Familieberichten Pim 26 I Woensdag 5 maart 2008 PZC ZV Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korintiërs 1313 Heel verdrietig zijn we. Pim vond geen houvast meer in dit leven. We zullen hem erg missen. Willem Adriaan Leendertse echtgenoot van Marianne Marion Zonnevijlle in de leeftijd van 52 jaar. Oost-Souburg; Marianne Leendertse-Zonnevijlle Kamperland: W.L. Leendertse L.W. Leendertse-Verburg Colijnsplaat: Wilna en Bas Willem, fanne, Luuk Kamperland: Rianne Maarssen: Peter en Karin Jip, Aniek Roosendaal: E. Zonnevijlle-Willeboordse Yerseke: P.Th. Verburg 3 maart 2008 Dijkstraat 14 4388 CL Oost-Souburg De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 7 maart om 13.30 uur in het kerkgebouw "Open Haven", aan het Oranjeplein te Oost- Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Open Haven". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het altemale dat Gocl geschapen heeft! Guido Gezette) Diepbedroefd delen wij u mede dat geheel onverwacht, in de natuur, is overleden mijn liefste lief, onze lieve mee voelende vader, schoonvader, opa, oom en broer Adriaan Hugo Maat echtgenoot van Cobi Maat-Broer 27 oktober 1937 3 maart 2008 Malang (Indonesië) Bergen op Zoom Bergen op Zoom, Cobi Middelburg, Haike en Miora Den Haag, Iris en Laurens Luc, Juliette Dronten, Meike en Evert-Jan Inger, Michelle, Nicole Arnhem, Jifke t, Wouter t Inger t 's-Heer Hendrikskinderen, Piet Utrecht, Ris en Henny Utrecht, Peggy en Helga Gentspolder 8a 4617 MN Bergen op Zoom De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 7 maart om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid de naaste familie per soonlijk te condoleren in het Paviljoen "De Meerkoet", Schelphoek 3 te Wolphaartsdijk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Het leven dat je leidde, was het leven dat je leed. Voortdurend trachten te vergeten, wat het leven met je deed. Jouw leven was getekend met liefde, smart en pijn. Verlangend naar een leven waarin het voor jou rustig zou kunnen zijn. Was jouw leven wel een leven? Misschien maar heel even Tot dat leven werd overleven. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom [acobus Esdra Minnaard (Ko) In de leeftijd van 60 jaar. Breskens: Ria en Adri Baas-Versprille Middelburg: Carla en Erik Corisjo Aricia in herinnering St. Anna Paulowna: Edy en Ria Minnaard Kirstin en Marco Miranda en René Edo en Mandy Hoek,wooncentrum Vremdieke. 29 februari 2008 Correspondentieadres: M.J. Baas-Versprille Rozenstraat 13 4511 HA Breskens De crematie heeft in besloten kring plaatsgehad. Onze dank gaat vooral uit naar alle mensen die Ko de laatste jaren hebben begeleid. Niemand weet hoe het leven is, alleen dat het gegeven is. God het begin en het einde is. Psalm 119-105 Heden is van ons heengegaan onze vader en opa Krijn van Oostenbrugge weduwnaar van Lammie van Oostenbrugge-Bekman in de leeftijd van 72 jaar. Vader van Gea en Murat Opa van Bari§, Elif, Sevin? Breskens, 4 maart 2008 Correspondentieadres: G. Cilenkoglu-van Oostenbrugge Laan van het Surrealisme 18 3059 RC Rotterdam Krijn is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, waar u donderdag 6 maart van 15.00 tot 15.30 uur afscheid van hem kunt nemen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 7 maart om 11.00 uur in de SoW-Kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Ontmoeting' naast de kerk. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik wil van God als van mijn Herder spreken, onder zijn hoede zal mij niets ontbreken. Groen is het land waarin Hij mij doet komen, fris is de bron die Hij voor mij doet stromen. Verdrietig delen wij u mee dat is overleden onze broer en zwager Krijn van Oostenbrugge Broers, zussen, zwagers en schoonzussen van Oostenbrugge Als ik, omringd door tegenspoed, Bezwijken moet, Schenkt Gij mij leven; Is 't, dat mijns vijands gramschap brandt, Uw rechterhand Zal redding geven. De HEERis zo getrouw als sterk; Hij zal Zijn werk Voor mij volen - den; Verlaat niet wat Uw hand begon, O levensbron, Wil bijstand zenden. Psalm 1384 (berijmd) De HEERE heeft, voor ons toch nog onverwacht, van ons weggenomen, onze lieve vader, opa en overopa Cornells Daniël Scherp sinds 23 januari 2004 weduwnaar van Alida Janna de Bruine 17 mei 1929 t 3 maart 2008 Kamperland: jannie Bustraan-Scherp Ko Bustraan Daniëlle Marieke en Ries, Esmee, Charlotte, Rick Corine Stein: Peter Scherp Ine van Montfort Linda Danny Jelle Nick Correspondentieadres: Heer lanszdorp 36, 4493 EA Kamperland Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. vrijdag 7 maart van 13.15 tot 13.30 uur in de 'Ontmoetingskerk', Geersdijkse- weg 6 te Geersdijk, waarna om 13.45 uur de rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om pim. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het 'Drenthehuis', Burg. P. Wissestraat 3a te Geersdijk. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn broer en zwager C.D. Scherp Geersdijk: P. van der Weele-Scherp P. van der Weele Geersdijk, 3 maart 2008 Toch nog onverwacht, is onze trouwe oud-medewerker overleden. Cees Scherp Geersdijk, Familie Verhulst Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker Prosper Smet Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe. Medewerkers van de Styrenics Naturals Plant Dow Benelux B.V. Geschokt vernamen wij het toch nog plotseling overlijden van onze biljartvriend Nico Verhulst Zijn vrouw Margriet kinderen en kleinkinderen wensen wij alle sterkte toe. Biljart vereniging Dampoort

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 54