h.jobse Colofon Familieberichten 32 I Zaterdag 1 maart 2008 PZC be Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamiJiebeachienS'j«^nerniegwsm£dia.o! tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09 00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Met grote blijdschap mochten wij uit Gods hand een zoon en broertje ontvangen Willem Johannes Milan 27 Februari 2008 Arjan, Janita en Chanel de Visser Zoutelandseweg 7 4373 AM Biggekerke 0118-553969 Installatiebedrijf Biggekerke dflè f' "toen jouw woorden verstilden bleef de essentie van liefde over" Diep bedroefd geven wij u kennis van het plotselinge over lijden van onze zus, schoonzus en tante Elleke van den Berge-Kik Zij heeft zolang zij kon heel veel voor ons gedaan en betekend. Elleke wilde graag leven en zo blijft zij in onze herinnering. Ze bezit blijvend een belangrijke plek in ons hart. Adieu Elleke. Krabbendijke: Dick Kik Beatrix Lourens Norma-Sabi Sirjansland: Dineke Mulders-Kik Wim Mulders Nienke Elles Fleur Dreischor, 28 februari 2008 Na een moeilijke laatste levensfase is zacht en kalm overleden onze geliefde schoondochter en schoonzus Elleke van den Berge-Kik Nieuwerkerk: L.H. van den Berge J.N.C. van den Berge-van der Male Kees van den Berge Dreischor, 28 februari 2008 May the road rise up to meet you. May the wind always be at your back. May the sun shine warm upon your face, and rains fall soft upon your fields. And until we meet again, may God hold you in the palm of His hand. Wij hadden nog zoveel plannen, hier is plotseling een einde aan gekomen. Want niet geheel onverwachts, maar voor ons gevoel veel te vroeg, hebben wij afscheid moeten ne men van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Cornelis Jan Evertse Cees - in de leeftijd van 65 jaar. Patricia Bernadette Evertse-Higgins Sherryl Steve Max- Jamie Jeff Sandra Madison Zoë 29 februari 2008 Irenestraat 23 4328 BT Burgh-Haamstede Dinsdag 4 maart nemen we om 13.00 uur afscheid van Cees in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis Geen bloemen, liever een donatie aan het KWF Kankerbestrijding Giro 26000. Toch nog onverwachts is, na een lange periode waarin haar gezondheid minderwas, overleden onze lieve buurvrouw Elleke van den Berge-Kik We herinneren haar als iemand die altijd voor ons klaar stond. We wensen Coen en de kinderen veel sterkte toe. Dreischor, 28 februari 2008 Hans en Martha lohan en Marion en kinderen Saskia en kinderen Jan en Katja en kinderen Michel en kinderen Koos en Corrie en kinderen Jouw strijd is gestreden. Rust zacht Elleke Coen Heieen en Jeroen Lennart Sander Sterkte Marianne Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden, je hebt het als een moedig mens gedaan. Rust nu maar uit. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, en tevens dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde zorgzame vrouw en moeder Elleke van den Berge-Kik echtgenote van Coen van den Berge in de leeftijd van 49 jaar. Coen van den Berge Heieen en Jeroen Lennart Sander Onze dank gaat uit naar de doktoren en verplegend personeel van Allévo zorgcentrum "Cornelia afd. "Vlietberg" voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. 28 februari 2008 Blindeweg 2.4315 CG Dreischor Elleke is bij ons thuis. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 4 maart om 13.15 uur in de Ned. Herv. St. Adriaans Kerk te Dreischor. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene begraafplaats van Dreischor. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het Dorpshuis van Dreischor, Mr. P. Mogge- straat 5. Ik ben moe van deze lange reis al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb. Heden is overleden onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante CATHARINA MARIA COMBRINK - VAN HERCULES weduwe van HENDRIK JAN COMBRINK Middelburg, Laren NH, 6 oktober 1915 28 februari 2008 Uit aller naam: M.J. van Hercules Correspondentieadres: M.J. van Hercules Nieuwerkerckeplein 34 4335 ET Middelburg Zij is opgebaard in Rouwcentrum Van Vuure, Eemnesserweg 11 te Laren NH, alwaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 4 maart om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Hilversumseweg te Laren NH. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Wij zijn al het personeel van Briljant Zorg te Huizen dankbaar voor de liefdevolle verzorging. uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeioozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Colijnsplaat en 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 84