Monuta Colofon Familieberichten -jr ..alsu iemand nodig heeft om alles verder te regelen. 32 I Zaterdag 1 maart 2008 PZC ZV Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberiditen@wegenemieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09 00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl t l vBa&wauu Met grote blijdschap mochten wij uit Gods hand een zoon en broertje ontvangen Willem fohannes Milan 27 Februari 2008 Arjan, Janita en Chanel de Visser Zoutelandseweg 7 4373 AM Biggekerke 0118-553969 Installatiebedrijf Biggekerke Toch nog onverwachts is, na een lange periode waarin haar gezondheid minder was, overleden onze lieve buurvrouw Elleke van den Berge-Kik We herinneren haar als iemand die altijd voor ons klaar stond. We wensen Coen en de kinderen veel sterkte toe. Hans en Martha lohan en Marion en kinderen Saskia en kinderen Jan en Katja en kinderen Michel en kinderen Koos en Corrie en kinderen Dreischor, 28 februari 2008 Ik ben moe van deze lange reis al wat ik vraag is een rustige slaap en dromen van hen die ik liefheb. Heden is overleden onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud-tante CATHARINA MARIA COMBRINK - VAN HERCULES weduwe van HENDRIK JAN COMBRINK Middelburg, 6 oktober 1915 Laren NH, 28 februari 2008 Uit aller naam: M.J. van Hercules Correspondentieadres: M.J. van Hercules Nieuwerkerckeplein 34 4335 ET Middelburg Zij is opgebaard in Rouwcentrum Van Vuure, Eemnesserweg 11 te Laren NH, alwaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 4 maart om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Hilversumseweg te Laren NH. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Wij zijn al het personeel van Briljant Zorg te Huizen dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Al leef je één seconde, u>ie liefheeft leeft lang, is eeuwig. En dan ineens is het niet voor een dag of een week, maar moet je voorgoed afscheid nemen van de allerliefste vader, opa en ouwe-opa die je je maar kunt wensen Achille Emile van Damme weduwnaar van Dimphena Adriana Nollen 22 april 1921 Sluis t 28 februari 2008 Terneuzen Prinsenbeek: Luc en Nicole van Damme-Deyne Ellen en Dennis, Fenne - Roelinde - Rachelle Maarten en Kaat Breskens: Riet en Johan de Boer-van Damme Lisanne en Jurgen, Isaura - Quinten Jeffrey en Monique, Siënna - Yasmine Bergen op Zoom: Marga en Jan Val ken burg-van Damme Femke Sluis: Frank en Marlies van Damme-Mulders Maike en Werner Ilonka Sluis, 29 februari 2008 correspondentieadres: F. van Damme Dr. Willem Dreesstraat 26 4524 GB Sluis. U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van pa op dinsdag 4 maart om 16.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De eucharistieviering wordt gehouden op woensdag 5 maart 2008 om 10.00 uur in de parochiekerk van de H.Johannes de Doper te Sluis, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de r.-k begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze |^jiankondiging^^ Wegens het overlijden van de heer A.E.van Damme is Artists Materials Sluis op woensdag 5 maart 2008 gesloten. Frank en Marlies van Damme Geschokt en verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze neef Hans Goedemondt We wensen Anja, Vera en Reinier kracht en troost toe om dit verlies te dragen. Mevrouw J. Wisse de Vos neven en nichten Geschrokken en verdrietig zijn wij door het overlijden van Hans Goedemondt vader van onze vriendin Vera. Wij wensen Vera, haar moeder Anja en broertje Reinier heel veel sterkte toe! Vera, we zijn er voor je! Marit, Marleen, Mariska, Mims, Laura, Anne, Evy, Devi, Denise en Iris De strijdkreet van ons team Wat gaan we doen.we gaan winnen, zal nooit meer zo klinken. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Hans Goedemondt Spelers ouders en trainers van Kapelle E4 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plot selinge overlijden van Hans Goedemondt Hans was zeer betrokken en een enthousiast leider van ons E4 team Wij wensen Anja, Vera en Reinier veel sterkte toe. Voetbalvereniging Kapelle 'Wil voor hen zorgen die deze morgen niet kunnen zingen van verdriet. Mensen die huilen, niet kunnen schuilen, o God, vergeet uw lieve mensheid niet. Stil zijn wij en verdrietig dat veel te vroeg overleden is de man van Anja en de vader van Vera en Reinier Hans Goedemondt Wij wensen jullie als gezin sterkte en Gods nabijheid toe. Bestuur, MR, OC, team, ouders en kinderen van CBS 't Honk, Kapelle Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud collega de heer I.C.F. Goedemondt plotseling is overleden. De heer Goedemondt was jaren docent Installatietechniek aan onze school en heeft in die tijd veel voor onze school en onze leerlingen betekend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans Sectordirecteur vmbo 29 februari 2008 Je strijd is gestreden, het leven was soms zwaar. Maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. Dankbaar voor wat hij voor ons is geweest en dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man drs. Gilles Frederik Bastiaan Floevenagel Biervliet Rotterdam 13 september 1913 27 februari 2008 Helga Hoevenagel-Schmack Manfred en Leida Diana en Johan Torenlaan 68 Rotterdam Correspondentieadres: H.G.H. Hoevenagel-Schmack Cees Laseurlaan 249 2597 GG 's-Gravenhage Mijn man is overgebracht naar uitvaartcentrum Van der Spek, Fascinatio Boulevard 822 te Capelle aan den ljssel, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 3 maart om 12.15 uur in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118)41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat 8,4461 MH Goes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113) 21 63 63

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74