Teamleider MUIPRO Waterschap Technisch medewerker m/v (fulltime) Bureauredacteur (m/v) S)ELEN OPERATIONS MANAGER 28 Zaterdag 8 maart 2008 PZC Kijk ook op I) JobTrack.nl HOLLAND y SHELLFISH Holland Shellfish B.V. is onderdeel van The Shellfish Group, een Nederlandse holdingmaatschappij van schelpdierverwerkende bedrijven in binnen- en buitenland. De groep is actief in de visserij en de verwerking van schelp- en schaaldieren. Holland Shellfish B.V. is gespecialiseerd in levering van traditionele schelp- en schaaldierproducten met een gegarandeerde versheid en kwaliteit in zowel vers, diepvries als conserven. Hiervoor beschikt zij over een zeer modern productiecentrum in Yerseke. Haar klanten zijn (internationale) distributeurs en retailers, maar zij is toeleverancier van producenten. Voor de afdeling interne dienst zijn wij op zoek naar mlv ook De afdeling De afdeling interne dienst houdt zich bezig met de dienstverlening met betrekking op algemeen schoonmaakonderhoud, reiniging en desinfectie en facilitaire dienstverlening. De functie U geeft leiding aan een groep van circa 8 schoonmaakmedewerkers U deelt de werkzaamheden in aan de hand van productieactiviteiten, frequentie overzichten, bezettingsgraad en in overleg met de productie leiding U instrueert en begeleidt de schoonmakers en houdt toezicht op de werkzaamheden U bent verantwoordelijk voor een uitstekende schoonmaak kwaliteit U bent verantwoordelijk voor een gedegen kosten verantwoording. Gevraagd Zelfstandigheid, pro-actief, gevoel voor kwaliteit en het nakomen van afspraken zijn belangrijk binnen de interne dienst. Je hebt bij voorkeur een vakgerichte opleiding M.B.O/H.B.O niveau gevolgd. Kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift is een vereiste. Geboden Een veelzijdige en zelfstandige functie in een dynamische omgeving met een open en direct cultuur waar hard gewerkt wordt in een informele collegiale sfeer met korte lijnen. Natuurlijk een bij de functie passend arbeidsvoorwaardenpakket. Ben jij de gemotiveerde collega die de afdeling interne dienst komt aansturen? Schrijf dan een brief met C.V. naar Holland Shellfish BV, Industrieweg 35, 4401 LA Yerseke, t.a.v. de heer B. van Velde, Manager production of per e-mail naar info@hollandshellfish.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Groei is onze succesformule Wij zijn een succesvolle toonaangevende producent van bevestigings- en geluiddenipings - systemen voor de technische uitrusting van gebouwen. Müpro Nederland B.V. Heerlenersteenweg 113 Postbus 3014 6460 HA Kerkrade Tel.: 045-5421166 www.muepro.com Miipro produceert en verkoopt wereldwijd technisch hoogstaande bevestigings- en geluiddempingssystemen voor de technische installatie in gebouwen. Miipro heeft een zeer commerciële maar eerlijke marktbenadering waarbij het belang van de klant voorop staat. Klanten van Miipro zijn alle soorten installatie bedrijven en ingenieursbureaus, van groot tot klein. Omdat steeds meer klanten de kwaliteit van Miipro waarderen, zijn wij op zoek naar een zeer gedreven (mlv) Vertegenwoordiger voor de regio: Zeeland - Westelijk Noord Brabant Commerciële topper met. technische affiniteit Je opdracht Je werkgebied wordt de regio waarin je woonachtig bent. Je bent binnen je regio verantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten en eerstelijns klantcontacten. Je bezoekt pro-actief nieuwe klanten en weet hen over de streep te trekken. Je onderhoudt daarnaast intensief relaties met verschillende soorten contactpersonen op alle niveaus, van inkoper tot ingenieur, van directeur-eigenaar tot monteur. Door het stellen van de juiste vragen ben je in staatje klant de juiste Müpro oplossing te adviseren voor zijn bevestigingsvraagstuk. Daarom ben jij Een topverkoper die verder gaat dan alleen maar dozen schuiven. Je behaalt resultaat door met je klant mee te werken om uiteindelijk het verkoopgesprek met een opdracht af te sluiten. Je hebt aantoonbare commerciële ervaring en hebt affiniteit met techniek, bij voorkeur in de installatiesector. Minimaal MBO-oplei- dingsniveau. Je woont in je regio en werkt van huis uit en kunt daarom zelfstan dig je eigen werkzaamheden plannen en uitvoeren Het aanbod Na een gedegen inwerkperiode ga je aan de slag met het opbouwen van je eigen relatienetwerk. Hiervoor krijg je alle medewerking in de vorm van coaching on the job, opleiding, auto, lap top, GSM, etc. Het basissalaris is afhankelijk van je leeftijd en ervaring en kent een aanzienlijke variabele toeslag, afhankelijk van je omzet. Müpro biedt je sterke technische, commerciële en administratieve onder steuning en de eigen productiefaciliteiten in Duitsland staan garant voor kwaliteit en continuïteit Ben jij deze commerciële topper? Schrijf dan binnen 14 dagen een korte brief met uitgebreid C.V. en