Nieuwe start in een nieuwe job! Summa Talent verdient meer Vastgoed bv Banen FINANCIEEL MANAGER m/v QJobTrack.nl Verkoopadviseur FOTOVIDEO 48 I Zaterdag 8 maart 2008 PZC Kijk ook op Rabobank SPOT Spot is het loopbaantraject van samenwerkende Rabobanken in de regio's West-Brabant en Zeeland. Het is een uniek concept dat volledig is gericht op jouw ambities en kwaliteiten. Uitgangspunt van Spot is niet een baan, maar een carrière binnen één van de meest solide en kredietwaardige banken ter wereld. Ben jij talent dat meer verdient? Je hebt een opleiding op hbo- of wo-niveau en je neemt geen genoegen met de eerste de beste baan. Je wilt meer uit jezelf halen en om dat te bereiken vraag je ook meer van je werkgever. In dat geval is Spot echt iets voor jou. Spot is er voor mensen mét en zonder werkervaring. www.talentverdientmeer.nl De eerstvolgende Spot-selectiedag is op vrijdag 18 april. Wil je meer informatie, kijk dan op www.talentverdientmeer.nl of neem contact op met Yvonne van der Velde, spot@amerstreek.rabobank.nl, tel. (0162) 588 499. De Rabobank toetst op basis van haar'Regeling Screening Rabobank'alle nieuwe medewerkers op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. SPOT staat voor Strategisch Project Ontwikkeling Talenten. Spot is een samenwerkingsverband van zes West-Brabantse Rabobanken: Altena, Amerstreek, Breda, Het Markiezaat, De Zuidelijke Baronie en West-Brabant Noord en van vijf Zeeuwse Rabobanken: Kapelle- Wemeldinge, Oosterschelde, Terneuzen-Sas van Gent, Walcheren/Noord-Beveland en West-Zeeuws-Vlaanderen. Het is tijd vooreen carrière bij de Rabobank. Is fotografie je hobby? En ben je op zoek naar een leuke uitdaging? Grijp dan nu je kans! Wij zoeken namelijk een nieuwe collega. Naast een leuke job in een van onze 7 speciaalzaken kun je rekenen op: een prima salaris, goede arbeidsvoorwaarden, een leuk team, interne opleidingen en de kans om door te groeien. Solliciteer bij Verschuren Foto-Video, een organisatie met 7 winkels in Brabant en Zeeland. Bekend om eerlijk advies en vooroplopend in trends. We zijn op zoek naar: voor Middelburg Fulltime bezig zijn met fotografie en video! Mensen helpen met het bepalen van hun keuze. Samenwerken in een enthousiast team. Interesse? Alle informatie over de functies kun je lezen op www.verschurenfotovideo.nl. Daar vind je ook een sollicitatieformulier dat je online kunt invullen en verzenden. Meer info kun je ook vragen aan Jules de Nijs (0162) 45 48 82. Je kunt natuurlijk ook een brief sturen t.a.v. dhr. Jules de Nijs. Mailen kan ook: solliciteer@verschurenfotovideo.nl Summa Vastgoed is gespecialiseerd in de aan- en verkoop van commercieel vastgoed, het technisch en commercieel beheer van panden in eigendom, projectontwikkeling en vastgoed financiering. Summa Vastgoed is voor de vestiging in Terneuzen op zoek naar een (24-32 uur) De functie: Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse boekhouding van verschillende bedrijven, het opstellen van de jaarcijfers, de uitvoering van betalingen en de facturatie. Daarnaast ben je mede verantwoordelijk voor het opstellen van budgetten, de financiële opvolging van projecten en alle overige financiële rapportages. Je onderhoudt externe contacten met accountants, fiscale diensten en overige gerelateerde instellingen. Je rapporteert aan de directie. Profiel: Je hebt een HEAO opleiding of een gelijkwaardige opleiding. Je houdt van uitdagingen, bent een kritische persoonlijkheid en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je werkt nauwkeurig en bezit een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Je kunt zelfstandig werken doch tegelijkertijd goed in teamverband functioneren. Aanbod: Summa Vastgoed biedt een afwisselende en zelfstandige baan in een klein en enthousiast team met voldoende mogelijkheden om jezelf te ontplooien. Het salaris staat in verhouding tot je kennis en ervaring. Postbus 4192, 4900 CD Oosterhout Gaarne sollicitatie richten aan: Summa Vastgoed b.v., Postbus 89,4530 AB Terneuzen of via email info@summa-nv.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 136