Bieden doet u zo! U bent slechts een paar muisklikken verwijderd van vele euro's voordeel. Ga naar: www.veilingkranten.nl aO - P- I Bekijken 2. Registreren 3 Bieden 4 leegste bod. Het startschot van veilingkranten.nl valt op vrijdag 7 maart om 9.00 uur. «SM "•***«- gnnWnnl ÓM***. -03' BN JDeStem y/j: De openingspagina biedt de mogelijkheid om eerst uitleg over de site op te vragen. Staat u te popelen om direct te beginnen, bekijk dan het productoverzicht op de openingspagina. Via een overzichtelijke indeling kunt u de gewenste productcategorie selecteren. Klik op een categorie van uw keuze en bekijk het overzicht van alle producten die in de veiling worden aangeboden. Bent u alleen op zoek naar pro ducten in uw eigen woonomgeving, dan kunt u een postcodeselectie ingeven. Heeft u in deze bijlage al iets van uw gading gevonden? Vul dan direct de snelcode in die erbij vermeld is en u staat in de startblokken om te gaan bieden. Nog even de registratie invullen en de deur van deze virtuele wereld staat voor u open. Registreren is heel eenvoudig. Bij uw eerste bezoek aan veiling- kranten.nl klikt u op 'info over registreren'. De rest wijst zich vanzelf. Heeft u een bod uitgebracht? Veilingkranten.nl stuurt u een bevesti gingsmail van uw bod. Op dat moment is uw bod bindend. Is er een kaper op de kust, dan mailen wij u weer. U kunt dan reageren en met een nieuw bod proberen de concurrentie voor te blijven. De veiling sluit op zaterdag 15 maart om 21.00 uur. Bent u op dat moment de hoogste bieder dan ontvangt u van ons een e-mailbericht en een betaalopdracht. U kunt op twee manieren betalen: direct online overmaken via iDEAL, een veilige en betrouwbare internetbetaaldienst van Rabobank, ABN/Amro, Fortis, Postbank en SNS Bank. via een bank- of giro-overschrijving. Zodra de betaling ontvangen is, sturen wij u een afhaalbewijs. Dit certificaat toont u samen met uw identiteitsbewijs aan de winkelier en u krijgt uw aankoop overhandigd. Stort u in het veilingavontuur en ontdek uw voordeel. Vanaf vrijdag ochtend 9.00 uur kunt u starten met bieden. U kunt nu online alvast de veilingvoorraad bekijken. Ook kunt u zich nu al registreren om biedingen te kunnen uitbrengen. Zo gaat u goed voorbereid van start! Elke dag kunt u bieden op enkele unieke producten die u alleen in de dagveiling kunt verkrijgen. Elke ochtend om 09.00 uur worden de dagproducten geplaatst op de home page van de site, 's avonds om 21.00 uur sluit de veiling voor deze producten. ik

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 105