Familieberichten "nüjM 26 I Woensdag 5 maart 2008 PZC "Maar ik vertrouw op Uw goedertierenheid; mijn hart zal zich verheugen in Uw heil(Ps. 13:6a) De HEERE heeft tot Zich genomen onze lieve, meelevende moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Sara de Landmeter-Davidse sinds 1 april 1981 weduwe van Aarnoud de Landmeter in de gezegende leeftijd van 85 jaar. De bedroefde familie: Apeldoorn Corrie en Bart Midavaine-de Landmeter Anneke en Martin, Arnoud, Matthijs en Bart Sandra en Jan, Lourens, Bart, Corinde, Pouly, Sentiene Arie en Carien, Louise, Olivier Lydia en Rian, Anne, Sarien, Jurian, Clare Middelburg Joke en Johan de Ridder-de Landmeter Rien en Nella, Jeanine, Han, Marco Jolanda en Arjen, Lidia, Rebeca André en Annemarie Gido Oost-Souburg Kees en Lineke de Landmeter-Kodde Mirjam en Allian, Christel, Noah t, Aaron, Silas Aart en Ruth, Lohes Coen en Erna, Fleur, Joppe Sarina en Menko, Joris Thijs Sint Laurens Jozien en Gerrit Joosse-de Landmeter Albert en Jennita, Jolijn, Rosalie, Reinier Nico en Nathasja, Laura, Nicole Rianne en Jeroen Pieter Serooskerke (W) Gido en Marian de Landmeter-Blokland Rob Tom H. 1Ambacht Hanneke en Arie Plaisier-de Landmeter Sara en de kinderen Plaisier Serooskerke (W) Arno en Ankie de Landmeter-Goedbloed Daan Ellie Sari Mayo Harm Grijpskerke Wilhelm de Landmeter en Diana van der Velde Rowena Randy Met dank aan alle medewerkers van verzorgingstehuis Eben Haëzer voor de liefdevolle verzorging, opvang en bege leiding. Middelburg, 4 maart 2008 Correspondentieadres: Bermweg 9,4388 CA Oost-Souburg Moeder is opgebaard in haar eigen kamertje, Briandlaan 2, K28. Er is daar gelegenheid tot condoleren op vrijdag 7 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. zaterdag 8 maart 2008 om 10.30 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost- Souburg. Na de begrafenisplechtigheid is er nog gelegen heid tot condoleren in de aula van de Begraafplaats. - Ég .'-""V - v Afscheid nemen is meedragen al wat waard is niet te vergeten Verdrietig zijn we om het heengaan van mijn lieve vriendin en onze "tante" Fie Schuilingh-Keeleman Wij zullen haar missen. Nieuwerkerk: Maartje Lievense-van Strien Noordeloos: Frans en Marianne Schrijver Antwerpen: Iris Schrijver en Henk Jan Imhoff Als ik, omringd door tegenspoed, Bezwijken moet, Schenkt Gij mij leven; Is 't, dat mijns vijands gramschap brandt, Uw rechterhand Zal redding geven. De HEER' is zo getrouw als sterk; Hij zal Zijn werk Voor mij volen - den; Verlaat niet wat Uw hand begon, O levensbron, Wil bijstand zenden. Psalm 1384 berijmd De HEERE heeft, voor ons toch nog onverwacht, van ons weggenomen, onze lieve vader, opa en overopa Cornelis Daniël Scherp sinds 23 januari 2004 weduwnaar van Alida Janna de Bruine 17 mei 1929 3 maart 2008 Kamperland: Jannie Bustraan-Scherp Ko Bustraan Daniëlle Marieke en Ries, Esmee, Charlotte, Rick Corine Stein: Peter Scherp Ine van Montfort Linda Danny Félle Nick Correspondentieadres: Heer Janszdorp 36,4493 EA Kamperland Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. vrijdag 7 maart van 13.15 tot 13.30 uur in de 'Ontmoetingskerk', Geersdijkse- weg 6 te Geersdijk, waarna om 13.45 uur de rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in het 'Drenthehuis', Burg. P. Wissestraat 3a te Geersdijk. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn broer en zwager C.D.Scherp Geersdijk: P. van der Weele-Scherp P. van der Weele Geersdijk, 3 maart 2008 Toch nog onverwacht, is onze trouwe oud-medewerker overleden. Cees Scherp Geersdijk, Familie Verhulst Geschokt vernamen wij het toch nog plotseling overlijden van onze biljartvriend Nico Verhulst Zijn vrouw Margriet kinderen en kleinkinderen wensen wij alle sterkte toe. Biljart vereniging Dampoort Dag lieve Dag lieve Dag lieve Sien Dag lieve mama Dag lieve Francina de Visser-van Fïanegem Sien werd 38 jaar Hans de Visser Jenno Vlissingen, 3 maart 2008 Frisostraat 10 4493 BR Kamperland Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 6 maart van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen. De begrafenis vindt plaats op vrijdag 7 maart om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in "de Couburg", Duinstraat 4a 4371 AZ te Koudekerke. Mochten wij iemand vergeten persoonlijk te berichten, beschouwt u deze aankondiging als zodanig. sd Francina Zo eigen en vertrouwd Spontaan, vrolijk en zorgzaam Lieve Sien Het missen wordt nooit minder Maar wordt steeds een beetje meer. Ma en Pa f van Hanegem Sarie en Jacques Laurent Adrienne Ai-lette, Marcel Joren Izaak en Aukje Nicolien en Jan Mare Ellen Eddy en Anita José Manouk Machalina en Remy Rinaldo Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest Tot onze droefheid is toch nog onverwachts van ons heen gegaan onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Francina Pa en Ma de Visser Jan en Margret Sara, Hanna Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zich zelf Liefdewas haar reden Na een oneerlijke strijd weggenomen onze schoonzus en tante Francina de Visser-van Hanegem Kamperland: Jan en Margret Sara, Hanna Afscheid nemen doet zo 'n pijn, toch von den wij het fijn, om tot het laatste moment bij je te zijn. onze lieve vriendin Francina Henk en Nel Peter, Mariëlle en Jay Een lege plek, Een groot gemis, Een fijne herinnering is al, Wat er nog is. Onze collega Francina is op veel te jonge leeftijd van ons weggenomen. Verdrietig en teneergeslagen zijn wij door dit heengaan. Wij herinneren ons haar als vriendelijk, betrokken en collegiaal. Haar man, zoontje en familie wensen wij veel sterkte met dit onbegrijpelijke verlies. Collega's Finance Control Stichting Oosterscheldeziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren Verslagen zijn wij door het overlijden van Francina de Visser-van Hanegem echtgenote van onze teammaat Hans de Visser Wij wensen Hans, Jenno, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Dartteam de Griek Kamperland Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het droevige bericht van het overlijden van Francina van Hanegem Mama van Jenno Wij wensen Hans, Jenno, familie en bekenden veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Team, ouders en kinderen van Ziezo Locatie ouderraad Ziezo (Kinderopvang de Bevelanden)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46