Merba zoekt een tijger PRODUCTIELEIDER I HE ER QJobTrack.nl Wij zoeken een Bent u de vasthoudende productietijger die deze uitdagende baan aandurft Studenten duale HBO-opleiding MBRT radiologie en nucleaire geneeskunde miv PRAKTIJKOPLEIDER/BEGELEIDER ELEKTROTECHNIEK (M/V) m SsSïïVifiVi 50 I Zaterdag 1 maart 2008 PZC Kijk ook op o Merba is één van de 10 grootste zelfstandige industriële bakkerijen in Europa en levert aan afnemers in meer dan 30 landen o Merba is een innovatief bedrijf met geavanceerde productielijnen waarin steeds meer gebruik wordt gemaakt van AGV's en robots o Merba heeft 150 vaste en gemiddeld 50 flex medewerkers die bijna allemaal in 3-ploegendienst werken U bent verantwoordelijk voor: De directe aansturing van 3 ploegchefs en 3 inpakchefs Het realiseren van de kwalitatieve en kwantitatieve doelstellingen Het optimaliseren van werkprocessen en het realiseren van verbe teringen en nieuwe werkwijzen De personele bezetting en kontakten met het uitzendbureau Wij zoeken: Een man of vrouw met minimaal HBO-niveau die operationeel en tac tisch wil werken Iemand met technisch inzicht, stressbestendigheid en leidinggevende ervaring met de productie van levensmiddelen Wij bieden: Een baan voor onbepaalde tijd met een prima salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een goede werksfeer met gemotiveerde collega's in een bedrijf dat investeert in machines en in mensen Reageer voor 7 5 maart: Per mail: jvisser merba. com Of schrijf naar: Banketbakkerij Merba t.a.v. J.P. Visser Postbus 779, 4900 AC OOSTERHOUT OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN 41 illMII Ziekenhuis Walcheren Voor de afdeling Beeldvormende Techniek van de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen en Ziekenhuis Walcheren zoeken wij enthousiaste: De opleiding start eind augustus 2008 en je krijgt een leer-/arbeidsovereenkomst voor de duur van 4 jaar bij het betreffende ziekenhuis. De kosten van de opleiding zijn volledig voor rekening van het ziekenhuis en gedurende de opleiding ontvang je zakgeld/salaris conform CAO ziekenhuizen. Heb je eenVMBO diploma met natuur- en scheikunde, aangevuld met een afgeronde MBO opleiding niveau 4 of een HAVO/VWO-diploma met het profiel Natuur en Gezondheid of Natuur en Techniek, dan is deze vorm van werken en leren misschien iets voor jou! Meer informatie is te verkrijgen bij mevrouw D. de Schipper vakspecialist/praktijk begeleider BVT te Goes, telefoonnummer 01 13-234360 of mevrouw G. Schoevers, telefoonnummer 01 13-234360 of mevrouw M. de Bree, telefoonnummer 01 18-425584, beiden teamleiders BVT. Je sollicitatiebrief én curriculum vitae kun je, onder vermelding van het vacaturenummer zoals vermeld op de website vóór 14 maart a.s. richten aan het P&O Servicecentrum van het betreffende ziekenhuis. Voor een uitgebreidere vacaturetekst kijk op www.soz.nl,www.zwv.nl en www.zz.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Regionaal Opleidingsbedrijf Installatietechniek Zuid-West Nederland b.v., gevestigd te Bergen op Zoom, verzorgt praktijkopleidingen voor de installatietechniek en de elektrotechniek. Momenteel zijn er ongeveer 190 bedrijven aangesloten waar de leerling/werknemers worden gedetacheerd. Ongeveer 280 leerling/werknemers volgen de opleiding. De opleidingen worden gegeven in het kader van de opleidingsprogramma's van Kenteq. Het verzorgingsgebied is West Brabant en Zeeland. In verband met uitbreiding van activiteiten zijn wij op zoek naar een Fulltime (40 uur) "Een elektrotechnicus die zijn kennis en ervaring graag wil overdragen". De functie: In deze functie verzorgt u praktijklessen in de elektrotechniek aan leerling/werknemers die een opleiding volgen aan het ROC in hun regio. Het volgen van de resultaten, dit rapporteren naar de school en het begeleiden in de praktijk bij de bedrijven waar de leerling/werknemer is gedetacheerd behoort tot uw taak. Daarnaast geeft u voorlichting op scholen bij open dagen en beurzen om de instroom van nieuwe leerlingen te bevorderen. Wij vragen: Het diploma ESMI7TSI of gelijkwaardig Het diploma praktijkopleider van Kenteq, of de bereidheid dit te gaan behalen Ruime praktijkervaring in de elektrotechniek Affiniteit met de theorie Kennis van de opleidingsprogramma's van Kenteq Enthousiaste houding in het werken met jeugdige leerlingen en een flexibele instelling Bereidheid om binnen het gehele werkgebied werkzaamheden te verrichten Woonachtig bij voorkeur in de regio Zeeland Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden Zelfstandig werk binnen een klein team Mogelijkheid voor scholing Goede doorgroeimogelijkheden V 4.- Sollicitatie: Indien u interesse heeft in deze afwisselende functie kunt u vóór 8 maart 2008 uw sollicitatie met uw curriculum vitae sturen aan R0I Zuid-West Nederland b v t.a.v. de heer S.PM. vr Puijenbroek. Postbus 470, 4600 AL Bergen op Zoom. onder vermelding van "Sollicitatie" meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Van Puijenbroek onder nummer 01 40 30 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld op de ontwikkeling, productie en verkoop van hydraulisch- - I - V PPiil^PW^^PI Voor onze afdeling montage zijn wij op zoek naar een: Montage medewerker (m/v) Functieomschrijving: - Het monteren van onderdelen van machines volgens schriftelijke of mondelinge instructie; - Het verrichten van diverse met de productie verbandhoudende werkzaamheden. Functie-eisen: - VBO metaal (B/C-niveau), VMBO Kader-Basisberoeps; - Vervolgopleiding in de montage (SOM-Montage/Onderhoud of gelijkwaardig) - MIG/Mag lassen niveau 2; - Basiscursus hydrauliek (HP); - 1-3 jaar productie-ervaring. Aanvullende eisen: - Gezien de aard van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar een enthousiast persoon, met een flexibele instelling en goede motivatie, die nauwkeurig kan werken en die voldoende initiatief toont; - Tevens dient u bereid te zijn tot het eventueel volgen van benodigde cursussen. Wij bieden: - Een uitdagende functie in een middelgrote organisatie met ruimte voor eigen inbreng en initiatief; - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; - Prettige werkomstandigheden. Stuur je sollicitatiebrief met CV binnen een week aan: HERDER B.V, t.a.v. de heer M. Vinke, Postbus 8010, 4330 EA Middelburg ofe-mail naar: m.vinke@herder.nl; Internet: www.herder.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 52