8 I Maandag 3 maart 2008 PZC wa Afscheid nemen is meedragen al wat waard is niet te vergeten Verdrietig zijn we om het heengaan van mijn lieve vriendin en onze "tante" Fie Schuilingh-Keeleman Wij zullen haar missen. Nieuwerkerk: Maartje Lievense-van Strien Noordeloos: Frans en Marianne Schrijver Antwerpen: Iris Schrijver en Henk Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Schuilingh-Keeleman Fie, wat zullen we je missen! de buren: mevr. Dane-Dorst mevr. von Unen-Jansen mevr. Steenpoorte-van der Have dhr. M.A. Steenpoorte Oosterland. 29 februari 2008 Tot ons kwam het droeve bericht van het overlijden van ons geacht lid mevrouw Schuilingh-Keeleman Vele jaren was zij een trouw lid van onze Soos. Bestuur en leden Bejaardensoos Oosterland 29 februari 2008 DefieTien die Hf bief heb heb iff verlaten om degenen die iff bief had terug te zien. Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn bewogen leven hebben wij afscheid moeten, nemen van onze geweldige vader j en superopa Abraham Johannes de Smit Bram weduwnaar van Lena de Smit-Donze Vlissingen 31 maart 1918 t Koudekerkel maart 2008 Ankie en Wim Bos t Monique en Ton Shanice Maxime Marcef en Linda Juan Joke Siwabessy t Stefan Martin en Rachel Leny en Jaap Gelok Ru6en enjo Joline en Ronny Sjoerd en Sabine Coby en Klaas van den Buuse Èrwin en Hannah Marsha t Wendy en D iederik Krista enSido Correspondentieadres L.J. Gelok, Guldenroedestraat 1, 4451 LP Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 4 maart van 19.45 tot 20.15 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 5 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer. Hierbij willen wij het verzorgend personeel van het verpleeghuis de Vliedberg, appartement 3 bedanken voor het liefdevol verzorgen. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van I mijn lieve sterke broer, en onze fijne oom Bram de Smit Saar Sanderse-de Smit Jony Sanderse Hans en Carla Sanderse Stefan en Amanda en, 1 maart 2008 Heden is overleden onze zwager en oom Bram de Smit Jaap de Bruyne Vrouwtje Donze-Los Tiny enjan Laport-Donze nichten en neven Vlissingen1 maart 2008 Een vriend, je heb er niet zo veel. En terrasje, en etentje en borreltje. Cok wij vergeten je nooit. Betsie veel sterkte. Ko Anne Gehard, getekend door het leven Op het buurtschap Oude Stoof Oprecht en eerlijk en vrijgevig Levend in een groot geloof; Oom Leo en haar broers en zussen, Veertien, heeft ze overleefd Tante Anna liet haar leven Toen haar leven lijden bleef 18 januari 1913 tl maart 2008 Hengstdijk Kloosterzande Op zaterdag 1 maart 2008 is overleden, in alle rust en na een liefdevolle verzorging in woonzorgcentrum Antonius te Kloosterzande, onze schoonzus en tante Anna Hortense DeRijcke Sedert 2 maart 1981 weduwe van Leonardus P.G. Smits in de leeftijd van 95 jaar. Kloosterzande, 1 maart 2008 Familie DeRijcke Familie Smits Condoleren, uitsluitend schriftelijk, op het adres: M.C. Verrassel-van Assche Margaretsedijk 31 4585 PA Hengstdijk De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaats hebben op woensdag 5 maart om 10.30 uur in de parochie kerk van Hengstdijk, waarna de begrafenis op het kerkhof aldaar zal plaatsvinden. Tante Anna ligt opgebaard in de rouwkapel van woonzorg centrum Antonius, Pastoor Versterplein 1, Kloosterzande, alwaar op dinsdagavond 4 maart om 19.00 uur, gelegen heid is om afscheid van haar te nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Het vuur is gedoofd, maar de warmte blijft. Heden is, tot ons groot verdriet, na een welbesteed leven en een afnemende gezondheid, van ons heengegaan onze lieve en zorgzame man, vader en trotse opa Henk Stouten echtgenoot van Leny Aleman 25 september 1920 29 februari 2008 Oosterland Bergen op Zoom Bergen op Zoom: L. Stouten-Aleman Dongen: Jacqueline en Ad Janneke, Lars Borkel en Schaft: Hans en Corine Anne, Elsa 4614 BN Bergen op Zoom, 29 februari 2008 Griegstraat 15 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 5 maart om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Bergen op Zoom, Masten- dreef 5. U kunt afscheid van Henk nemen voorafgaande aan de dienst van 12.30 tot 13.00 uur in Uitvaartcentrum C. van den Boom, Aletta Jacobsstraat 8 te Bergen op Zoom. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot een persoonlijke condoleance in "de Wouwse Tol", Mastendreef 85 te Bergen op Zoom. Na een periode van afnemende gezondheid is overleden uit onze vriendenkring H. Stouten Wij wensen Leny en de kinderen veel sterke toe. Fam. J. Markusse-Wisse Fam. J.C. van de Velde-van Leeuwen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medebewoner Cok van Veen Wij zullen hem blijven herinneren als een opgewekte en positieve bewoner van ons appartementen complex. Wij wensen Betsie, Ruud, Maltie en kleinkinderen heel veel sterkte in het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en bewoners van Residence Maritiem Oranjedijk Vlissingen Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is Na een kortstondig en moedig ziekbed hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa, schoonbroer en oom Pieter Jan van de Velde echtgenoot van Magdalena Catharina Meijer Hij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Axel: Magda Axel: Peter, Colinda, Nick en Kris Groede: IlseenCees Terneuzen: Cathrien en Jan Jan-piet, Natasja en Fleur Jeannette en Mare Terneuzen: Jaap Sluiskil: Adrie t 1 maart 2008 Beatrixstraat 1 4571 VL Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 6 maart 2008 om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraaf plaats aan de Burchtlaan. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de kerk van 13.15-13.45 uur. Zo zorgzaam, Zo sterk, Zo moedig, Zo positief, Zo vol hoop Zo heb jij de strijd gedragen, tot jij jou rust hebt gevonden Dankbaar voor al die fijne en mooie herinneringen die je ons hebt gegeven en daarvan hadden we er graag nog zoveel bij gekregen. Dag lieve papa, dag lieve vriend Ilse en Cees Wij zagen gisteravond mooie sterren Er was er één heel speciaal Die glinsterde zo schitterend Die ster is voor opa ideaal! Nick A Kris Wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand. Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Piet van de Velde Adrie Meijer f Jaap Meijer Cathrien en Jan Harms Meijer Jan Piet Natasja en Fleur Jeannette Mark Wij wensen Magda Peter, Ilse, Colinda, Cees, Nick en Kris sterkte toe om dit verlies te verwerken. Verdrietig zijn we door het overlijden van mijn schoon zoon, zwager en onze oom Henk Stouten We wensen Leny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. J.J. Aleman-Boot Gerrie van der Velde Jos en Arjen Simone Wendy en Albert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8