Familieberichten 44 I Zaterdag 1 maart 2008 PZC She's not crying anymore. In het leven kun je niet altijd kiezen. Soms kan je alleen maar verliezen. Altijd vrolijk, altijd positief en tot het einde gewoon lief. Wij verloren een lieve vriendin. dag lieve Anne Jan en Nelly Jeroen en Els Patricia Rody en Lieke Selina Na een leven vol grenzeloos optimisme is in alle rust thuis overleden onze lieve moeder en oma Louisa Sophia Schuilingh-Keeleman gehuwd geweest met Frederik Schuilingh in de leeftijd van 87 jaar. Met een dankbaar gevoel nemen we afscheid van haar. Gouda, Bert en Helma Gijs en Fay Fieke en Ronald Oosterland, 29 februari 2008 De Saele 40 Correspondentieadres: Joubertstraat 56 2806 GG Gouda Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen maandag 3 maart van 15.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur aan huis. Dinsdag 4 maart is er om 12.30 uur een samenkomst in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid. Na het afscheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. We zijn dankbaar voor alle lieve zorg die ze van velen de afgelopen periode heeft gekregen. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Nadat er aanvankelijk nog hoop was, maar vol bewondering en respect voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk wilde maken, bleek zijn strijdlust en moed ten slotte niet opgewassen tegen de ziekte die hem heeft getroffen. Met veel verdriet geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve partner, mijn vader, schoonvader en onze opa Cok van Veen A Wassenaar, 27 november 1925 t Vlissingen, 29 februari 2008 Jullie moeten maar "gewoondoorgaan, Cok Betsie Ruud en Maltie Ralph Kim en Mattijn Oranjedijk 22 4381 AV Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Cok op woens dag 5 maart van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Heden overleed plotseling onze goede buurman Gilles Versluis Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. Anja en Frank, Jeanette en Foort, Matty en Adrie, Margreet en Gerrit Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na het overlijden van mijn zoon/broer RICARDO VAN DALEN werden wij overspoeld door alle lieve reacties. Het troost ons te weten dat hij bij zovelen geliefd was en niet vergeten zal worden. Ik weet niet hoe ik het moet zeggen... BEDANKT! Murièl en Kelly Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Antoinette Paulina Elisabeth Polak-de Jongh willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oost-Souburg, maart 2008 Graag willen wij u langs deze weg bedanken voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze tante Leintje Krijger Fam. S. de Visser Middelburg, maart 2008 Voor de hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Pieternella Nieuwkerk-van Liere mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam: B. Nieuwkerk Vlissingen, februari 2008 Bij het afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Gerrit Schep hebben wij bijzonder veel steun gehad aan uw medeleven door uw aanwezigheid, uw handdruk, bloemen, geschreven en gesproken woorden of op een andere manier. Langs deze weg willen wij u daarvoor hartelijk bedanken. Familie Schep-Heijblom Middelburg, maart 2008 Dankbetuiging In plaats van kaarten De vele blijken van medeleven tijdens het verblijf in de verpleegafdeling van zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh" in Veere en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en klein-oma Maria van den Broeke-Schouwenaar hebben ons erg goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Vlissingen: Adrie en Nel van den Broeke-de Buck Beverwijk: Corrie en Carel Vermeulen-van den Broeke Burgh-Haamstede: Jan en Ella van den Broeke-Joosse Klein- en achterkleinkinderen Veere, 29 februari 2009 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Marie de Dalie weduwe van Richard Dobbelaar eerder weduwe van Aloysius van Damme betuigen wij onze oprechte dank. Het medeleven van zovelen is ons tot steun en troost geweest. Kloosterzande, maart 2008 Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij danken iedereen voor de overweldigende, warme belangstelling en steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van Johannes Sinke Vol dankbaarheid kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk en de begrafenis. Het is voor ons een troostrijke gedachte dat mijn man, onze vader en opa, in zijn leven niet alleen voor ons, maar ook voor anderen zoveel heeft betekend. J. Sinke-Mol Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Bergen op Zoom, 1 maart 2008 Voor de vele blijken van belangstelling en deelneming, die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, oma en over-oma Maatje Stroo-Huibregtse zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven, in welke vorm dan ook, heeft ons goed gedaan. J. Stroo Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Domburg, maart 2008 Voor uw blijk van medeleven ons betoond na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde broer, zwager, oom en oud oom Willeboord de Witte willen wij u oprecht dankzeggen. J.L. de Witte St. Westerbeke neven en nichten achterneven en achternichten Westkapelle, februari 2008 Dankbetuiging De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve zorg zame man, onze lieve trotse papa Piet Rijk hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Bernadette Liezelotte Elisa Schoondijke, maart 2008 lUj We willen u danken voor alles wat u hebt betekend tijdens het leven van onze lieve moeder Bets Dieleman-Scheele En voor uw hartverwarmende medeleven na haar overlijden. Piet en Marjan Meta en Ruud Willy en Jaap Klein- en achterkleinkinderen 2-3-2003 2-3-2008 Lieve René Ik mis je. Ma AFWEZIG i.v.m. nascholing Dr. E. RIJKEN 10 t/m 14 maart WAARNEMING DOOR: Dr. J Schmeitz, tel. 257122 Dr. C. Schoot tel. 215003 Dr. B. Schruer, tel. 214373 Dr. M. vd Sloep. tel. 257122 Dr. H. Gevaerl, tel. 214450 Dr. M. Oortman, tel. 231805 Adressen vindt U op pagina 308 van uw telefoongids.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46