'Ik daag u uit!' Banen UTICON QJobTrack.nl ÉmisS Uticon Ingenieursgroep BV Yerseke INGENIEURSGROEP BV www.uticon.nl Full Time Horeca Medewerker/sters gevraagd. Reisadviseuse Vakantiewinkel (parttime/fulltime) mm. Kom naar onze open avond! Jj-reizen Dezelfde reis voor de laagste prijs Kies voor een baan in de Jeugdzorg... juist nu! 40 I Zaterdag 8 maart 2008 PZC Kijk ook op L 'De technische partner zijn, die de ambities van de opdrachtgever realiseert. Dat is onze uitdaging. Vanuit marktstrategie, product, proces, logistiek en energiehuishouding leggen we de basis voor de verdere techniek. Dat doen wij in een breed spectrum, variërend van kleinschalige optimalisaties tot complexe nieuwbouw, met de food industrie als speerpunt. De Uticon cultuur is no-nonsense en flexibel, hands-on. Wij hechten aan langdurige relaties, met partners én medewerkers. Daarom investeren wij in opleidingen en persoonlijke ontwikkeling. Neemt u de uitdaging aan?" Ing. A.M.C.M. (Toine) Hultermans, divisiedirecteur Uticon Ingenieursgroep BV staat voor professionele dienstverlening in engineering, projectmanagement en advies. We maken de term 'multidisciplinair' volledig waar: op het gebied van industriële projecten en gebouwinstallaties verzorgen wij het volledige proces van haalbaarheid tot en met realisatie. Vier gespecialiseerde divisies, die elkaar goed weten te vinden, zijn gemotiveerd, om elk vanuit de eigen expertise bij te dragen aan het realiseren van ambities. Of dit nu gaat om een kleine uitbreiding van een school of de bouw van een nieuwe, innovatieve fabriek voor de winning van bio-energie uit dierlijke reststoffen. Door deze integrale aanpak komt daarbij al in het voortraject de meerwaarde naar voren van werken met Uticon. Opdrachtgevers van naam vertrouwen ons daarom de meest uitdagende projecten toe. Uticon heeft ambitieuze groeiplannen. Bouwt u hieraan mee? Voor onze vestiging YERSEKE zijn wij op zoek naar: PROJECTLEIDER ELEKTROTECHNIEK U richt zich op het leiden en begeleiden van projecten in een industriële omgeving en met name in de industriële proces- automatisering. U bent nauw betrokken bij de uitvoering van projecten en verantwoordelijk voor de realisatie ervan binnen financiële en tijdmatige kaders. U onderhoudt regelmatig contact met opdrachtgevers vanuit een adviserende rol. Een belangrijke taak is daarnaast uw teamleden te coachen en bij te sturen. Er wordt van u verwacht dat u gehele projecten overziet en in de hand houdt. Het werk is regelmatig onderdeel van een groot multidisciplinair project, waarbij u in teamverband werkt. FUNCTIE EISEN U hebt minimaal een HBO werk- en denkniveau, enkele jaren relevante ervaring en goede inhoudelijke kennis van het vakgebied. U bent creatief, besluitvaardig en integer. U bent in staat helder te formuleren en uw ontwerpen overtuigend en onder bouwd te presenteren. U luistert goed en beschikt over een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. PROJECT ENGINEER WERKTUIGBOUWKUNDE Als project engineer bent u verantwoordelijk voor projecten in een industriële omgeving en met name in de foodsector. Daarnaast draagt u zorg voor de uitwerking van programma's van eisen, haalbaarheids analyses, schetsplannen, bestektekeningen en bent u nauw betrokken bij de uitvoering en realisatie van de projecten. U bent in staat om mee te denken met de plannen van de opdrachtgevers; u onderhoudt dan ook veelvuldig