten. Aanpakken en doorpakken kenmerken de heersende cultuur binnen dit familiebedrijf. De markt kan weerbarstig zijn, maar biedt ook kansen. Met een innovatieve aanpak én ondernemerschap weet Prins Dingemanse die kansen te benutten. In deze functie bent u de rechterhand en sparringpartner van de algemeen directeur (dga). U bent eind verantwoordelijk voor de inkoop, productie, verkoop en ondersteunende diensten. U geeft leiding aan in totaal 100 medewerkers. Dit doet u op een heldere, directe en respectvolle wijze. Uw communicatieve vaardigheden zijn uitstekend. Anderen weet u te motiveren en te stimuleren om nieuwe ideeën en plannen te ontwikkelen. Naast een opleiding op hbo/wo-niveau in een bedrijfskundige richting beschikt u over ruime (internationale) ervaring, bij voorkeur in de fast-moving/foodbranche. U bent een gedreven ondernemer en tegelijkertijd een doortastende manager die het klappen van de zweep kent. Enerzijds trekt u de kar, anderzijds bent u de stabiele factor. Uw gemotiveerde sollicitatie met curriculum vitae kunt u (m/v) binnen twee weken versturen via www.gitp.nl/vacatures. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer ir. S.J. Wijnheijmer, senior adviseur GITP Tilburg, telefoon (013) 542 40 40. Een individueel assessmentprogramma kan deel uitmaken van de selectieprocedure. O M c 1 CU CD O) CD L- CD ZD CD U CD Zijn op zoek naai* jonge gemotiveerde, enthousiaste medewerkers om ons team te versterken. fulltime m/v Voorkeur ervaring aan de warme kant. fulltimeIparttime m/v Heb je al gewerkt in een eetcafé of restaurant, ben je representatief, gastvrij en collegiaal, reageer dan voor deze leuke baan. Heb je interesse www.de2heeren.nl bel voor een afspraak of stuur een sollicitatiebrief met je cv naar: De 2 Heeren van Terneuzen, T.a.v. mevr. A.M. Rijke, Nieuwstraat 35,4531 CV Terneuzen, Tel: 0115-649821 Air Liquide Industrie B.V. is een onderdeel van de Air Liquide Groep, eer Franse multinational. Haar activiteiten zijn verspreid over 72 landen en zij is de grootste industriële gassenproducent in de wereld. In Nederland telt Air Liquide 4 productielocaties: Rozenburg, Pernis, Bergen op Zoom en Terneuzen. Hier produceert en levert zij aan grote industriële klanten producten als zuurstof, stikstof, argon, koolmonoxide, waterstof, synthesegas alsmede stoom en elektriciteit. Nederland is een groeimarkt voor Air Liquide. In verband met toekomstige uitbreidingen zijn wij voor deze schone en moderne fabrieken op zoek naar gedreven collega's voor een gezonde en groeiende organisatie De functies Binnen een vijf ploegenrooster bent u in een team van circa 3 tot 4 personen eindverantwoordelijk of mede verantwoordelijk voor een optimale plantbenutting waarbij veilig heid, leverbetrouwbaarheid en klantgerichtheid hoog in het vaandel staan. Naast de bediening van de installatie, denkt u op proactieve wijze mee en draagt u uw steentje bij aan de continue optimalisatie van de plant. Als echte teamspeler werkt u nauw samen met uw maintenance en engineering collega's. Uw profiel U heeft een opleiding op minimaal mts-niveau, Vapro-C of gelijkwaardig. U heeft ervaring met het produceren van gassen, stoom of elektriciteit of u heeft ervaring opgedaan in een hoogwaardige industriële omgeving. Uw beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is goed. U heeft uw zaken goed op orde en bent loyaal en flexibel. Voor de Teamleider positie verwachten we ook leidinggevende ervaring. Het aanbod Interessante en verantwoordelijke functies binnen een regio met moderne en schone Air Liquide plants. Een op de toekomstgerichte organisatie, onderdeel van een groot internationaal concern met 40.000 medewerkers wereldwijd, dat haar medewerkers stimuleert in hun ontwikkeling en groei. Samenwerking binnen gedreven en betrokken teams, gebaseerd op no-nonsense communicatie en onderling respect. Herkent u zichzelf in dit