t Jr De Vlieger Familieberichten Jp Monuta W ...als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. 34 I Zaterdag 1 maart 2008 PZC Geschokt en verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze neef Hans Goedemondt We wensen Anja, Vera en Reinier kracht en troost toe om dit verlies te dragen. Mevrouw J. Wisse de Vos neven en nichten Geschrokken en verdrietig zijn wij door het overlijden van Hans Goedemondt vader van onze vriendin Vera. Wij wensen Vera, haar moeder Anja en broertje Reinier heel veel sterkte toe! Vera, we zijn er voor je! Marit, Marleen, Mariska, Mims, Laura, Anne, Evy, Devi, Denise en Iris De strijdkreet van ons team Wat gaan we doen. ..,we gaan winnen, zal nooit meer zo klinken. Bedroefd zijn wij door het overlijden van Hans Goedemondt Spelers ouders en trainers van Kapelle E4 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plot selinge overlijden van Hans Goedemondt Hans was zeer betrokken en een enthousiast leider van ons E4 team Wij wensen Anja, Vera en Reinier veel sterkte toe. Voetbalvereniging Kapelle 'Wil voor hen zorgen die deze morgen niet kunnen zingen van verdriet. Mensen die huilen, niet kunnen schuilen, o God, vergeet uw lieve mensheid niet. Stil zijn wij en verdrietig dat veel te vroeg overleden is de man van Anja en de vader van Vera en Reinier Hans Goedemondt Wij wensen jullie als gezin sterkte en Gods nabijheid toe. Bestuur, MR, OC, team, ouders en kinderen van CBS 't Honk, Kapelle Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud collega de heer J.C.F. Goedemondt plotseling is overleden. De heer Goedemondt was jaren docent Installatietechniek aan onze school en heeft in die tijd veel voor onze school en onze leerlingen betekend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A. A. de Gans Sectordirecteur vmbo 29 februari 2008 Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet, denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon.... Opgewekt en zorgzaam nooit vragend nimmer klagend altijd stil dragend moedig ging je door steeds weer tot het laatste moment, het wilde niet meer. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn allerliefste man, onze lieve papa en ons baasje Cornells Bernhard Joosse -Ben- Oost en West Souburg Vlissingen 27 juli 1947 28 februari 2008 Oost-Souburg: Diny Joosse-van de Berge Oost-Souburg: Wendy Joosse Arnhem: Annette Joosse en Ronald Oldengarm Pino Whoopy Bayron Correspondentieadres: van Visvlietstraat 36 4388 CT Oost-Souburg Mijn allerliefste man, onze lieve pa is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar gelegenheid is tot afscheidnemen op dinsdag 4 maart van 12.45 tot 13.10 uur. Aansluitend zal om 13.15 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. De begrafenis zal om 14.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Strandpaviljoen "de Branding", Strand 1 te Zoutelande. Flink wil je nu dat we zullen zijn, maar afstand nemen doet ons zo'n pijn. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Liever geen bezoek aan huis. Toch nog vrij onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom BennyJoosse Rust zacht Gerrit-Henny Lein (in herinnering)-Edith Wim-Gré Saar-Leo (in herinnering) Jan Ella-Frans Piet-Leny Nichten en neven Tot onze diepe droefheid is onverwacht overleden onze zwager, oom en oudoom Ben Joosse Oost Souburg: Cor en Elly Valkenswaard: Cathelijne en Ferry Heinkenszand: Geeske en Frank Matthijs Oost Souburg, 28 februari 2008 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze goede vriend en maat Ben Joosse Wij wensen Diny, Wendy, Annette en Ronald veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Frans en Ria Provoost Laura en Lesley Astrid en Rob Bedroefd, maar met mooie herinneringen aan de tijd die we met elkaar doorbrachten, moeten wij afscheid nemen van ons Maatje, bouwer van scheepsmodellen Ben Joosse Het is een voorrecht jou gekend te hebben. We zullen je gezelligheid en humor zeker missen. We wensen Dinie, Wendy, Annet en Ronald veel sterkte toe. Wim Nooyens Krijn v. Gilst Hans Weezepoel sd UITVAARTZORG UITVA ARTLEI DERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118) 41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat 8,4461 MH Goes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113) 21 63 63 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons clublid Ben Joosse Hij was een trouw en zeer gewaardeerd lid van onze club. Wij zullen zijn gezelligheid en humor erg missen. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van Scheeps Modelbouw Vereniging Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66