Familieberichten 30 I Donderdag 6 maart 2008 PZC Nooit vragend, nimmer klagend. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, unieke moeder, schoonmoeder en oma Clazina Cornelia Roose-de Voogd weduwe van Jan Roose 26 november 1920 t 4 maart 2008 Wij zijn dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben en zullen haar heel erg missen. Vlissingen: Ger en Hanni Roose-Segboer Katja Vlissingen: Han Roose en Ellen Gellman Oirschot: Jan t en Margreet Roose-van de Loo Jeroen Noortje en Ronald Bas Vlissingen: Hilma en Nico Weezepoel-Roose Martijn Gijs en Natali Alphen a/d Rijn: Corrie en Aad Tuinebreijer-Roose Boy Talitha Correspondentieadres: G. J. J. Roose, Kroonwerkgracht 9,4383 BE Vlissingen De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, vindt plaats op zaterdag 8 maart om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Mijn genade is u genoeg" 2Cor. 12:9 Na een zorgvolle tijd van gemis en ziekte is nog vrij onverwachts overleden onze geliefde zwager en oom Cornelis Daniël Scherp weduwnaar van Alida Janna de Bruine C.J. van der Weele A. van der Weele-de Groot C.H. van der Weele-de Bruine in herinnering H.T. Scheepmaker H.C. Scheepmaker-de Bruine in herinnering W. Leendertse in herinnering G. Mandemaker in herinnering J.M. Mandemaker-de Bruine in herinnering P.W. Mandemaker Meliefste W.H. de Bruine E. de Bruine-Bosman Neven en nichten Goes, 3 maart 2008 Intens bedroefd geven wij kennis dat voor ons geheel onverwacht door de Heere van ons is weggenomen mijn zeer geliefde en zorgzame man, onze zeer geliefde en zorg zame vader fan Willem Verwijs echtgenoot van Alie Verwijs-van den Brink in de leeftijd van 47 jaar. Hoek: A. Verwijs-van den Brink Heieen en Gerco Henriëtte en Walter Hoek, 4 maart 2008 Correspondentieadres: Kreeksingel 51 4542 BN Hoek De rouwdienst, waarin zal voorgaan Ds. C. Harinck, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 8 maart om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Frans Halslaan 1 teTerneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in voornoemd kerkgebouw. Degenen die door omstandigheden geen rouwcirculaire hebben ontvangen, worden verzocht om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Geen bloemen, geen toespraken Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Jan Willem Verwijs Wij wensen Alie, kinderen en familie veel kracht en sterkte toe. Het leven is kwetsbaar en wij gaan Jan Willem enorm missen als collega en als vriend. Dow Engineering Solutions Terneuzen Bedroefd hebben wij kennis genomen dat na een kort stondig ziekbed, vrij plotseling op jonge leeftijd, uit onze famieliekring is weggenomen Francina de Visser Oma en Opa t de Visser Betsy en Wim Kees t An ja en Rien Margriet Rinus en Alie Ria en Jan Niek en Marriëtte Janneke en Ko Neven en nichten We zullen haar missen en wensen Hans en Jenno en verdere familie en vrienden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Wij zijn geschokt en zeer verdrietig door het overlijden van onze lieve buurvrouw Francina de Visser-van Hanegem Wij wensen Hans, Jenno en de verdere familie veel sterkte en kracht toe, om dit zware verlies te verwerken. de buren: Peter en Anja de Pan Nico Eversdijk Feitze en Annemarie de Haan Jan en Atty Tazelaar Adrie en Laura Zwemer Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker Francina de Visser-van Hanegem We verliezen in Francina een betrokken en gewaardeerde collega die sinds 2000 in onze organisatie werkzaam is geweest. Als collega, maar vooral als mens laat Francina een grote leegte achter. Ons medeleven gaat uit naar haar echtgenoot Hans, zoontje Jenno en naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Medewerkers en Raden van Bestuur ServiZZ, Stichting Oosterscheldeziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren. Goes3 maart 2008 Veel te jong overleden Francina de Visser-van Hanegem echtgenote van Hans. lid van onze vereniging Wij wensen Hans, Jenno en familie veel sterkte met dit enorme verlies. Bestuur en leden V. V. Bevelanders sd Voor jou, mijn liefste, De Zon, de Maan en de Sterren, heel dichtbij, dat ben jij voor mij. Golvende zee, dat zijn we alle twee, woorden, niet uitgesproken, genieten, ervaren, stilte. Eén meeuw, of zijn 't er twee. Liefs, Wies. Wij hopen dat we de dankbaarheid die wij hierin vonden, toen we dit na de begrafenis van onze vader, opa en broer Tonny de Maat, voor het eerst lazen, aan u over kunnen brengen. Uw herinneringen, kaarten, brieven, uw aanwezigheid, toen maar ook nu nog, geven ons de kracht om Tonny een allerbeste reis toe te wensen. Immers deze reis is samen met zijn maatje, zijn reisgezel, en: voor altijd. Bon voyage Tonny, para siempre. Namens alle kinderen, kleinkinderen, broers en zussen. X In Memoriam 6-3-2007 Anton 6-3-2008 Je stap. je stem, je stoel het geeft zo'n leeg gevoel. Maar de liefde die jij mij gaf geeft mij de kracht om weer op te staan na de nacht. Nellie In Memoriam 6-3-2007 Lieve Anton 6-3-2008 Het is alweer een jaar geleden, dat je ons ontviel. Je toekomst werd verleden, die wonden helen niet. Ma van Gilst v/d Maas 6 maart 1998 6 maart 2008 Adrie Oosthoek Het is 10 jaar geleden Wat betekend tijd, toekomst, heden en verleden? Er gaat vrijwel geen dag voorbij dat jij niet in mijn gedachten bent Het doet soms pijn je niet beter te hebben gekend Van wat er werkelijk in jou omging, heb ik niet veel geweten Maar wat ik wel weet, is dat er diep van binnen liefde zit om nooit te vergeten Liefs Ylona Voor altijd in ons hart 6 maart 2006 6 maart 2008 Gertine Vonk Dennis, Roy, Viola, Gemma Et Piet Franke Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega fan Willem Verwijs Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. •"••vs,"' v' - - 7'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 50