Familieberichten Joke Weijgers - Westra D Natuursteen GRAFMONUMENTEN in graniet, glas en RVS mathilda wisse Wisse 44 I Zaterdag 8 maart 2008 PZC Een handdruk 20 warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve fantastische man, onze zorgzame papa, schoon-papa en opa Joop Genetello hebben ons diep ontroerd. In het bijzonder een woord van dank aan dokter Peek en de medewerkers van Zorgzaam. Ingrid Genetello-Brouwer Sandra en Jan Collin Chelsey Tamara V en Koen Maart, 2008 /Het de inkt van mijn zijn schrijf ik mijn hart naar je toe daarna vouw ik mijn gedachten dicht en post mijn lichaam. JacoJ. Wij danken iedereen die ons verdriet heeft verstaan en hier uiting aan heeft gegeven door steun tijdens zijn ziekte en overlijden, de vele kaarten, brieven, bloemen en het aanwezig zijn bij het afscheid van Jaco J. van Heulen Martine, lack en Marga Yerseke, maart 2008 Wij zouden graag iedereen persoonlijk willen bedanken voor het meeleven tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en "bijzondere" opa Jacobus Jan de Kam Ko Jullie reacties waren hartverwarmend en onvergetelijk voor ons allen. Kamperland, maart 2008 I.B. de Kam-de Back Hannij Kees Gert en Maaike en kleinkinderen Voor de vele blijken van medeleven en de overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn lieve vriendin, lieve zuster en onze tante Mevrouw Yvonne Joanna Louisa Maria Verhoosel weduwe van Jacobus van Langevelde betuigen wij u onze welgemeende dank. Het heeft ons doen beseffen dat zij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. P. Th. Ver burg Familie Verhoosel Familie van Langevelde Kruiningen, maart 2008 Familie, vrienden, (oud)collega's, kennissen Het was en is erg fijn om te ervaren dat er zoveel belangstel ling was tijdens de ziekte en na het overlijden van Pieter Lensen Ondanks het verdriet, doet het ons goed. Lieve mensen, bedankt. Cathrien Sanne en Tim Abel Vlissingen, maart 2008 De warme steun, het medeleven, de vele kaarten, de bloemen en de grote belangstelling na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve papa Henk Net (Henrie Gozerinus) hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken hopen wij dat u langs deze weg onze dank wilt aanvaarden Anita Net-van den Dries Jeroen en Fleur Chantal Oost-Souburg, maart 2008 Amy tt Dankbetuiging Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd na het overlijden van onze bijzondere zus, schoonzus en tante öieneke Verhelst betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder willen we de mensen van de Dagboog en de Thuiszorg bedanken, alsmede Jack van Puyvelde die als chauffeur zoveel voor Dieneke en voor ons betekend heeft. Addie en Gaston de Vleesschauwer-Verhelst Marie Jansen-Verhelst en kinderen Axel, maart 2008 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men liefheeft. Het medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat onze lieve dochter, zus, schoonzus, tante, kleindochter en nicht Eleen Smulder niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. De belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten, de bloemen en schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron van warm te waaruit wij kracht putten om verder te gaan. M. Smulder-Oosthoek en familie 's-Heerenhoek, maart 2008 Dankbetuiging Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schrifte lijk ontvangen, bij het overlijden en het afscheid van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jacob Johannes Willemsen - Jaapje - is ons tot grote steun en troost geweest. Wij betuigen U daarvoor onze oprechte dank. Leen, Jannie en Pieter Kleinkinderen en achterkleinkind Zaamslag, maart 2008 Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve, onvergetelijke Danilo Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vonnen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Vera Stroo Menno, Mirjam, Ruben en Noa Verwoerdt Chaylen, Rianne, Jordy Serooskerke, maart 2008 Voor de vele en hartelijke bewijzen van medeleven, ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder, oma en overoma Johanna Cornelia Zandee-de Dreu betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, maart 2008 Wij willen u bedanken voor het overweldigende medeleven rond de ziekte en het overlijden van Frans de Koeijer Die steun heeft ons goed gedaan. Rina de Koeijer - de Bue Kinderen en kleinkinderen 2 Korinthiërs 4, vers 16 b Ons innerlijke bestaan wordt van dag tot dag vernieuwd. Wegens de enorme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve echtgenote en onze moeder is het ons helaas niet mogelijk u persoonlijk te bedanken. Het is voor ons een grote steun zoveel warme reacties te hebben mogen ontvangen, in de vorm van uw aanwezigheid, woorden van troost, bloemen, brieven en telefoontjes. Hieruit blijkt hoe u Joke een warm hart toedroeg. Heel hartelijk dank hiervoor. Oscar Weijgers, Quiryn Boyd Heinkenszand, maart 2008 •v Natuurstenen cï'ra fm on umen ten Openingstijden: Maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, en verder op afspraak. Mr. F.J. Haarmanweg 2B, 4538 AR Terneuzen. Tel. 0115 - 530901Fax 0115 - 530902 lnfo@hendnatuursteen.nl - www.hendnatuursteennI Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359 Betrokkenheid en kwaliteit in de uitvaart Het heeft ons goed gedaan om zo enorm veel belangstelling en medeleven te mogen ont vangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader Leendert Willem Roose Hiervoor onze oprechte dank P. Roose-Jobse Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, maart 2008 overledenenzorg Tel. 0113 217060 Mob. 06 24650772 Fax. 0113 218373 E-mail info@overledenenzorg.net www.overledenenzorg.net uitvaartverzorging Tel. 0113 259966 Fax. 0113 259647 E-mail info@uitvaartwisse.nl wwwiuitvaartwisse.nl bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjohse-uitvaart. n! Pf Marea Uitvaartbegeleiding W" Marianne van de Graaf Majoorwerf5, 4374 CA Zoulelande Tel. 06 40 79 65 13, Fax. 0118 56 39 31 info@marea-uitvaart.n| www.marea-uitvaarl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46