Banen JUSTION Internationaal agrarische chauffeurs Distributiechauffeurs Spar Transportplanners Q JobTrack.nl w-JTT T Adviesgroep Productiemanager iBEMA 22 I Zaterdag 8 maart 2008 PZC Kijk ook op Onze opdrachtgever, Bema Kunststoffen BV te Zierikzee, is een specialist als het gaat om het spuitgieten van kunststof producten. Sterke kanten van Bema Kunststoffen BV zijn de kwaliteit, flexibiliteit en leverbetrouwbaarheid in combinatie met een uitgebreide kennis van materialen, engineering en processen. Het team op de hoofdvestiging in Zierikzee bestaat uit 20 medewerkers. Voor deze hoofdvestiging in Zierikzee zijn wij op zoek naar een Uw dagelijkse werkzaamheden bestaan uit: Dagelijkse leiding over de productieafdelingen en de ondersteunende afdelingen; Zorgdragen voor een efficiënte voortgang van het productie proces; Het verzorgen van cijfermatige analyses met betrekking tot de bedrijfsvoering; Het verzorgen van personeelszaken; Verantwoordelijk voor het arbo- en milieubeleid; KUNSTSTOFFEN BV Het opstellen van productie- doelstellingen en het toezien op het behalen hiervan; Zorgdragen voor een stimulerende werkomgeving. Het profiel: U beschikt over een HBO technisch werk- en denkniveau; Naast de Engelse taal is kennis van de Duitse taal een pré; Ruime werkervaring binnen een productiebedrijf; Flexibele instelling; Sterk in organiseren; Oplossingsgericht; Stressbestendig; Besluitvaardig. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Oostrom op telefoonnr. 0118 -674074. De Justion Adviesgroep voert de gehele werving en selectie procedure uit. Heeft u interesse in een gevarieerde en uitdagende functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken aan: Justion Adviesgroep t.a.v. mevr. A. van Oostrom Postbus 352 4330 AJ Middelburg of per email: avo@justion.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AB Texel en G. Bosman Transport, beide onderdeel van de AB Texel Holding, komen graag in contact met enthousiaste en gemotiveerde chauffeurs; zowel fulltime als invalkrachten. AB Texel zoekt: AB Texel verzorgt het transport van agrarische buikproducten zoals aardappelen, uien, wortelen en granen. We werken met diverse werkindelingssystemen zoals: van maandag tot en met vrijdag, 5 dagen werken en 5 dagen vrij en 7 dagen werken en 7 dagen vrij. Je hebt affiniteit met de landbouw. G. Bosman Transport zoekt: G. Bosman Transport verzorgt het transport voor het Spar Distributiecentrum Zuid te Zevenbergen. Het werk voor Spar is gericht op levensmiddelendistributie. We werken in een 4-daags rooster. Voor beide bovenstaande vacatures vragen wij een geldig chauffeursdiploma en rijbe wijzen B, C en E. Je bent zelfstandig, flexibel, klantvriendelijk en werkt nauwkeurig. Tevens zijn AB Texel en G. Bosman Transport op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde: Wij vragen minimaal een MBO+ niveau. Ervaring in de transportwereld is een pré. De werkzaamheden van de transportplanner voor G. Bosman Transport zijn in Nisse. Als transportplanner bij AB Texel ben je bereid om naar het prachtige eiland Texel te verhuizen. Kijk voor deze vacature ook op www.abtexel.nl. Wij bieden (inter)nationaal afwisselend werk in een groeiende, dynamische organisatie met een no-nonsense mentaliteit. Arbeidsvoorwaarden zijn conform CAO Beroepsgoede- renvervoer. Voor vragen betreffende de vacatures bij AB Texel kan je contact opnemen met Wendy Houdijk, P8tO, tel. (0222) 36 31 82. Je reactie met cv stuur je voor 25 maart a.s. naar: AB Texel BV, t.a.v. Wendy Houdijk, Schilderweg 263, 1792 CJ, Oudeschild of per e-mail naar w.houdijk@abtexel.nl of kijk op www.abtexel.nl Voor vragen betreffende de vacatures bij G. Bosman Transport kan je contact opnemen met Remco Rouw, P&O, tel. (0113) 649 751. Je reactie met cv stuur je voor 25 maart a.s. naar: G. Bosman Transport BV, t.a.v. Remco Rouw, Drieweg 7, 4443 RD te Nisse of per e-mail naar remco.rouw@bosmantransport.nl Senior communicatieadviseur - extern vacaturenummer 1.04.08 