profiel en bent u geïnteresseerd? Solliciteer direct via de website www.mercuriurval.com. De vacature staat vermeld onder ref.nr. 792068. Of zoek met de zoekterm 'Air Liquide'. Voor meer informatie bel Rik Willemsen, recruiter Mercuri Urval, tel (033) 453 8912. Zie ook www.airliquide.com. Voor onze afdeling Productbeheer in Zierikzee zijn wij op zoek naar een fulltime: pietje precies in software Aan jouw de uitdaging: ervoor zorgen dat onze software piekfijn draait. Onze programmatuur wordt namelijk continu doorontwikkeld en gefinetuned voor de klant. En voordat we het opleveren, hebben we eerst jouw scherpe blik nodig. Met name om de laatste oneffenheden vlak te strijken. Daarvoor toets je de software aan alle functionele eisen en bedrijfsprocessen. Kortom: je hebt een helikopterview, zodat je vooruit kijkt, klantgericht werkt en efficiënte oplossingen aandraagt. Ook draag je bij aan onder meer de ontwikkeling van gestructureerde handleidingen. Als op-en-top perfectionist wil je het naadje van de kous weten. Naast kennis van software heb je ervaring met projectmatig werken. De door jou uitgevoerde tests en je bevindingen overleg je met onze programmeurs of productbeheerders. Goede communicatieve vaardigheden zijn hiervoor een pré. Ook ervaring met standaardtest methoden en -technieken, zoals TMap, is mooi meegenomen. Voor je begint krijg je eerst een uitgebreide interne opleiding zodat je helemaal thuis bent in onze software. Werk en denk je op hbo-niveau? En zie je jezelf al helemaal werken in ons enthousiaste en gemotiveerde team? Neem dan contact met ons op als eerste stap richting een plezierige, uitdagende loopbaan. y »\+css --- SOFTWARE Solliciteren? Stuur je sollicitatiebrief mei cv naar Syntess Software, t.a.v. John Schepers, postbus 127, 4300 AC in Zierikzee. je kunt ook mailen naar vacature@syntess.nl. Meer informatie over Syntess Software en onze vacatures vind je op www.syntess.nl. Yellow Finch Publishers, gevestigd in Middelburg, is uitgever van de internationale maritieme vakbladen SuperYacht Industry en ShipBuilding Industry en is op zoek naar een Als bureauredacteur onderhoud je ons redactioneel netwerk en contact met hoofdredacteuren, auteurs, vormgeving en verkoop. Je (eind)redigeert, j corrigeert en schrijft nieuwsberichten en artikelen. Gewenste vaardigheden - Een uitstekende beheersing van de Engelse en Nederlandse taal. - Aantoonbare redactionele kwaliteiten en affiniteit met de maritieme sector. - HBO denk- en werkniveau. - Uitstekende communicatieve vaardigheden en representatief. - Gestructureerd en zelfstandig kunnen werken onder druk van een deadline, i Wij bieden - Een zelfstandige functie in een klein, enthousiast team met een open sfeer. - Een verantwoordelijke afwisselende functie met een marktconform salaris. Interesse? Wil je meer informatie, dan kun je bellen met Dennis Vinkoert 0118 473 398 of 06 1215 4203 (na kantoortijd). Ben je serieus geïnteresseerd en beschik je over bovenstaande vaardigheden (of denk je die te kunnen ontwikkelen), mail dan een brief rpet je cv naar dennis@ynfpublishers.com. Dé software met focus op het installatiebedrijf Syntess Software is producent van ERP -en Mobiele software voor de installatie branche. We bieden geïntegreerde software voor kleine, middelgrote en grote installatiebedrijven in de sectoren CV, Koeltechniek, Elektrotechniek, Beveiliging en Sanitair. Hierin hebben we momenteel zo'n 2900 bedrijven als klant. We integreren alle toepassingen, van artikelbeheer tot en met financiële administratie, in één systeem. Zo onderscheiden onze producten zich door hun eenvoud, transparantie, branchegerichtheid en aansluiting op de praktijk. Onze doelstelling is dan ook om de hoogste mate van klanttevredenheid te behalen met de beste logistieke en administratieve software voor de installatiebranche.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56