IT1! IHC FUNDEX Equipment* Leys Goed in hang- en sluitwerk? Dan is Leys naar u op zoek! f medewerker Banen Werkplaatschef Lasserij VIIIKCIVCIKUUp' voor onze vestigingen in Terneuzen en Middelburg RECEPTIONISTE I TELEFONISTE M/V Kijk ook op Q) JobTrack.nl PZC Zaterdag 8 maart 2008 I 31 IHC Fundex Equipment B.V. ontwikkelt, produceert en verkoopt in eigen beheer specialistische funderingsmachines en bijbehorende onderdelen zoals boorkasten, power packs en ringvibratoren. Dit materieel wordt wereldwijd, onder de merknaam FUNDEX verkocht. Het FUNDEX product staat bekend als innovatief, solide, betrouwbaar en kwalitatief hoogwaardig. De laatste 7 jaar functioneren wij als zelfstandige business unit van IHC Merwede B.V. en kennen wij een continue omzetgroei. Ons bedrijf biedt werk aan circa 45 medewerkers, waarvan er circa 35 direct werkzaam zijn binnen de productie. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: De functie: In de lasafdeling worden de diverse staalconstructies lasklaar samengebouwd en afgelast. Je taak bestaat uit het bewaken van de voortgang en kwaliteit van de diverse werkzaamheden en het motiveren, begeleiden en instrueren van onze medewerkers. Samen met de afdeling werkvoorbereiding en de afdeling logistiek zorg je voor een optimaal verloop van de werkzaamheden en signaleer en rapporteer je eventuele voortgangsproblemen aan het bedrijfsbureau. Je geeft leiding aan ongeveer 10 vaste medewerkers en een variabel aantal ingeleenden. Wat vragen wij: Een afgeronde technische studie op VMBO niveau. Voldoende werkervaring als lasser en constructiebankwerker. Goede communicatieve vaardigheden en een aantoonbare organisatorische capaciteit. Wij bieden: IHC FUNDEX Equipment BV biedt je een uitdagende en afwisselende functie binnen een jonge en dynamische organisatie die zich kenmerkt door een platte organisatiestructuur, korte lijnen en een goede werksfeer. Een salaris overeenkomstig leeftijd en ervaring en daarnaast goede secundaire arbeidsvoorwaarden met onder andere een winstdelingsregeling. Meer weten over het bedrijf of de functie? Kijk op www.ihcfundex.com of neem contact op met de heer J. Braadbaart, tel. (0113) 232 900. Solliciteren? Herken je jezelf in deze omschrijving en spreekt de functie je aan, stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. naar onderstaand adres, IHC FUNDEX Equipment B.V., t.a.v. de heer J. Braadbaart, Postbus 83, 4460 AB GOES, of e-mail naar: j.braadbaart@ihcmerwede.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MERWEDE Leys groeit! Om de groei van onze activiteiten bij te kunnen houden zoeken wij op zo kort moge lijke termijn een kandidaat voor de functie van Winkelverkoopmedewerker. Affiniteit met techniek, kennis en ervaring op het gebied van hang- en sluitwerk is een pré. Een commerciële instelling is voor deze functie uiteraard noodzakelijk. ■Iwws-wmQi 'WHUHÜÜJWjfF ww® Tuffwijfrriij.il'.> 'jiifwfn1 lijft'i \mzjt Hang- en sluitwerktalent? Dan staat de Leys-deur voor u open... Wij bieden kandidaten een interessante functie met goede doorgroeimogelijkheden, waarbij salariëring en secundaire arbeidsvoor waarden zijn afgestemd op de zwaarte van de functie. Belangstellenden worden verzocht zo spoedig mogelijk (uiterlijk binen 14 dagen) hun schriftelijke sollicitatie inclusief een korte motivatie en curriculum vitae te zenden aan: De winkelverkoopmedewerker is actief binnen een klein team, dat belast is met het adviseren van klanten en is daarbij tevens verantwoordelijk voor het bijhouden van de goederenstroom en 5 uitstraling van het betreffende filiaal. Leys bv, Postbus 1051, 4700 BB Roosendaal, t.a.v. dhr. J. Vermeer. U kunt ook reageren via e-mail: personeelszaken@leys.nl. Uw reactie zal vertrouwelijk worden behandeld. Mondelinge informatie verstrekken wij graag. U kunt hiervoor telefonisch contact opnemen met dhr. M. Boon, tel. 0165-52 20 20. Correspondentieadres: Leys bv, Postbus 1051, 4700 BB Roosendaal Tel. 0165 52 20 20, Fax 0165 - 52 20 30 i kwaliteits- Leys b.v. is een groothandel voor de bouw, al meer dan 85 jaar gespecialiseerd ii producten voor professionals. Als ISO 9001 2000 gecertificeerde onderneming verkoopvestigingen in Zuid en West Nederland en met het hoofdkantoor in Roosendaal heeft Leys b.v. een vooraanstaande positie in de hang- en sluitwerkwereld Het totale personeels bestand bestaat momenteel uit ruim 95 personen. info@leys.nl www.leys.nl VARIAN Grenzen verleggen, nieuwe producten ontwikkelen, de concurrent altijd een stap voor zijn. Zo zijn we gegroeid tot wereldwijd marktleider op het gebied van scientific instruments, supplies en accessoires. Vanuit onze fabriek in Middelburg vindt o.a. de ontwikkeling en productie van een omvangrijk productassortiment plaats vooro.m. de Life Science Market. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe producten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om extra medewerkers die aangesproken worden door termen als Designed for Manufacturing, Customer Focus en Fast time to Market. Wij zoeken een: Als receptioniste/telefoniste ben je werkzaam achter een receptiebalie in de ontvangsthal en ben je dienstverlenend bezig. Je verwelkomt en registreert de bezoekers. Ook regel je het telefoonverkeer via de telefooncentrale. Daarnaast verricht je admini stratieve werkzaamheden. De werkzaamheden vinden plaats in een duobaan. Het gaat om 25 uur per week. De ene week van 08.00 uur tot 13.00 uur en de andere week van 13.00 uur tot 18.00 uur (op vrijdag tot 17.00 uur). Wij zoeken een kandidaat met voor de functie noodzakelijk: een prettige telefoonstem een representatief voorkomen een correcte beheersing van de Nederlandse taal een goede beheersing van de Engelse en een redelijke beheersing van de Franse taal een goede beheersing van het Microsoft Office pakket Wij bieden: uitdagende werkomstandigheden in een groeiend bedrijf goede coaching en samenwerking binnen een enthousiast team een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerden nodigen wij graag uit voor 22 maart een sollicitatiebrief te sturen aan de afdeling Human Resources: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg of per e-mail naar: nl.hrbenelux@varianinc.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lidia Filius, tel.no. 0118-671225. www.varianinc.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 143