Als senior communicatieadviseur adviseer je het bestuur en de organisatie over de inzet van com municatie als (beleids)instrument. Je bewaakt daarbij de kwaliteit en eenheid in communicatiestijl én je ziet toe op de continuïteit in communicatief handelen en gedrag. En omdat communicatie niet alleen aan professionals kan worden overgelaten, draag je bij aan het vergroten van de C-factor van bestuur en organisatie. Je bent mede verantwoordelijk voor de verdere professionalisering en coaching van het team adviseurs. Salaris: maximaal €4.681,79 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur) Inlichtingen: Jan Hooijer, hoofd van de afdeling Communicatie, telefoon (0118) 63 18 62. Inspecteur handhaving vacaturenummer: 2.01.08 Jij bent in deze functie verantwoordelijk voor toezicht en handhaving bij afvalverwerkende bedrijven, zwembaden, grondverwerkende bedrijven en vuurwerkevenementen. Ook word je inzet gevraagd bij toezicht op naleving van de landschapsverordening en bij ontgrondingen. Daarnaast verricht je opsporingswerkzaamheden als buitengewoon opsporingsambtenaar (BOA) en maak je hiervan proces-verbaal op. Je hebt een afgeronde mbo opleiding, bij voorkeur richting Milieukunde. Je hebt kennis van het beleidsterrein en ervaring op het gebied van handhaving en milieu. Salaris: maximaal 2.831,84 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur), Inlichtingen: Ad de Lange, hoofd afdeling Handhaving, Natuur en Milieu, telefoon (0118) 63 19 54. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op donderdag 10 april a.s. Junior beleidsmedewerker milieukwaliteit tijdelijke functie voor 4 jaar, vacaturenummer: 2.02.08 Ben je geïnteresseerd in de beleidsvelden energie, externe veiligheid en luchtkwaliteit en ben je recent afgestudeerd aan een universitaire opleiding op het gebied van milieukunde, dan zoeken wij jou! Wij bieden je de mogelijkheid om werkervaring op te doen in deze functie waarin je innovatieve projecten op het gebied van energie gaat initiëren en coördineren. Daarnaast ga je een bijdrage leveren aan een C02 neutrale provinciale organisatie. Andere taken zijn het opzetten en beheren van het luchtinformatiesysteem en het opstellen en beheren van het risicoregister gevaarlijke stoffen. Salaris: maximaal €3.513,48 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur) Inlichtingen: Ineke Jansen, hoofd van de afdeling Milieuhygiëne, telefoon (0118) 63 19 63. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdag 18 april a.s. 2 Communicatieadviseurs tijdelijke functie voor één jaar, vacaturenummer 1.05.08 Als adviseur werk je in de driehoek bestuur, beleid en communicatie. Je vertaalt de communicatie strategie in concrete communicatieplannen en coördineert de uitvoering. Dat geldt ook voor de productie van communicatiemiddelen. Je maakt deel uit van het team: advies; dat werkt voor het bestuur en de drie beleidsdirecties. Het team let op de kwaliteit en eenheid in communicatiestijl en ziet toe op de continuïteit in communicatief handelen en gedrag. Je werkt aan communicatie als instrument voor de realisering van beleidsthema's en projecten. Deze twee communicatieadviseurs maken daar werk van. Salaris: maximaal 3.513,48 bruto per maand bij een voltijd dienstverband (36 uur). Inlichtingen: Jan Hooijer, hoofd van de afdeling Communicatie, telefoon (0118) 63 18 62 Stuur vóór 25 maart a.s. je sollicitatie met motivatie en cv onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 60014330 LA Middelburg of reageer via vacatures@zeeland.nl. Kijk voor meer informatie of voor het beeldmateriaal over deze vacature op www.zeeland.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Provincie Zeeland MENSEN De Provincie Zeeland is recentelijk tijdens een landelijk onderzoek in de top 5 van beste werkgevers - non-profit organisaties - gekozen. In een deelonderzoek hiervan, het medewerkers tevredenheid onderzoek behaalde zij de 1e plaats!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 22