PicoSpot: Soep met Bits en Bytes of liever een broodje 'Alt'? pico J-ware biedt creatieve ICT totaaloplossingen Vouchers hier verkrijgbaar cS)" PicoSpot «infotorial J-WARE ICT Jeroen en Olivier - twee gezworen kameraden - gaan samen op va kantie. Om vanaf het vakantieadres het thuisfront van alle avonturen op de hoogte te houden, moet er natuurlijk wel ge-emaild worden. Olivier gebruikt hiervoor zijn datacard van een bekende telecom orga nisatie. Door schade en schande wijs geworden, is Jeroen dit jaar over gegaan tot de aanschaf van een PicoSpot Voucher, waarmee hij ook vanaf het vakantieadres kan internetten en e-mailen. Het klinkt net als het begin van een mop. Niettemin is bij Olivier - die enkele we ken na thuiskomst een rekening van 750 euro van zijn telecom leverancier in de bus kreeg - de lach snel weggeëbd. Wat blijft is de frustratie, de uitroep nooit meer naar die camping terug te keren en de vraag of het anders had gekund. Wireless web Daarop is maar één antwoord mogelijk: Ja! Hij had het voorbeeld van Jeroen moeten volgen. Die heeft namelijk voor maar 30 euro drie weken lang over het net gesurft. Op het wireless web welte verstaan. Bovendien pikt de camping eigenaar in dit geval ook nog eens een graantje mee, want van die 30 euro ver dwijnt de helft in zijn zak. Van de zotte "En dat is toch ook eigenlijk niet meer dan normaal," steekt Herman Vissia, di recteur van PicoSpot, van wal. "Dankzij het enthousiasme van de campingeigenaar en zijn klantvriendelijke bedrijfs voering staan al die mensen nu een maal op de camping. Het is dan toch van de zotte dat door de excessieve tarieven voor mobiel internetten van een traditionele telecom leve rancier het vakantie nagenieten te niet gedaan wordt, zonder dat de campingeigenaar er iets aan kan doen, of er op welke manier dan ook wijzer van wordt." Wi-Fi "PicoSpot steekt daar een stokje voor," gaat Vissia enthousiast ver der. "De techniek van het draadloos internetten schrijdt maar voort en wij zitten daar bovenop. PicoSpot biedt namelijk draadloos internet via hotspots verspreid over heel Neder land. Bezoekers van PicoSpot hot spots kunnen snel, goedkoop en eenvoudig verbinding maken met het in ternet, zonder gebruikmaking van het du re GSM/UMTS netwerk van de traditio- Draadloos internet PicoSpot V.Hidu-r 37 PicoSpot PicoSpolis een Byelex Wireless BV ca (een geregistreerde handelsnaam vanByelex Wireless BV) Argon 1, 4751 XC Oud Gastel, tel. 0165-332244 info@picospot.nl www.picospot.nl nele telecom bedrijven. Wij maken Wi- Fi overal beschikbaar, gemakkelijk, goed koop en snelvoor iedereen!" Unique Selling Point "Steeds meer ondernemers zien daar de meerwaarde van in. Met de PicoSpot Small Business Deal richten wij ons mo menteel zeer nadrukkelijk op de gehele leisure markt. Of het nu op de camping met vrienden is of in de lunchroom met zakenrelaties; we spreken hier over de plekken bij uitstek waar mensen graag online willen zijn. Door aansluiting bij PicoSpot heeft de ondernemer een Uni que Selling Point in handen dat door zijn klanten zeer op prijs zal worden gesteld." Virtuele onroerend goed "En denkt u nu 'Haal ik me daar niet een enorme hoeveelheid rompslomp mee op de hals?' dan kan ik dat met een duidelijk 'nee' beantwoorden," besluit Vissia. "Wij nemen u namelijk alles uit handen om uw virtuele onroerend goed ten gelde te ma ken. Betalingsverkeer, techniek en zelfs het marketingmateriaal om een en ander naar uw klanten te communiceren; wij verzorgen het voor u." Nieuwsgierig naar wat PicoSpot voor u kan betekenen? Bel vandaag nog voor informatie en ga mor gen al verdienen aan uw virtuele onroe rend goed! J-ware ICT, gevestigd aan de Handelsweg te Kapelle, is een allround ICT aanbieder. Sleutelbegrippen zijn: klantgerichtheid, gespecialiseerd, ver nieuwend, professioneel, creatief en flexibel. Het anderhalf jaar geleden door Job van de Velde opgerichte bedrijf, biedt creatie ve totaaloplossingen op het gebied van automatisering, internet en multimedia. J- ware is gestaag doorgegroeid en momen teel staan er drie ICT-specialisten op de loonlijst. Van de Velde is met zijn 28 jaar de oudste van de drie. Toch is naast ken nis ook ervaring de kracht van de jonge onderneming. „We hebben