Banen lgi JobTrack.nl Instructeur Technische Vaardigheden HogeschoolZeeland Werken aan de Zeeuwse kust! Aankomend Vestigingsmanager 1 8 I Zaterdag 8 maart 2008 PZC Kijk ook op Tijger zoekt mensen! Modern geoutilleerde stations, acceptatie van alle creditcards, een uitgebreid assortiment in de Snack Shop. Aan alles merkt u dat de 300 Esso stations tot de modernste en meest service gerichte van Nederland behoren. Om ook in ons station dat hoge niveau te handhaven zijn wij op zoek naar VERKOOPMEDEWERKER MA/ Woonachtig in Walcheren Parttime variabel voor +/- 20 uur. De baan zal bestaan uit het verkopen van artikelen uit onze Esso-shop, het afrekenen van aankopen en verwerken van leveringen en het verzorgen van promotionele acties. Het schoonhouden van shop en voorterrein en alle handelingen verrichten die nodig zijn. Uw profiel komt overeen met de volgende eisen: Een vervolgopleiding van minimaal 4 jaar, goede beheersing van de Nederlandse en Duitse taal, praktijkervaring met kassa- en computerapparatuur en bereidheid om op onregelmatige tijden te werken, ook in het weekend. De honorering is overeenkomstig de CAO. Geïnteresseerd in een afwisselende baan? Stuur dan uw handgeschreven sollicitatie binnen 4 dagen na verschijnen van dit blad naar: Esso Cevaal, Laan der Verenigde Naties 1A, 4334 ES Middelburg, t.a.v. dhr. J.A. Cevaal. J fCCQ J Het ritme van de Tijger. Vroon is a dynamic and ambitious international shipping company. We operate a fleet of about 100 vessels and employ a seagoing staff of about 3500 people. Currently we have a new building program of 60 vessels on order for delivery 2008-2010 to support our global expansion. The head office is located in Breskens (Zeeuws Vlaanderen) where we employ a staff of 100 people. The company maintains a large number of subsidiaries, joint ventures and partnerships in the Netherlands, UK, Italy, Australia, Singapore, Cyprus, Curasao and Canada. In addition to commercial, operational and ship management departments Vroon has a Facility Centre supporting the various activities and operations of the Group. Our Finance and Accounting Department is responsible for the financial administration of 130 entities Voor onze afdeling Finance and Accounting zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten voor de volgende functies: Coordinator Accounting Taken en verantwoordelijkheden: coördineert de taken, verantwoordelijkheden en activiteiten binnen operational accounting; is verantwoordelijk voor het verzamelen van informatie en het opstellen van financiële rapportages conform richtlijnen en procedures; draagt verantwoordelijkheid voor het dagelijks cashmanagement van de bankrekenin gen die gebruikt worden voor operational accounting; draagt er zorg voor dat de mutaties ten aanzien van de grootboeken en subgroot boeken gerelateerd aan operational accounting juist, volledig en tijdig verwerkt zijn; biedt ondersteuning in overige accounting activiteiten wanneer noodzakelijk. Functie-eisen: HBO/Universiteit, richting Bedrijfseconomie/Accounting/Controlling of gelijksoortig, minimaal 3-5 jaar ervaring in een accounting positie; strategisch denker met praktijkgerichte mentaliteit; sterk analytisch denkvermogen; teamplayer met leidinggevende capaciteiten; flexibel en in staat om te werken met strikte deadlines; goede kennis van Word, Excel, PowerPoint en bij voorkeur Axapta/Dynamics; vloeiend Nederlands en Engels in woord en geschrift. Meer informatie over de functie: Paul Roelse, Supervisor Operational Accounting tel 0117 384936 Administrator Accounting Taken en verantwoordelijkheden: draagt verantwoordelijkheid voor de dagelijkse verwerking van transacties van de diverse B.V.'s en holding maatschappijen van de Vroon groep, conform richtlijnen en procedures; coördineert en communiceert met andere afdelingen en collega's om correcte en tijdige verwerking van transacties te verzekeren; draagt zorg voor de grootboeken van de diverse B.V.'s en controleert deze op juistheid en volledigheid; stelt zelfstandig of in overleg periodieke interne