Familieberichten Colofon Familieberichten Pim 24 I Woensdag 5 maart 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Onze moeder, groot- en overgrootmoeder mevr. E. Koeijers-Bustraan hoopt op 13 maart a.s. 95 jaar te worden. U kunt haar feleciteren op I 3-03-08 tussen 15.00- en 17.00 uur in de bijzaal van de geref. kerk te St. Laurens. Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze gewaardeerde zwager en oom Jan Bimmel Yerseke: A. Janse-de Landmeter Goes: M. Huybregtse-Janse P.A. Huybregtse Vlissingen: C. Keymel-Janse J.P. Keymel Westkapelle: L. Wisse-Janse A. Louwerse Neven en Nichten Wij zijn verdrietig nu onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Geerse-Schoe is overleden. Middelburg: C. Geerse-Wagenaar Koudekerke: J.H. Geerse-van Splunder doe s 'amao de hroet 'n Ruim 93 jaar heeft ze het pad mogen lopen tussen geboren worden en sterven als een blijmoedig mens en christen. Zij mag nu rusten. Susanna Hamelink-Hollebek weduwe van Jan Hamelink Axel, 18 mei 1914 t Axel, 4 maart 2008 Axel: Jan Hamelink Koos van Wijck Ian en Linda Hilde Heinkenszand: Betsy de Jonge-Hamelink Leunis de Jonge Ingeborg en Bart - Nynke, Mendel Hedlund en Marcel Corr.adres: Eglantiersweg 5,4571 SM Axel Vrijdag 7 maart is er van 12.30 - 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de Westsingel te Axel, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed aanvangt in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Dank aan het personeel van "De Vurssche voor de goede verzorging. Degenen die ik liefheb verlaat ik, om degenen die ik liefhad en heb terug te vinden. Tot mijn onuitsprekelijk verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn allerliefste maatje, onze vader, broer en zwager Bram Keizer Herkingen, 24 juli 1946 - f Driewegen, 3 maart 2008 Aafke Keizer-Voss t Marjan de Smet Eelco Keizer Deborah Linssen Michael Jelle Keizer Anne Niers Alex Cauwels Petra Buytenhek Familie Keizer Familie Voss Ka-La, Beertje Fritsje, Miesje, Tommy Weltevredendijk 2,4438 NJ Driewegen. Bram is thuis. De crematieplechtigheid zal worden gehouden vrijdag 7 maart om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Diep geschokt zijn wij na het horen van het bericht dat, veel te vroeg, is overleden onze oud collega Bram "jongetje" Keizer Wij wensen Marjan en de familie veel sterkte toe. Oud collega's Scheldepoort Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korintiërs 1313 Heel verdrietig zijn we. Pim vond geen houvast meer in dit leven. We zullen hem erg missen. Willem Adriaan Leendertse echtgenoot van Marianne Marion Zonnevijlle in de leeftijd van 52 jaar. Oost-Souburg; Marianne Leendertse-Zonnevijlle Kamperland: W.L. Leendertse L.W. Leendertse-Verburg Colijnsplaat: Wilna en Bas Willem, Janne, Luuk Kamperland: Rianne Maarssen: Peter en Karin Jip, Aniek Roosendaal: E. Zonnevijlle-Willeboordse Yerseke: P.Th. Verburg 3 maart 2008 Dijkstraat 14 4388 CL Oost-Souburg De afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 7 maart om 13.30 uur in het kerkgebouw "Open Haven", aan het Oranjeplein te Oost- Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Open Haven". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is thans opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie het aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden Wel voor hen die ik achterliet, vaarwel, en wees tevreden Ik ga naar boven, niet naar beneden. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht is overleden 'Onze Ome Hannes Johannis L ukus sinds 29mei 1989 weduwnaar van Leentje Jannetje van Oe veren 24 maart 1919 3 maart 2008 Dick en Kobie Sies-Bil Onno Johan Adrie Harinck-Sies Remco Monique Jacqueline 3 maart 2008 Zweedsestraat 4 4305 AM Ouwerkerk De herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op vrijdag 7 maart om 13.15 uur in het Dorpshuis aan de Ring te Ouwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaats hebben op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk. Na de begrafenis is er in genoemd Dorpshuis gelegenheid de familie te condoleren. Met grote droefheid geven wij u kennis dat heden op 89- jarige leeftijd is overleden mijn broer, zwager en onze oom Johannis Lukus A.P. Lukus W. Lukus-Raamsdonk neven en nichten Ouwerkerk, 3 maart 2008 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Johannis Lukus Ouwerkerk: J.C. Vijverberg-van Oeveren neven en nichten Ouwerkerk, 3 maart 2008 Bedroefd zijn wij om het overlijden van ons oud-lid de heer J. Lukus Bestuur en leden van de Ouderensoos Ouwerkerk "Mij spreekt de blomme een tale, mij is het kruid beleefd, mij groet het altemale dat God geschapen heeft! Guido Gezelle) Diepbedroefd delen wij u mede dat geheel onverwacht, in de natuur, is overleden mijn liefste lief, onze lieve mee voelende vader, schoonvader, opa, oom en broer Adriaan Hugo Maat echtgenoot van Cobi Maat-Broer 27 oktober 1937 3 maart 2008 Malang (Indonesië) Bergen op Zoom Bergen op Zoom, Cobi Middelburg, Haike en Miora Den Haag, Iris en Laurens Luc, Juliette Dronten, Meike en Evert-Jan Inger, Michelle, Nicole Arnhem, Jifke t, Wouter f Inger f 's-Heer Hendrikskinderen, Piet Utrecht, Ris en Henny Utrecht, Peggy en Helga Gentspolder 8a 4617 MN Bergen op Zoom De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 7 maart om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oud Sabbinge. Na de begrafenis is er gelegenheid de naaste familie per soonlijk te condoleren in het Paviljoen "De Meerkoet", Schelphoek 3 te Wolphaartsdijk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44