Ondernemer Bepaal uw richting Regio Dlifa West-Brabant Racketcentrum te Breda www.regiobusinessdagen.nl advertentie bel nu 0113 - 31 55 Rabo Autolease; flexibel autogebruik en service. 'Rabolease regelt de auto's kan ik me concentreren op mijn vak.' Hét netwerkevenement voor de regio West-Brabant 9 10 april 2008 De Ondernemer loopt voorop waar het gaat om actuele en kwalitatief hoogwaardige businessinformatie in uw regio! Adverteren of uw eigen bedrijfsnieuws ventileren in de Ondernemer is dan ook dé manier om potentiële klanten, relaties en..de consument in de regio te bereiken en te informeren over uw bedrijf, de activiteiten en waar u voor staat Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak! Het is tijd voor de Rabobank. Voor een nieuwe auto hoeft u de deur niet meer uit. Via Athlon Car Lease.de autoleasemaatschappij van de Rabobank, vindt u online de auto die bij u en uw budget past. U kiest zelf of u een nieuwe of gebruikte auto wilt leasen. U kunt ook een gebruike leaseauto kopen. Kijk op www.rabobank.nl/bedrijven Rabobank Een netwerk opbouwen en onderhouden is van essentieel belang voor bedrijven en ondernemers. Bekendheid genereren bij potentiële klanten hoort daar zeker ook bij. Als één van de regio's met de hoogste economische ontwikkeling van Nederland biedt West-Brabant ondernemers vooral nu veel kansen. Hoe bekend en gekend bent u in uw regio? De Regio Business Dagen bieden u de uitgelezen kans in korte tijd middels één op één communicatie in contact te komen met mede-ondernemers uit de regio. Zet ze daarom direct in uw agenda! Data: 9 10 april 2008 Locatie: Racketcentrum te Breda (Terheijdenseweg 500) Openingstijden: 14:00 uur - 21:00 uur Wilt u informatie ontvangen over deelname of een bezoek aan de beurs, neemt u contact op met Organisatie Groep Zuid B.V. (OGZ) Contactpersoon: Jill Oomen tel: 040 - 297 94 97 - of mail naarjill@ogz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 86