Nederland weer mooi! PZC 3S2 minuten bewegen VEER Eerste medewerker Beheer en Onderhoud (m/v) f 1531161) Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Stuureen kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwnr 2501,6573 ZX 6eek-Ubbergenofkijkopwww.nederlandscultuurlandschap.nl. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van €25 of meer ontvangtu bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland iveermooi. ees vind leef De aarde warmt op LEKKER! HERHAALDE OPROEP Goed werken in een sfeer van ruimte en openheid! Voor onze afdeling Openbare Ruimte zoeken wij een Een fulltime uitdaging voor een persoonlijkheid die sturing kan geven aan een groep medewerkers. Je bent planner, coördinator en eerste aanspreekpunt van de opzichter. Je veelzijdige takenpakket omvat o.a. onderhoud van plantsoenen, begraafplaatsen en sport velden, wegen en rioleringen, inclusief materieel en gereedschappen daarvoor. Jouw profiel: Je hebt een relevante MBO-opleiding afgerond voor b.v. groenvoorziener of hovenier (niveau 3). Je hebt enkele jaren ervaring, ook als voorman. Je weet alles van groen plannen en civiel- en cultuurtechniek en je hebt rijbewijs B en E en het certificaat VGA 1. Een mooie jobin de aanloop- of functieschaal 6 (max. 2.334,- salarispeil 1 februari 2007) inconveniententoelage van bruto 65,- per maand en pi kei vergoeding en aantrek- kclijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Uitloop naar schaal 7 (max. 2.558,-) is mogelijk. Meer informatie? Bel Huub van de Zande (afdelingshoofd) 0118-555436 of Jan Kole (personeelsadviseur) tel. 0118-555391, of ga naar www.veere.nl.: J paar Belangstelling? Stuur uiterlijk op 13 maart 2008 je sollicitatiebrief met CV gemeente Vecre, t.a.v. afdeling POl, Postbus 1000.4357 ZV Domburg, o.v.v. vacaturenr. 12*0? in de linkerbovenhoek van de envelop of mail naar vacature(ah'oere.nl At cjUisi'.it:. h.it.v. deze atl^ertvaftetd ttu De gemeente Veere biedt je ruimte! www.veere.nl Dertig minuten bewegen, overal en elke dag. Gewoon doen! Kijk ook op (l^JobTrack.nl PZC Zaterdag 1 maart 2008 45 Een mening hebben is makkelijk, totdat je er over praat. Dan blijken er ineens evenveel meningen als mensen. Daarom belicht de PZC die meningen, invalshoeken, goede argumenten en harde feiten. Alle informatie voor uw mening op een rijtje. Op papier, digitaal en op elk moment dat u er be hoefte aan hebt. Met en zonder commentaar. Wij wensen u boeiende gesprekken. www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 47