h :amiheberichten iF' H h.jobse 34 I Zaterdag 1 maart 2008 PZC Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet, denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon Opgewekt en zorgzaam nooit vragend nimmer klagend altijd stil dragend moedig ging je door steeds weer tot het laatste moment, het wilde niet meer. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste man, onze lieve papa en ons baasje Cornells Bernhard Joosse ~Ben~ Vlissingen 28 februari 2008 Oost en West Souburg 27 juli 1947 Oost-Souburg: Diny Joosse-van de Berge Oost-Souburg: Wendy Joosse Arnhem: Annette Joosse en Ronald Oldengarm Pino Whoopy Bayron Correspondentieadres: van Visvlietstraat 36 4388 CT Oost-Souburg Mijn allerliefste man, onze lieve pa is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot afscheidnemen op dinsdag 4 maart van 12.45 tot 13.10 uur. Aansluitend zal om 13.15 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Strandpaviljoen "de Branding", Strand 1 te Zoutelande. Flink wil je nu dat we zullen zijn, maar afstand nemen doet onszo'n pijn. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Toch nog vrij onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom BennyJoosse Rust zacht Gerrit-Henny Lein (in herinnering)-Edith Wim-Gré Saar-Leo (in herinnering) Jan Ella-Frans Piet-Leny Nichten en neven Tot onze diepe droefheid is onverwacht overleden onze zwager, oom en oudoom Ben Joosse Oost Souburg: Cor en Elly Valkenswaard: Cathelijne en Ferry Heinkenszand: Geeske en Frank Matthijs Oost Souburg, 28 februari 2008 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze goede vriend en maat Ben Joosse Wij wensen Diny, Wendy, Annette en Ronald veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Frans en Ria Provoost Laura en Lesley Astrid en Rob Bedroefd, maar met mooie herinneringen aan de tijd die we met elkaar doorbrachten, moeten wij afscheid nemen van ons Maatje, bouwer van scheepsmodellen Ben Joosse Het is een voorrecht jou gekend te hebben. We zullen je gezelligheid en humor zeker missen. We wensen Dinie, Wendy, Annet en Ronald veel sterkte toe. Wim Nooyens Krijn v. Gilst Hans Weezepoel Met verslagenheid hebben wij kennis je genomen van het plotseling overlijden van ons clublid Ben Joosse Hij was een trouw en zeer gewaardeerd lid van onze club. Wij zullen zijn gezelligheid en humor erg missen. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van Scheeps Modelbouw Vereniging Vlissingen Met droefheid geven wij u kennis dat, na een arbeidzaam leven, door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze geliefde man en vader Abraham Koppejan in de leeftijd van 59 jaar. D. Koppejan-Meulmeester Rianne en Wim Nelleke Dorien Jacco Corné Annet Johan Jenneke 29 februari 2008 Nieuwlandseweg 6,4389 VA Ritthem Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. maandag 3 maart van 17.00 uur tot 18.00 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1 Middelburg. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. dinsdag 4 maart om 14.15 uur in voornoemd kerkgebouw. Aansluitend zal om 15.30 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ritthem. Na afloop van de plechtigheid is er ook nog gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Zuiderkerk". Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een ernstige kortstondige ziekte is door de HEERE van ons weggenomen mijn geliefde zoon en onze broer, zwager en oom Abraham Koppejan echtgenoot van Dorothea Meulmeester In de leeftijd van 59 jaar. Sterke de HEERE Dora en de kinderen en ons in dit smartelijk verlies. Middelburg J. Koppejan (in herinnering) A. Koppejan-Dommisse Sint Laurens Tannie Francke-Koppejan jan Francke (in herinnering) Mattie Wisse-Koppejan Jos Wisse Middelburg jaco Koppejan Petra Koppejan-Dingemanse 's-Gravenpolder Kees Koppejan Neven en nichten Middelburg, 29 februari 2008 Na een kortstondig ziek zijn is onverwachts overleden mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom Bram Koppejan In de leeftijd van 59 jaar. Sterke de Heere, Dora en de kinderen met dit zware verlies. Vliedberg, koudekerke: C. Meulmeester (in herinnering N. Meulmeester-van Dalen Arnemuiden: Corrie en Joos Piet en Gerda Jan en Corrie Aagtekerke: Hannie en Wim Arnemuiden: Ina en loos Goes: Kees en Marieke Neven en nichten Heden ontvingen wij het droevige bericht, dat vannacht is overleden onze neef en vroegere buurman Bram Koppejan Onze gedachten gaan uit naar Dora, de kinderen en tante Joane. Mocht de Heere hen sterken in dit smartelijk verlies. Gré Baas-Koppejan en kinderen 29 februari 2008 Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer A. Koppejan vader van Jacco die deelnemer is aan de afdeling veehouderij. Wij wensen lacco en zijn naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Namens het Groen College Goes, A. A. Tissink - vestigingsdirecteur Namens de Edudelta Onderwijsgroep, Ir. H. Laros - voorzitter college van bestuur Goes, 29 februari 2008 Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van de vader van Rianne, vriendin van onze zoon en broer Wim, Dhr. A. Koppejan Moge de Heere Rianne en Wim, met haar moeder, broers en zussen, de kracht geven om dit verlies te dragen, en te berustten in Zijn wil. Middelburg, 29 februari 2008 Jaap en Nellie Gideonse-van Belzen Peter en Carienne Jo-Anke en Remco Corne Mark Psalm 90:12 Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Tot ons kwam het droeve bericht dat de vader van onze klasgenote Annet Koppejan plotseling is overleden. Wij wensen haar en haar familie sterkte en Gods nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. Leerlingen klas 2b en mentrix Mw. L.L. Overbeeke-Nieuwenhuize Calvijn College Middelburg De bloemen van haar 100ste verjaardag zijn nog niet verwelkt, maar toch moeten we afscheid nemen van ons oudste lid Els Kuiler-Puijpe Soroptimist International afdeling Walcheren Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geloeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Colijnsplaat en 's-Gravenpolder uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76