en externe financiële rapportages op, analyseert resultaten, transacties en het vastleggen van boekingen; registreert vaste activa en afschrijvingen; biedt ondersteuning in overige accounting activiteiten wanneer noodzakelijk. Functie-eisen: HBO/Universiteit, opleiding Bedrijfseconomie/Accounting/Controllïng of gelijksoortig; minimaal 1 jaar ervaring in een accounting positie, een gedegen kennis van financiële systemen, kennis van financiële accounting, inclusief de Nederlandse waarderingsgrondslagen is een pré; bekwaam om op basis van analyses aanbevelingen te doen; flexibel en in staat om te werken met strikte deadlines; goede kennis van Word, Excel en bij voorkeur Axapta/Dynamics; vloeiend Nederlands en Engels in woord en geschrift. Meer informatie over de functie: Eric Asselman, Supervisor Corporate Acounting, tel. 0117 384978 Wij bieden: een marktconform arbeidsvoorwaardenpakket met uitstekende opleidingsmogelijkheden; dynamische en verantwoordelijke functies in een internationale werkomgeving. Geïnteresseerden nodigen wj uit om een sollicitatiebrief met curriculum vitae te sturen naar: Vroon B.V. T.a.v. HR department - Paul Brand, HR Officer Haven Westzijde 21 P.O. Box 28 4510 AA Breskens T 0117 384910 F 0117 384218 E careers@vroon.nl W www.vroon.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Binnen het Department Environment and Applied Sciences zijn er de volgende vacatures: Voor de opleiding Bouwkunde en Civiele Techniek Docent Constructie (o,7fte> Waterbouw toette) Uitvoeringsvakken <o,s5fte> Bouwtechniek Utiliteitsbouw <o,3fte) Voor de opleiding Chemie: Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroeps onderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Het profiel voor deze functie De docent is een kei in het vakgebied en vindt het een uitdaging om met jonge mensen te werken aan hun toekomst. U heeft een prettige en open stijl van communiceren en bent in staat om studenten te inspireren en te motiveren, onder andere door uw enthousiasme voor het eigen vakgebied. U heeft aantoonbare expertise op bovengenoemd vakgebied en bent vanuit uw werkervaring in het beroepenveld breed inzetbaar als docent. Nadere informatie over de functies kunt u verkrijgen bij dhr. P. van Tilburg, Head of Department, tel 0118 - 48 93 25. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u tot uiterlijk 23 maart a.s. sturen naar de dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Meer Inhoudelijke informatie over deze functies en de procedure vindt u op: www.hz.nl Acquisitie nav deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. i/^^^Zee/a Greenward Associates B.V. werft en selecteert personeel op MB0+ en HBO niveau voor opdrachtgevers in geheel Nederland Jonge en ambiteuze tot vakvolwassen kandidaten vinden via ons bureau een passende, uitdagende nieuwe baan GREEnixJRRD nsaaciHTES Voor onze opdrachtgever, een arbeidsbemiddelingbureau gespecialiseerd in het verhuren en detacheren van personeel in de grootste havens van Nederland, zijn wij op zoek naar een sterke persoonlijkheid voor de functie van U gaat een nieuwe vestiging van A tot Z activeren in de regio havengebied Zeeland. Van de planning tot het wegbrengen en ophalen van medewerkers, het bezoeken van bestaande en nieuwe relaties, het werven van personeel, voeren van gesprekken en intakes en het verwerken van de uren. U hebt enkele jaren ervaring opgedaan in een leidinggevende functie en met het aansturen van uitvoerend personeel. Ervaring met uitzenden en detacheren strekt tot aanbeveling maar is geen must. De havensector spreekt u aan en u bent een pionier, een no nonsense ondernemer die graag een bijdrage wil leveren aan het opzetten van dit nieuwe kantoor. U bent flexibel inzetbaar en beschikt over een rijbewijs. Toe aan deze uitdaging? Reageer schriftelijk met Curriculum Vitae aan Greenward Associates B.V., t.a.v. Désirée van Hal, Strevelsweg 700/407, 3083 AS Rotterdam of email desiree@greenward.nl Telefonische informatie: 010-210 20 89

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 18