contact met hen. Het werk is regelmatig onderdeel van een groot multidisciplinair project, waarbij u in teamverband werkt. FUNCTIE EISEN U hebt een afgeronde HTS opleiding en bij voorkeur enkele jaren ervaring met het voor-bereiden, uitvoeren en realiseren van technische projecten in een industriële omgeving. U bent enthousiast, zelfstandig, denkt in oplossingen en bent een collega, waar men van op aan kan. Vanzelfsprekend beheerst u Autocad en Office-applicaties. ^1 UITGEDAAGD? Uticon wil de beste zijn. Wilt u dat ook? Dan bent u onze man of vrouw! Stuur uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Uticon Ingenieursgroep B.V., t.a.v. afdeling P&O, postbus 122, 4400 AC Yerseke. Of via e-mail naar: p.de.looff@uticon.nl Voor meer informatie over de functies kunt u contact opnemen met Toine Hultermans, 06 - 20 60 31 62. EINDHOVEN YERSEKE APELDOORN In onze drie bedrijven (eetcafé Marktzicht, herberg, eetcafé't Swarte Schaep en restaurant de Schuithaven 6) is plaats voor een full time medewerker/ster voor bediening en Kok. Deze funkties brengen met zich mee, dat er doorgroei mogelijkheden zijn tot Bedrijfsleiding cq. Bedrijfsovername. Voor eventuele achtergrond van de bedrijven kunt U terecht op onze aaneengeschakelde websitewww.eetcafe-marktzicht.nl Reacties schriftelijk: De Huybertstraat 70,4301 LD Zierikzee of via e-mail. jjhmackay@hotmail.com. I D-reizen wil het beste reisbureau van Nederland zijn. Voor onze klant en voor onze medewerkers. Voel jij perfect aan dat een vakantie een bijzonder product is? Dat jij van het verkopen van reizen een moment kunt maken waarop de voorpret begint? Sluit je dan aan bij onze teams in Vlissingen, Middelburg, Terneuzen, Goes of Bergen op Zoom. Wil je de gezellige sfeer proeven en een kijkje nemen in de winkel? Bezoek dan onze open avond op woensdag 19 maart, je kunt je cv meteen meene men. Aanvangstijd is 19.00 uur en het duurt tot ongeveer 20.00 uur. Adres: Wolstraat 113, 4381 GC Vlissingen. Meld je aan voor de open avond op www.werkenbijdreizen.nl. Direct solliciteren kan natuurlijk ook. Kijk voor meer informatie op werkenbijdreizen.nl! De Jeugdzorg is in beweging! Door o.a. uitbreiding van de werkzaamheden van ons bureau ontstaan er vacatures voor verschil lende functies. Wij zoeken gemotiveerde, gekwalificeerde en doortastende medewerkers die onze organisatie komen versterken. Bureau Jeugdzorg Zeeland (180 medewerkers) staat bekend om zijn collegiale sfeer. Voel jij je aangesproken, lees dan verder. Wij zijn op zoek naar: Jeugdbeschermers (32 tot 36 uur) Je voert jeugdbeschermingsmaatsregelen uiten verleent hulp aan onder toezicht of voogdij gestelde jeugdigen om te komen tot of het herstellen van een verantwoorde opvoedingssituatie voor de jeugdige. De werkwijze volgens het Deltaplan Gezinsvoogdij wordt ingevoerd gedurende dit jaar. Verder zijn wij op zoek naar: Casemanagers (30 tot 36 uur) Je staat cliënten bij en motiveert zo nodig de cliënt bij het tot gelding brengen van de aanspraak op de benodigde zorg. Je bevordert de totstandkoming van het hulpverleningsplan door de zorgaanbieder. Periodiek volg, evalueer en toets je de geboden zorg en verzorg je, indien nodig, een vervolgindicatie. safe* Meer informatie over deze vacatures is te vinden op www.bjz-zeeiand.nl - Acquisitie n.a.v. deze advertentie jStejlen wij niet op prijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 112