salarisindicatie naar het hiernaast vermelde adres, of stuur een e-mail aan: rosita.meijers@muepro.nl. Voor meer informatie bel je met Rosita Meijers 045-5669101 of kijkje op www.niuepro.com Vacature 20081102A Zeeuws - Vlaanderen Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied van ruim 73.000 hectare en een inwonertal van 107.000. Het waterschap heeft tot taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie. De dienst telt ca. 1 75 medewerk(st)ers. Op de afdeling beheer en onderhoud oppervlaktewater (BOWB) is een vacature ontstaan voor de functie van: De functie: Voorbereiden van en toezicht houden op het uitvoeren van niet-dagelijkse civiel- en cultuurtechnische onderhoudswerken en projecten Adviseren en planbeoordeling Toezicht houden op naleving van vergunning- en ontheffingsvoorwaarden en overige regelgeving Optreden in geval van calamiteiten Vervangen van de opzichter bij langdurige afwezigheid Nieuwsgierig? Meer informatie over de functie, arbeidsvoorwaarden en hoe u kunt solliciteren, vindt u op onze website www.wszv.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Bezoekadres: Kennedylaan 1, Terneuzen. Telefoon (0115) 641 000 - Fax (0115) 641 200 E-mail info@wszv.nl Internet www.wszvl.nl Yellow Finch Publishers, gevestigd in Middelburg, is uitgever van de internationale maritieme vakbladen SuperYacht Industry en ShipBuilding Industry en is op zoek naar een Als bureauredacteur onderhoud je ons redactioneel netwerk en contact met hoofdredacteuren, auteurs, vormgeving en verkoop. Je (eind)redigeert, f corrigeert en schrijft nieuwsberichten en artikelen. Gewenste vaardigheden - Een uitstekende beheersing van de Engelse en Nederlandse taal. - Aantoonbare redactionele kwaliteiten en affiniteit met de maritieme sector. - HBO denk- en werkniveau. - Uitstekende communicatieve vaardigheden en representatief. - Gestructureerd en zelfstandig kunnen werken onder druk van een deadline. Wij bieden - Een zelfstandige functie in een klein, enthousiast team met een open sfeer. - Een verantwoordelijke afwisselende functie met een marktconform salaris. Interesse? Wil je meer informatie, dan kun je bellen met Dennis Vinkoert 0118 473 398 1 of 06 1215 4203 (na kantoortijd). Ben je serieus geïnteresseerd en beschik je over bovenstaande vaardigheden (of denk je die te kunnen ontwikkelen), mail dan een brief met je cv naar dennis@ynfpublishers.com. adviesgroep wervi ng selectie executive recruitment interim management assessments loopbaanontwikkeling commerciële management trainingen organisatie-advies Wij zijn gespecialiseerd in de branches: mode, textiel, confectie food, non-food retail grafimedia, verpakkingen chemie, kunststof machine apparatenbouw, elektro transport, logistiek iet Geïnteresseerd? Reageer binnen 10 dagen via onze website: www.boelenadvies.nl Voor meer informatie: Boelen Adviesgroep BV drs Aarnt Lantinga Postbus 105 3830 AC Leusden T: 033 49 50 497 T mobiel: 05 21 84 11 16 E-mail: a.lantinga@boelenadvies.nl ECL - Services NL BV mm Onze opdrachtgever, ECL - Services NL BV is een onderdeel van ECL France, internationaal marktleider in ontwikkeling en productie van cranes, loading handling equipment voor aluminium smelters. De vestiging van ECL in Vlissingen levert met een team van 23 medewerkers onderhoudservice, technische onder steuning en spare parts aan de installaties van de aluminium smelter Zalco in Vlissingen (Zeeland Aluminium Corporation). ECL onderscheidt zich als een klant- en kwaliteitsgerichte onderneming met een sterke focus op environment, health and safety (EHS) en continuous improvement (Cl). Voor ECL - Services NL zoeken wij een MAINTENANCE SERVICE De functie: u bent verantwoordelijk voor de algemene bedrijfsvoering van ECL - Services NL. U geeft leiding aan de organisatie waarbij u zich richt op: customer management, operations management en team management. U realiseert de doelstellingen in termen van maximale klanttevredenheid en maximale operati onele marge bij een optimale kostenstructuur. U stuurt de operatie tevens aan op basis KPI's voor EHS, CI en HR. U rapporteert aan ECL France op basis van cijfermatige management rapportages. U onderhoudt de contacten met de klant, de subcontractors en met ECL France. Uw profiel: u bent een hoog gekwalificeerde professional met een technische opleiding op HB0/W0 niveau en 5 tot 10 jaar operationele/management ervaring in een industriële maintenance of service omgeving. U bent goed bekend met de relatie klant - serviceprovider binnen de zware industrie. Bij voorkeur heeft u ervaring met EHS, Cl, kostenreductie en procesoptimalisatie. U bent een overtuigend en motiverend teamleider en u beschikt over uitstekende com municatieve vaardigheden. Volledige beheersing van het Engels is vereist.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 140