O Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 6 maart 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzqfamiiieberjcMej^^^^roiejiW£mj_ci.ja,n! tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl "Ik had eigenlijk nog een voorjaartje mee willen pakken. Ondanks al zijn levenslust en kracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van Gerardus Franciscus Baart - Ger Hij werd 70 jaar. Cock Ferry en Marije Nick Anneke en Ramon 4 Maart 2008 Stoofweg 31 4326 SJ Noordwelle Zaterdag 8 maart om 10.50 uur zal de herdenkingssamen komst gehouden worden in het Dorpshuis aan de Smidsweg 9a te Noordwelle, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene begraafplaats te Noordwelle, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er in genoemd Dorpshuis gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis Zwijgzaam.stil en zonder vragen wilde jij je ziekte dragen, je vocht met je le\>enskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam.moegestreden uit ons midden weggegleden en na een dappere, maar ongelijke strijd uit je lijden nu bevrijd. Met groot verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en onvergetelijke opa Anton van den Broeke Tonnie Veere, 30 maart 1946 t Middelburg, 5 maart 2008 Middelburg: Mattie van den Broeke-Meijers Plan-les-Ouates: Marcel en Gitte (Zwitserland) fente, Otte St. Nom la Bretèche: Karin en Tanneguy (Frankrijk) Timo, FloorLucas Zwanenhof 8,4332 DJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 8 maart 2008 van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 10 maart 2008 om 13.00 uur in de Oostkerk te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Nieuwe Begraafplaats, Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Bolwerk, Verwerijstraat te Middelburg. Dank aan Dr. Albers en alle medewerkers van Zorgstroom Walcheren voor alle goede zorgen. Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 En er zal geen rouw meer zijn, noch moeite noch verdriet. Want zie, het is alles nieuw geworden. Verdrietig delen wij mede dat op 4 maart 2008 is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Sara DAVIDSE weduwe van Aarnoud de Landmeter Middelburg, J.F. Davidse-de Plaa Vlissingen, M. Davidse-Louwerse Middelburg, J. Davidse en verdere familie Heden overleed na een geduldig gedragen lijden mijn lieve man, vader, schoonvader, opa, onze zwager en oom Vbhannes facobus van der 7/arst Koudekerke t Vlissingen 4 april 1917 4 maart 2008 Vlissingen: F. J. van der Harst-de Dreu Amsterdam: Jaap van der Harst Ria Klein Tank Koen Middelburg: M. J. Wattel-de Dreu Chr. Fr. de Dreu neven en nichten Vredehoflaan 396 4382 CJ Vlissingen Mijn man ligt thuis opgebaard. De afscheidsdienst. voorafgaande aan de crematie, zal plaatshebben op vrijdag 7 maart om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Wij bedanken het personeel van zorgcentrum Ter Reede voor de goede zorgen. Een week geleden heb je al afscheid genomen, maar nu moeten we je laten gaan. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg, waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Ger rit Hendrikus Merle echtgenoot van W. M. Merle-Huissen in de leeftijd van bijna 84 jaar. W.M. Merle-Huissen Henny Merle Lisette Wiek Melissa, Robbert, Florent, Jelle Petra Schaalje-Merle Erwin Schaalje Bas, Rutger 4 Maart 2008 Caustraat 19 4301 KZ Zierikzee De crematie zal plaatshebben zaterdag 8 maart a.s. om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren. Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan mijn broer, zwager en oom Gerrit hendrikus Merle echtgenoot van M. Huissen D.P. Nieskens-Merle I. Nieskens Neven en nichten Wij hebben haar uit het oog verloren maar in onze harten zal zij altijd bij ons zijn.. Truus Heersma 2 augustus 1920 4 maart 2008 Onze lieve tante is van ons heengegaan. in liefde: Gertrud en Manfred Anton en Gerlinde en kinderen Correspondentieadres: Gertrud Wagener, Stuttgarterstrasse 14, D-71638 Ludwigsburg (Dl.) De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 6 maart om 14.30 uur op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. In eenvoud geleefd, in stilte gestorven Truus Heersma We bewonderden haar levenskracht. Henk Dineke Krutwagen-Markwat Wat is verhuizen in dit leven? 't Is alles pakken en dan gaan. Wat is 't eind van 't leven? 't Is gaan en alles laten staan. Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Dick Richard Labee -oud commando- Amsterdam, 2 september 1935 t Vlissingen, 4 maart 2008 E.M. Labee-Dalebout Richard en Ria Steven en Annie Meagan, Sebastian Chris en Evelien Marlous, Wouter, Michiel Rubenslaan 112 4383 WH Vlissingen De overledene is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 10 maart om 15.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Geschrokken en geroerd zijn we na het bericht van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger Arie Maat namens onze fruitsnoeiploeg, vrijwilligers,medewerkers en bestuur vanStichting Landschapsbeheer Zeeland Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader Pieter Jan de Putter in de leeftijd van 92 jaar. Kamperland: E. de Putter-Langebeeke Yerseke: Lieneke en Peter Pekaar-de Putter Leonard en Kristel Stein, Juliëtte Paul en Marriët 5 maart 2008 Noordstraat 1 4493 AE Kamperland De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. J.J. van Zoelen, wordt zaterdag 8 maart om 11.00 uur gehouden in SOW kerk "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er in het "Jhr. Mr. de Casembroothuis", Nieuwstraat 46 te Kamperland gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de huisartsen ten Have en de Pagter en de medewerkers van Allévo voor de goede zorgen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn geliefde broer, onze zwager en oom Pieter Jan de Putter Kamperland: J.P. de Putter t L. de Putter-Bakker Yerseke: J.A. Sinke-de Putter t C. Sinke Yerseke: C. Padmos-de Putter J.D. Padmos t Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 48