ervaring op gedaan bij drie multinationals. Die erva ring komt ons prima van pas bij onze (po tentiële) klanten: MKB-bedrijven in heel Zeeland en West-Brabant. Ondanks mijn leeftijd heb ik toch al elf jaar ervaring in de ICT-branche. Het geeft mij veel vol doening om systemen weg te zetten voor ondernemers waarmee hun werk verge makkelijkt wordt", aldus Job van de Vel de. Om de groei te kunnen faciliteren is hij inmiddels op zoek naar een ruimere locatie in Midden-Zeeland. J-ware ICT Solutions houdt zich bezig met installatie, implementatie en beheer van servers, netwerken en andere randap paratuur bij MKB bedrijven in Zeeland en West-Brabant. Het Zeeuwse bedrijf is een betrouwbare partij voor advies en configuratie van de ICT omgeving, in clusief het leveren van hard- en software. De medewerkers houden hun kennis up to date via permanente educatie en het volgen van seminars. Naast levering en installatie, beheert J-ware ICT ook de netwerken van verschillende organisaties. Dit beheer geschiedt zowel op afstand als op locatie. „Wij zorgen ervoor dat de spullen geïnstalleerd worden, gaan draaien en onderhouden worden. Uiteraard zor gen wij ook voor de nazorg, een belang rijk punt bij ICT Projecten." Naast net werkbeheer is webdevelopment de ande re kernactiviteit van J-ware ICT. Het is de nieuwe afdeling van het bedrijf die in novatieve multimedia ontwikkelt. Hierbij gaat het om creatieve processen waarbij als vanzelfsprekend rekening wordt ge houden met doelstellingen en wensen van de klant. Via een goede wisselwerking met de klant leidt het proces van concept tot realisatie tot een perfect product. J- ware Webdevelopment biedt onderne mers de mogelijkheid van een betaalbare en professionele website die perfect aan sluit op de specifieke wensen. „Wij schrijven applicaties die gebaseerd zijn op ICT solutions Handelsweg 1, 4421 SH Kapelle 0113-340737 info@jware.nl www.jware.nl Job van de Velde, innovatieve ICT-ondernemer. de nieuwste intern ettechniekenWij bouwen niet alleen websites waarmee een bedrijf of organisatie zich kan presenteren en profileren op het internet, maar kun nen ook voor complete webapplicaties zorgen. Zo hebben we recentelijk voor een onderneming een voorraadbeheersys teem gebouwd. Zeker voor de grotere MKB-bedrijven is dit interessant omdat op deze wijze alle informatie heel snel toegankelijk is. Wij leveren puur maat werk en maken geen statische maar dyna mische websites die snel aan te passen zijn aan veranderende omstandigheden. We zijn gespecialiseerd in het maken van een gebruiksvriendelijk visueel webontwerp dat past bij bedrijfsprofiel, huisstijl en per soonlijke wensen. De basis van deze web sites is een uitgebreid beheersysteem waarmee de klant eenvoudig zijn website up-to-date kan houden. Zowel wat be treft webdevelopment als netwerkbeheer is geen probleem te groot voor ons, met dank aan onze ruime ervaring. Via moni toring weten we a la minute wat er aan de hand is met een server, vaak eerder dan de klant zelf. Als we merken dat een storing onder water aan het pruttelen is, nemen we de koe bij de horens zodat de gebrui ker gewoon door kan blijven werken. Er kan bijvoorbeeld sprake zijn van een slui merend vims of en harde schijf die aan het vollopen is. Door goed te anticiperen heeft de gebruiker er geen last van", aldus Job van de Velde. Hij leidt een flexibel bedrijf waarin netwerkbeheer en webde velopment naadloos in elkaar overgaan. Zodoende is er één aanspreekpunt naar de klant. Mede dankzij betrouwbare leve ranciers als Microsoft, HP, Kaspersky en Netgear kan J-ware slagvaardig opereren. De lijnen zijn daardoor kort, zonder Tus senkomst van derden. Dit komt uiteraard ook de prijs ten goede. J-ware voorziet onder andere in Micro soft Dynamics Entrepreneur Solution 2008: een nieuwe business management- oplossing, specifiek gericht op onderne mingen met vijf tot vijftig medewerkers. Het verschaft geïntegreerde en flexibele functionaliteit voor financiën, inkoop, voorraad en verkoop, waarmee bedrijfs processen worden gestroomlijnd. De on dernemer krijgt goed inzicht in de resul taten van zijn onderneming, waardoor een professionaliseringsslag gemaakt kan worden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 100