38 Zaterdag 1 maart 2008 PZC wa Met droefheid geven wij u kennis dat. na een arbeidzaam leven, door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze geliefde man en vader Abraham Koppejan in de leeftijd van 59 jaar. D. Koppejan-Meulmeester Rianne en Wim Nelleke Dorien Jacco Corné Annet Johan Jenneke 29 februari 2008 Nieuwlandseweg 6,4389 VA Ritthem Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. maandag 3 maart van 17.00 uur tot 18.00 uur in de "Zuiderkerk", Schoutstraat 1 Middelburg. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden D.V. dinsdag 4 maart om 14.15 uur in voornoemd kerkgebouw. Aansluitend zal om 15.30 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ritthem. Na afloop van de plechtigheid is er ook nog gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Zuiderkerk". Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een ernstige kortstondige ziekte is door de HEERE van ons weggenomen mijn geliefde zoon en onze broer, zwager en oom Abraham Koppejan echtgenoot van Dorothea Meulmeester In de leeftijd van 59 jaar. Sterke de HEERE Dora en de kinderen en ons in dit smartelijk verlies. Middelburg J. Koppejan (in herinnering) A. Koppejan-Dommisse Sint Laurens Tannie Francke-Koppejan Jan Francke (in herinnering) Mattie Wisse-Koppejan Jos Wisse Middelburg Jaco Koppejan Petra Koppejan-Dingemanse 's-Gravenpolder Kees Koppejan Neven en nichten Middelburg, 29 februari 2008 Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van de vader van Rianne, vriendin van onze zoon en broer Wim, Dhr. A. Koppejan Moge de Heere Rianne en Wim, met haar moeder, broers en zussen, de kracht geven om dit verlies te dragen, en te berustten in Zijn wil. Middelburg, 29 februari 2008 Jaap en Nellie Gideonse-van Belzen Peter en Carienne Jo-Anke en Remco Come Mark Psalm 90:12 Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Tot ons kwam het droeve bericht dat de vader van onze klasgenote Annet Koppejan plotseling is overleden. Wij wensen haar en haar familie sterkte en Gods nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. Leerlingen klas 2b en mentrixMw. L.L. Overbeeke-Nieuwenhuize Calvijn College Middelburg De bloemen van haar 100ste verjaardag zijn nog niet verwelkt, maar toch moeten we afscheid nemen van ons oudste lid Els Kuiler-Puijpe Soroptimist International afdeling Walcheren Verwonderd zijn wij over de rust en eenvoud die je uitstraalde, hoe je met je ziek zijn omging. Verdrietig zijn wij omdat we je zullen missen. Dag lieve zwager en Ome Wim, Nel en Leen Janet en Peter Teun en Max Anita Pim en Gijs Leonie en Ahmed Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde neef Wim Lievense Wij wensen Jo en haar gezin sterkte toe om dit verlies te verwerken. Moe Nee Neven en nichten Verdrietig zijn we om het verlies van onze fijne behulpzame vriend Wim Lievense Ria en Piet Francke Ellen en Louw Maas Jopie en Adrie Dingemanse Ria en Jan van de Woestijne We wensen Jopie en de kinderen veel sterkte toe. Zoutelande, 28-02-08 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze fijne vriend Wim Lievense Wij wensen Jopie en de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Ad en Ineke Adri en Lei da Stoffel en Si en Erich en Nelleke Zoutelande, 28 februari 2008 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend Wim Lievense Wij wensen Jopie en de kinderen veel sterkte toe. Pierre en Lien Verhage Na een kortstondig ziek zijn is onverwachts overleden mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom Bram Koppejan In de leeftijd van 59 jaar. Sterke de Heere, Dora en de kinderen met dit zware verlies. Vliedberg, koudekerke: C. Meulmeester (in herinnering) N. Meulmeester-van Dalen Arnemuiden: Corrie en Joos Piet en Gerda Jan en Corrie Aagtekerke: Hannie en Wim Arnemuiden: Ina en Joos Goes: Kees en Marieke Neven en nichten Heden ontvingen wij het droevige bericht, dat vannacht is overleden onze neef en vroegere buurman Bram Koppejan Onze gedachten gaan uit naar Dora, de kinderen en tante Joane. Mocht de Heere hen sterken in dit smartelijk verlies. Gré Baas-Koppejan en kinderen 29 februari 2008 Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer A. Koppejan vader van Jacco die deelnemer is aan de afdeling veehouderij. Wij wensen Jacco en zijn naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Namens het Groen College Goes, A. A. Tissink - vestigingsdirecteur Namens de Edudelta Onderwijsgroep, Ir. H. Laros - voorzitter college van bestuur Goes, 29 februari 2008 En steeds zal ik met je blijven praten. Wij zullen samen door de stille velden gaan. Nu jij rn 'n handen niet meer aan kunt raken, raak je m 'n hart nog duidelijker aan. Intens verdrietig berichten wij dat, na een gelukkig en waardevol leven, is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve vader en schoonvader Willem Louwrens Lievense 12 augustus 1945 28 februari 2008 Dankbaar zijn wij voor wie hij was. Wat zullen wij zijn liefde en zorgzaamheid missen. Zoutelande: Jopie Lievense-Lous Hilversum: Peter Lievense Viola Lievense-Hoffstatter Westkapelle: Judith Meliefste-Lievense Jesse Meliefste Sloestraat 4,4374 BP Zoutelande Wim is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 3 maart van 19:00 tot 20:00 uur. De herdenkingsdienst, waarbij iedereen welkom is, wordt gehouden op dinsdag 4 maart om 13:00 uur in de "Catharinakerk" aan het Willebrordusplein te Zoutelande. Aansluitend zal om 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Middendorp" aan de Smidsstraat 16 te Zoutelande. Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom Wim Lievense Louw en Jopie Madeion en Ranni Han en Judith Nelly f en Ander Ella Angelique en Menno Mirella en Wilbert Achterneefjes en achternichtjes Zoutelande, 28 februari 2008 Wim Kilometers hebben we samen gefietst. Naar: Maastricht Den Helder Roodeschool Parijs Londen Of gewoon een rondje Walcheren Bedankt voor de fijne tijd. Je fietsvriend Stoffel Onder u zijn eeuwige armen. Na een lang gezegend leven is aan zijn Schepper teruggegeven onze lieve vader, groot- en overgrootvader Abraham van de Putte sinds 15 augustus 2006 weduwnaar van Elizabeth van Schijndel in de leeftijd van 91 jaar Joke Adriaanse- van de Putte Kees Adriaanse Annie de Wit- van de Putte f Rob de Wit klein- en achterkleinkinderen Een ieder die heeft bijgedragen aan de verzorging van onze lieve vader, willen wij hierbij onze oprechte dank betuigen. Oost-Souburg, Zorgcentrum "De Zoute Viever", 28 februari 2008 Correspondentieadres: C. Adriaanse Lijsterlaan 68 3145 VK Maassluis Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 4 maart van 11.45 tot 12.15 uur in de Ark, naast de Open Haven kerk, Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal er om 12.30 uur een afscheidsdienst gehouden worden in bovengenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Ark.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 40