Binnenland mam sparen het milieu GRATIS: Scherpere controle bij uitkering ra i MEG A PIXEL i CAMERA (2> 200 belminuten p/mnd aansluitkosten Nokia N95 5.0 megapixel camera Mp3 speler, bluetooth Geen Icm 2-jarig T-Mobile Relax 200 abonnement (200 belminuten) PZC Donderdag 6 maart 2008 5 gouden ballen te laten vallen. Zeeland was rond half zeven als laatste aan de beurt. Pas op het laatste moment werd bekend waar gedropt zou wor den. De beste vangers en graaiers gingen er vandoor met de tien gouden ballen, elk goed voor 538 euro. foto Lex de Meester rijdt weg op de tweewieler. Het huurbedrag wordt automatisch af geschreven van de rekening van de abonnee. De accu van de snorscoo- ter kan alleen worden opgeladen op het Centraal Station in Den Haag. De actieradius van de twee wieler is ongeveer 70 kilometer. „Je kunt er niet mee naar Duits land rijden", grapt een NS-woord- voerder. Tegelijkertijd maakte NS gisteren bekend dat het gaat sa menwerken met Tuk Tuk Compa ny, die op verschillende plaatsen in het land actief is. Treinreizigers krijgen 1 euro korting op een ritje met de gemotoriseerde driewieler als ze een vervoersbewijs kunnen tonen. Ze kunnen de tuktuk, voor de gelegenheid omgedoopt tot tsjoektuk, aanhouden op straat of telefonisch een rit reserveren. Man tijdens sleutelen door tractor overreden ossendrecht - Een 51-jarige man uit Ossendrecht is gistermiddag op zijn akker om het leven gekomen onder de wielen van zijn eigen tractor. De man lag onder het voer tuig te sleutelen toen het ineens begon te rijden, meldde de politie. De man raakte zwaargewond en overleed korte tijd later. De ar beidsinspectie en de technische re cherche onderzoeken de oorzaak van het noodlottige ongeval. Spastische kinderen knappen op van sport utrecht - Meer sporten verbetert behalve de lichaamsconditie ook het cognitief functioneren en de kwaliteit van leven van spastische kinderen. Dit blijkt uit onderzoek van het Wilhelmina Kinderzieken huis in Utrecht. Na een trainings periode beschikten de kinderen over meer conditie en waren ze sterker. Maar ook lezen, rekenen en schrijven waren verbeterd. Nacontrole vrouwen borstkanker kan beter enschede - De nacontrole bij vrou wen met borstkanker kan effectie ver en goedkoper. Dat stellen on derzoekers van de Universiteit Twente en het ziekenhuis Medisch Spectrum Twente in Enschede. De gebruikelijke nacontrole gebeurt nu vijf jaar lang om de zes maan den. Voor vooral oudere patiënten en vrouwen met een gunstig ziek tebeeld kan het aantal nacontfoles flink worden gereduceerd. Laagvliegroute houdt windmolens tegen eibercen - Defensie zet een streep door een plan voor een windmo lenpark in het Beltrumse Veld bij Eibergen. Twee gemeenten en de provincie Gelderland wilden daar tien molens bouwen, maar het ge bied ligt onder een laagvliegroute. De provincie is verbaasd, omdat de route sinds 2002 niet meer wordt gebruikt. Defensie wil die echter beschikbaar houden. Opsporingsambtenaren vaker op huisbezoek bij mensen met uitkering. Staatssecretaris Aboutaleb wil dat meer controlerende huisbe zoeken worden aflgelegd bij uit keringsgerechtigden. De gemeen ten dringen daar al lang op aan. Uitzendbureau knoeit met premies Polen Icm 1-jarig T-Mobile Relax 150 abonnement (150 belminuten) den haag - De politie heeft twee eigenaren en de boekhouder van een uitzendbureau in Flevoland aangehouden. Zij worden ervan verdacht te weinig loonbelasting en premies te hebben afgedragen voor zeventig Polen. Die waren zo genaamd als zelfstandigen aan de slag maar werkten eigenlijk in loondienst. De drie zouden voor minimaal 200.000 euro gefrau deerd hebben. den haag - Opsporingsambtena ren in de sociale zekerheid krijgen meer mogelijkheden om huisbe zoeken af te leggen bij uitkerings gerechtigden. Staatssecretaris Ahmed Aboutaleb van Sociale Za ken werkt aan een wetsvoorstel daartoe. Op dit moment kunnen huisbe zoeken alleen plaatsvinden als de uitkeringsontvanger daarvoor toe stemming geeft. Bij een weigering kan de uitkering alleen worden in getrokken als er duidelijke aanwij zingen zijn dat die onterecht is toe gekend. Aboutaleb wees erop dat veel uitkeringen zijn gebaseerd op de samenlevingsvorm. Zo ont vangt een alleenstaande bijstands gerechtigde 70 procent van het mi nimumloon en samenwonenden elk 50 procent. Het is daarom van groot belang dat de woonsituatie kan worden gecontroleerd, zei de staatssecretaris. De gemeenten dringen al lang aan op meer huis bezoek. Aboutaleb kon nog niet precies zeggen met welke wetswij ziging hij komt. Hij moet zijn plan nen nog in het kabinet bespreken. De Kamer toonde zich gisteren ge schrokken over een rapport waar uit blijkt dat gemeenten niet altijd onterecht verleende bijstand terug vorderen. 'Kruimelbedragen' laten ze zitten, omdat de incassokosten niet opwegen tegen de baten. Aboutaleb zei met de gemeenten hierover te gaan praten, maar hij kan ook wel begrijpen dat ze een 'kosten-batenanalyse' maken. De Kamer reageerde hier gepikeerd op. Alle fracties vinden dat fraude consequent moet worden aange pakt. 35 tips over vader die zijn kinderen doodde roosendaal - De politie heeft sinds dinsdagavond 35 tips binnen gekregen over de Roosendaler die eind februari zijn twee kinderen om het leven bracht. De gouden tip lijkt er volgens de politie nog niet tussen te zitten. Landelijke en regionale televisie toonden dins dag een foto van de 41-jarige man, die sinds vorige week zondag spoorloos is. Icm 1-jarig T-Mobile Relax 150 abonnement (150 belminuten) Goes 0113-323555 Korte Kerkstraat 1 Vlissingen 0118-430290 Walstraat 99 Middelburg 0118-651691 Markt 65 Terneuzen 0115-616121 Havenstraat 28 Dordrecht 078-6351441 Voorstraat 266 Breda 076-5141945 Karrestraat 7 Etten-Leur 076-5441441 Markthof 7 Roosendaal 0165-521952 Roselaar 49 Bergen op Zoom 0164-233403 Wouwsestraat 18 Oosterhout 0162-420033 Arendshof 5 RITEL.NL - Goes 0113-240740 Pearyweg 1 (geen bezoekadres) ACER EXTENSA 5220 DVD-brander Windows Vista •1024 MB DDRII 1,73 Ghz Icm 2-jarig Vodafone 27,50 abonnement (200 belminuten/sms) MEGA PIXEL CAMERA i j Samsung G600 5.0 megapixel camera MP3-speler, bluetooth Incl. 150 belminuten p/mnd [Slechts 1-jarig abonnement

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 5