ruimte om lekker te spelen koken samen met uw keurslager Bestevaêr valt in smaak Goes onderzoekt de aanleg van aquaduct onder het Havenkanaal s pzc Maandag 3 maart 2008 13 Dronken man loopt A58 bij Kapelle op kapelle - Een l8-jarige man is in de nacht van vrijdag op zaterdag opgepakt nadat hij lopend op de vluchtstrook van de A58 werd aan getroffen. De man, die onder in vloed was, liep ter hoogte van Ka pelle en zei dat hij de weg binnen door niet kon vinden. Hij werd door de politie thuis gebracht, met twee prenten: voor openbaar dron kenschap en lopen op de snelweg. Verkoop producten uit Israël in Zonnemaire zonnemaire - Ruud en Dini Baas-Hoogendoorn in Zonnemai- re houden van woensdag tot en met vrijdag een verkoping van pro ducten die allemaal in Israël zijn gemaakt. Met de opbrengst kun nen immigranten in hun levenson derhoud voorzien. Dini is al ruim 12 jaar consulente van het Israël Producten Centrum in Nijkerk. De verkoop is van 14.00 tot 20.00 uur in I. M. van de Bijlstraat 9. In formatie via: 401489. Auto, gereedschap en electronica gestolen serooskerke (w) - Uit een garage bedrijf in Serooskerke op Walche ren zijn een personenauto, gereed schappen, elektronica en enkele duizenden euro's gestolen. De dief stal vond plaats tussen vrijdaga vond half zeven en zater dagochtend kwart voor acht. De gestolen auto is een grijze Seat, type Alhambra met het kenteken 93-JN-ZV. Er is een ruit vernield om binnen te komen. Het totale schadebedrag is onbekend. Ellemieke en Jeremy Vermolen hebben een verrassend kookboek geschreven, Zus Zo. Een kookboek met culinaire hoogstandjes van Jeremy en snelle creaties van zus Ellemieke. Dit kookboek (winkelwaarde 19,95) ligt bij uw Keurslager voor 9,99. Spaart u voor korting? Dan krijgt u bij besteding van iedere 10,00 een stempel. Met een volle stempelkaart betaalt u slechts 4,99. IDeze actie geldt van 3 t/m 22 maart 2008. Zie ook www.keurslager.nl. goes - Burgemeester en wethou ders van de gemeente Goes willen 185.000 euro uittrekken voor een haalbaarheidsonderzoek naar de aanleg van een aquaduct in de Ringbaan. De aanleg van de tunnel is nodig om het toekomstige verkeersaan bod het hoofd te kunnen bieden. Dat zal namelijk fors toenemen, onder meer vanwege de omvor ming van het havengebied tot woonwijk. Het aquaduct onder het Havenka naal zal de Ringbrug vervangen. De bouw van het aquaduct kost naar schatting tussen de 15 en 25 miljoen euro. Vlissingers herkennen hun stad in eerste fase van Scheldekwartier. door Miriam van den Broek vlissingen - Vlissingers hebben weer vertrouwen in het project Scheldekwartier. Althans, in het eerste deelplan daarvan. Zaterdag kon het publiek eindelijk de con crete plannen zien voor het gebied rond het Dokje van Perry. De reac ties waren ronduit lovend. Ruim tweehonderd mensen wa ren afgekomen op de informatie middag in het Vlissingse gemeente huis. Projectontwikkelaar AM Zee land en stedebouwkundige Mariet Schoenmakers gaven daar met een aanstekelijk enthousiasme, een toe lichting op de plannen. Dat Schoenmakers voor het ont werp is uitgegaan van de histori sche situatie, oogstte veel waarde ring. Bezoekers zeiden het plan niet alleen mooi en goed te vin den, maar ook dat ze er Vlissingen in herkennen. Of, zoals een van de bezoekers zei: „Ik ben blij dat er geen oude-truttenarchitectuur komt." De kritiek die er te beluisteren viel, ging vooral over details. Over dat het pand met de naam Johan de Witt wel erg hoekig is, in tegen stelling tot Johan de Witt zelf En dat het jammer is dat het deelplan de werknaam Bestevaêr heeft ge kregen. „Deze plek was het gestaal de hart van de scheepswerf. Het had daarom beter Scheepswerf kunnen heten", vond iemand uit het publiek. Projectontwikkelaar Jan Sips legde uit dat dit slechts de werknaam van het plan is en dat er aan alle ontwerpen nog geschaafd moet worden. Benieuwd waren de men sen ook naar de invulling van Het Dok. Komen daar een hoop kleine jachtjes of enkele indrukwekkende zeezeilschepen zoals De Een dracht? Volgens wethouder Piet Polderman wordt daar nog naar ge keken. GerechtsDeurwaardersKantoorZeeland Uit een exploot van kandidaat deurwaarder M. Weertman d.d. 26-02-2008 blijkt, dat t.v.v. Balkz Rasitovic, wonende te Vlissingen, aan DJILALI KALLECHE, zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een verzoekschrift tot echt scheiding (subsidiair scheiding van tafel en bed), van 12-02-2008 met aanzegging dat uiterlijk 04-06-2008 een verweerschrift kan worden inge diend door een procureur bij de rechtbank te Middelburg. Genoemde D. Kalleche kan een afschrift van dit exploot met bijlage verkrijgen op één van onderstaande adressen. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 4331 CJ Middelburg 4461 DR Goes Twaalf vrijwilligers erbij voor stoomtrein goes - Bij de wervingsdag zaterdag van de Stoomtrein Goes-Borsele (SGB) hebben zich twaalf nieuwe vrijwilligers aangemeld. „Daar zijn we zeer tevreden mee", zegt Rei- nier Zondetvan van de Stoom trein. De SGB heeft op dit mo ment al rond de 160 vrijwilligers, maar had met het oog op de zo mer nog behoefte aan conduc teurs, lokettisten, medewerkers voor de afdeling vastgoed (gebou wenonderhoud) en de minitreir in Hoedekenskerke. Virginia Kilgore uit Zonnemaire gelooft heilig in het nut van spelen. Daar draagt ze voor de jeugd in haar woonplaats dan ook welbewust een steentje aan bij. foto Marijke Folkertsma

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 25